2737
2734
دکترم دستش شکسته و نمی تونه عمل کنه...گفت ارجاعت میدم به همکارم دکتر اویسی... منم از ایشون هیچ شناختی ندارم و اصلا حتی اسمشون رو هم نشنیده بودم... اینه که خیلی استرس گرفتم که چی میشه...لطفا اگه اطلاعاتی دارین دریغ نکنین تا بدونم چطور دکتری هستن...ممنون دوستان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من یکبار پیششون رفتم بیخودی سونو میکنه و 95000 تومن ویزیت گرفت خیلی دکتر مادی هست و با توج به اینکه تو یه کلینیک هم هست خیلی خیلی گرونه به نظر من دکتر خیلی بهتر از اویسی تو عرفان هست که بری پیشش
یادت باشه چیزهایی که امروز داری آرزوی دیروزت بوده
براشم فرقی نمیکنه باردار باشی یا نه در هر صورت سونو میکنه که پول بیشتری بگیره با اینکه من تو هفته 12 رفتم و بهش گفتم 4 روز دیگه میخوام برم برای غربالگری بیخودی منو سونو کرد و یه طومار هم قرص بهم داد
راس میگی عسل جون ؟؟؟؟ ای بابا...آخه اگه بخوام برم پیش کس دیگه باید کلا دکتر عوض کنم....ولی اگه بخوام با دکتر خودم بمونم تا آخر تحت نظرشم سر عمل هم خودش میاد اما عمل رو اویسی انجام میده....گفت حداکثر بتونم بخیه ات رو خودم بزنم وگرنه بچه رو همکارم باید در بیاره....نمی دونم چیکار کنم این دم آخری البته دکتر خودمم کم پولکی نیس صفارزاده است ولی خب بهش اعتماد دارم...نمی دونم چه تصمیمی بگیرم...موندم...
2738
یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این چه حرفیه دکتر صفارزاده زده. میدونم که زیز میزی زیادی تومطب میگیره نمیتونی کلا دکترتو عوض کنی؟
چرا ...گفت اگه بخوای پیش کس دیگه بری بهت معرفی نامه میدم...ولی من نمی دونم پیش کی برم که کارش خوب باشه... فکر نمی کردم هفته های آخر اینجوری شه تحقیق راجع به بقیه دکترا نکردم....مثلا محسن معینی رو تعریفشو زیاد شنیدم ولی همسرم میگه تا زن هست پیش مرد نرو...نمی دونم....صفارزاده هم آخه دستش تو آتله ...گفت اگه تا اون موقع بهتر شدم بخیه ات رو خودم می زنم ولی اگه نشد مجبورم همه رو بسپارم به دستیارم....البته بچه هایی که تو این مدت با دستیاراش عمل کردن همگی راضی بودن...ولی خب بازم برام استرسه دیگه.... شما دکتر خوب سراغ داری؟
راستی شما میدونی این " در آوردن بچه " چقدر مهمه ؟ من فکر می کردم برش و بخیه ی عمل از همه چی مهمتره ولی دکتر چند بار تاکید کرد که بچه رو متاسفانه خودم نمی تونم در بیارم با این دستم.... یعنی خیلی مهمه به نظرت این در آوردن بچه ؟؟؟؟
ناتاشا جون خانم همکارم پیش دکتر مریم مکانیک تو عرفان زایمان داشت خیلی راضی بون اینکه دستمزد جدا هم نگرفته بود خودشون میگفتن از لحاظ تجربه دکتر مکانیک بهتر از صفارزاده هست
2706