2410
2553
سلام. خواستم بگم به این دکترای عمومی پوست، مو زیبایی اعتماد نکنید منبرای دو تا خال تو صورتم رفتم پیش الهام کفایی که تو جنت آباد گفت بیا میکرودرم کنم بهش اعتماد کردم بیچارم کرده پوست روی گونه های صافو خشگلمو از بین برده ،اصلنم وقت میکرودرم حواسش نبود با دو نفر حرفای خاله زنکی میزد تو 7دقیقه کارشو انجام داد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر من دکترریحانه مهرگان واقعأ تو درمان ریزش موهم در آقایان وهم در خانمها تو ایران حرف اول را میزنه وبهترینه اصلأ کار الکی نمیکنه وپولکی هم نیست کارش واخلاقش هم عالیه ٤٤٠٠٥٠٢٧شماره مطبشه،واقعأ بهترین دکتر در درمان ریزش موهست
2720
2714
سلام دوستان دنبال یه متخصص پوست و مو میگردم ک تخصصش بیشتر مو باشه.ریزش موی شدید دارم.کسی که هم وقت بذاره هم الکی دارو نده هم کلاس بیخود نذاره و آدم از رفتن پیشش پشیمون نشه.من ساکن شهرستانم سخته برام اینهمه راه بیام و بی نتیجه برگردم.لطفا هرکس دکترخوب میشناسه کمکم کنه.دارم کچل میشم
دکتر سهیلا صدرزاده
من الان نزدیک به ١٥ ساله که بیمارشون هستم اول برای جوشها بود که بصورت معجزه آسایی بهبود پیدا کردند و بعد برای بوتاکس و ژل و لیزر موهای زائدکه بسیار راضیم
خوبی کارشون اینه که الکی کاری رو انجام نمیدند و از بهترین و مطمئن ترین برای بوتاکس و ژل استفاده میکنند شاگرد اول بورد تخصصی بودند و سواد خوبی دارند من خیلی راضیم
٢٢٢٢١١٠٥
من از طریق همین سایت با خانم دکتر زهرا عباسی آشنا شدم و کاش نمیشدم! واقعا ایشون هیچ احساس مسئولیتی در قبال بیماراش نداره هیچ برنامه کاری مشخص و قابل اعتمادی نداره و من سه ماهه وقت دارم از ایشون و ایشون یا در سفر تفریحی و طولانی هستن و یا ... و من بدون اطلاع ساعتها و. روزها پشت در مطب ایشون وقتم تلف شد
2706