2703
2553
من سالها پیش به خاطر مشکل پوستی که داشتم ( اگزما) دکترهای زیادی را امتحان کردم از جمله نخعی و نیکبخت ...اما خیلی از نتیجه راضی نبودم . در نهایت به خانم عباسی رسیدم که خیلی راضی بودم و الان سالهاست که پیش اون می رم. مثلا اگر ضد آفتاب بخوام یا کرم یا داروی جدید بخوام میرم اما مشکل چندین و چند ساله من را حل کرد و فقط اون بود که جنس پوستم را خوب شناخت و داروی مناسب را معرفی کرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیش خانم دکتر منصوری ( مطبش یوسف آباد و در بیمارستان بهمن هم هست ) هم رفتم . که خیلی خیلی ازش تعریف می کنند . اما اصلا خوشم نیومد . سرش شلوغغغغغغغغ...3 تا 3 تا می فرسته تو مطب. دو تا دختر یکی برایت آزمایش می نویسه یکی قرص می نویسه. گاهی هم تکراری و اشتباه می نویسند. خودشم تند تند معاینه می کنه و می دوه می ره طبقه پایین مطبی که لیزر می کنه . اصلا خوشم نیومد از کارش..تازه وقت هم نمیده که . ما تازه آشنا داشتیم برامون وقت گرفت.
2720
سلام دوستان من چند ماه پیش دو بار میکرو و هیدرو درم کردم و واقعا راضی بودم در ضمن آ اچ آ هم استفاده میکنم واقعا تاثیر داره..
خانوم دکتری که برای من انجام داد تو یک کلینیک بود و هزینه اش 50 هزار تومان ولی آخرین بار که برای لیزر مو رفتم پیشش دیدم نیست که گویا با کلینیک مشکلی براش پیش اومده و کل دستگاه هاشو به جای دیگه ای منتقل کرده تا مریض های قبلیش رو اونجا ببینه... و قیمتش رو هم خیلی اورده پائین
خواستم اینجا مطرح کنم تا دوستانی هم که دوست دارن انجام بدن با هزینه کمتر بهتون معرفی کنم
چون واقعا خانوم محترم و با اخلاقیه
میکرو وهیدرو درم رو تو کلینیک 50 دادم ولی الان 35 هزار تومان میگیرن و بقیه موارد
من خودم الان لیزر رو هم دارم میرم پیششون
2714
یکتا جان برات میل زدم چون شماره موبایلشو دارم
فکر میکنم میکرو آبریژن عمیق تره میکرو هم لایه برداری سطحی و هیدرو درم آب رسانیه که دستگاهش با میکرو فرق داره حالا باز اگر سوالی داشتی میتونی خودت با خانم دکتر صحبت کنی - البته زن و شوهر دکتر پوست هستند من مریض خانم دکتر هستم
سلام
من برای زیبایی و پوست پیش خانم دکتر زهرا قلی زاده میرم .خیلی خوش برخورده هر کدوم از دوست و آشنام هم فرستادم خیلی راضی بودند .
برای لیزر و بوتاکس پیشش میرم و دستگاه لیزرش هم خوب و موثره.البته کار درمانیش هم خوبه چون با مزوتراپی و دارو ریزش موی سر همسرم کاملا قطع شده. مطبش شهرک غرب هستش - 22132327
کتاب مجموعه پرسش و پاسخ های دکتر روازاده کتاب خیلی خوب و جالبی است که می توانید با دانلود کتاب و با مراجعه به صفحه 445 این کتاب اطلاعات خوبی در مورد بیماریهای پوست,مو,تناسب اندام و زیبایی کسب کنید.
http://www.pars-book.com/index.php/medical/392-%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D9%87.html
2706