2410
2553
سلام
عزیزان من در ماه 8 هستم
به تازگی دکتر برام کلسیم نوشته
قبلاً ففول را با ناهار میخوردم و پریناتال را با شام و چون افونت هم داشتم آنتی بیوتیک هر 8 ساعت مصرف میکنم
حالا میخواستم بپرسم با اضافه شدن کلسیم آنرا کی بخورم
شنیدم نباید با آهن مصرف بشه
لطفا ً راهنماییم کنید
ممنون
یادم رفت توضیح بدم
من شاغلم و هنوز حالت تهوع صبحگاهی دارم صبحانه هم نمیتونم بخورم در واقع وعده غذایی من از ناهار شروع میشه
خیلی سخت میتونم صبح چیزی بخورم مخصوصا ً آب
روزهای تعطیل هم به زور ساعت 11 کمی نان و مخلفات میخورم و بعدش حداقل باید نیم ساعت دراز کش باشم که بالا نیارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سنا جون

بهترین زمان مصرف کلسیم ... ظهر بعد از ناهار همراه با یک لیوان بزرگ آب هستش

و فیفول بهتره ... آخر شب مصرف بشه نه ظهر چون بعضی از مواد غذایی مانع جذب آهن میشن

پریناتال ....را هم بهتره بعد از شام مصرف کنی
سلام

عزیزم منم کلسیم مصرف میکنم و ماه هفت هستم. قرص کلسیم رو مثلا ساعت 5 بعدازظهر بخور اگر با پرتقال یا آب

پرتقال بخوری جذبش بهتر میشه. ولی اصلا با قرص های دیگه که بخصوص آهن دارن نخور که مانع جذب هم میشن

ایشالله به سلامتی این یکی دو ماه هم بگذره و نی نی رو سالم بدنیا بیاری

یاد باد آنکه رخت شمع طرب می افروخت
2714
بیشترین زمان جذب کلسیم صبحه. پریناتال وسط غذا مثلا نهار بهتره ففول میزان آهنش پایینه و بدرد این دوران نمیخوره فروس سولفات یا هماتینیک بخور اونم قبل از خواب با یه لیوان آب پرتغال طبیعی.
خوردن آب خیلی سرد و بیسکوییت دایجستیو آدامس یا آبنبات نعنایی و زنجبیلی (خود زنجبیل ضد تهوعه ) و خوردن وعده های زیاد با حجم خیلی کم برای کنترل تهوع خوبه
هیچ وقت قرص هایی که حال آدم را خوب می کنند، جای خوب هایی که دل آدم را قرص می کنند ..را نمیگیرند...

سلام

دوستانـمن اصلا تو بارداریم تهوع ندارم

الان ماه پنجم هستم

ففول رو یک شب در میان میخورم شبایی که میخورم فردا صبحش تهوع شدید دارم

مدتیه رهاش کردم نمیخورم راحتم

اگه ففول نخوریم چی میشه اصن ازش خوشم نمیاد ):