2737
2734
بقول شوهرم نمیشه بچه یکسره تکواندوبازی کنه یاتکل بره منم بعضی روزادخترم تاشب تکون نمیخوره
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم....میشه براشادی روح پدرم وهمه رفتگان یه فاتحه و صلوات بفرستید....ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم استرس برات بده خیالت راحت این نیم وجبی ها سربسرمون میذارن دخترمن یه ساعت میخوادازپهلوم بزنه بیرون یه ساعت همچین میخوابه هرچی قسمش میدی تکون نمیخوره
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم....میشه براشادی روح پدرم وهمه رفتگان یه فاتحه و صلوات بفرستید....ممنونم
2738
به این چیزا نیست. به حال و حوصله ی خودشه . معمولا شبا بیشتر تکون میخورن چون فکر میکنم بدن مادر در حالت ثابت قراره میگیره. روزا که راه میریم و تکون میخوریم اون حس میکنه تو گهواره ست بهش خوش میگذره میخوابه
i was a stranger in my own skin
مامان کنجد راست می گه ... من یه وقت می شد پسرم 2-3 روز تکون نمی خورد ... ماه آخر مهمه که هر روز تکوناش رو حس کنی ... ماه 6 همین که گاه گداری یه وولی بخوره کافیه ... ان شاء الله به سلامتی به دنیا بیاد عزیزم
هرچی مادر بیشتر استراحت کنه بچه بیشتر تکون می خوره ... پسر من همیشه خسته بود و بیشتر می خوابید چون من از صبح ساعت 5 از خونه می زدم بیرون تا 8 شب واسه همین خستگی من روی اونم اثر می ذاشت
2706