2726
سلام مامانای گل من 26 اردیبهشت بیمارستان عر فان سزارین میشم دکترم هم خانم دکتر مژگان (صدیقه) حجتی هستش لطفا در مورد کار

ایشون و بعد از عمل نظرتونو بگید

مرسی
خانومی نگرد که نیست
من هم چند وقت پیش همچین تاپیکی زدم ولی متاسفانه هیچ کس نیومد جواب بده با اینکه میدونم میزان مریضاش نسبتا بالاست ولی انگار زیاد اهل سایت اومدن نیستند
البته با یکی از دوستان نی نی سایتی آشنا شدم که مریض ایشونند و میخوان طبیعی زایمان کنند
من تعریف طبیعی ایشون رو خیلی شنیده بودم ولی سزارین رو نه ..
این دوست نی نی سایتی گفتند والا بیشتر مریضاش که با دسته گل و شاد میان مطب سزارینی هستند و خیلی راضی اند من هم حرف این دوستمون رو به فال نیک گرفتن و با ایشون ادامه دادم
من هم آخر همین ماه اگه خدا بخواد با ایشون سزارین دارم
انشاءاله همه چی خوب پیش میره
برای شما هم آرزوی موفقیت دارم
البته شما زودتر از من زایمان میکنید به امید خدا
کاش می شد زندگی را هم عوض کرد٬ مثل «چایی» وقتی که سرد می شود…
بابا چرا نیست. من خودم خرداد پارسال پیش ایشون سزارین شدم.

خیلی خیلی خیلی راضی بودم. هر سئوالی دارید بپرسید جواب میدم.

من 3 ساله که مریض ایشون هستم. از همه لحاظ عالیه.

دستمزد زیرمیزی هم نمیگیرن.

سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی moonlight عزیز

سلام مهدا جون میخواستم ببینم به چه صورت بود سزارینتون

بیهوشی یا بی حسی ؟ ؟ چون دکتر با سوند مخالفه بعد چند ساعت تونستی از تخت بلند بشی بری دستشویی؟؟ چقدر بعد از عمل درد داشتی ؟؟ کدوم بیمارستان بودی ؟؟ اتاقت خصوصی بود یا نه و همسرت میتونست پیشت باشه یا نه؟؟ و بخیه هات چذبی بود یا کشیدنی چون میگن جذبی جاش بیشتر میمونه

در کل درد سزرین زیاده یا نه قابل تحمله

ببخشید خیلی سوال کردم اگه میشه شما هر چی در این مورد اطلاعات دارید لطفا بگید ممنون میشم

من بیهوشی رو انتخاب کردم چون همراه ندارم و فقط همسرم هست نمیدونم خودم میتونم از پسش بر بیام یا نه

خدا کنه واسه همه ی مامانای باردار روز زایمان روزه بسیار خوبی باشه

مرسی
2728
دوست خوبم
دکتر به من هم گفت سوند رو قبول نداره ، من گفتم من نمیخوام کسی برام لگن بزاره ، گفت لگن چرا خودت پا میشی میری دستشویی ... ولی مطمئنا پرستارا نمیزارن که بلند شم
من به شرط اینکه برام سوند بزارند حاضرم اسپاینال باشم وگرنه میگم بیهوشی ...
ولی مهدا جان بیا و برامون تعریف کن اینا سوالات من هم هست
مون لایت جان انشا الله زایمان راحتی داشته باشی.....مهدا جان حتما بیا بگو.......دوستان چندتا تاپیک دیگه هم زده بودناتفاقا من میخوام بدونم تو زایمان طبیعی چطوری هستند
تنیده یاد تو در تار وپودم...
سهی جونم از دعای خیرت ممنون
اتفاقا من از چند از بچه های سایت تعریف طبیعی ایشون رو خیلی شنیدم
انشاءاله شما هم موفق باشی
سهی جان هستی
فکر کنم یه چند روز پیش بود که یکی از بچه ها تاپیکی زده بود درباره یه دکتر خوب برای زایمان طبیعی که اگه پیداش کنم برات میزارم که خیالت راحت بشه
شما مریض ایشونی ؟
سهی جان پیدا نکردم ولی یادمه یکی از بچه ها گفته بود که اگه خانوم دکتر نبود با توجه به اینکه بندناف دور گردن جنین بوده از سزارین نجاتش داده و با تلاش خودش بچه رو سلامت و طبیعی به دنیا اورده و خیلی خانوم دکتر رو دعا کرده بودند
سلام...هم اوجان منو می شناسه هم مون لایت.خوبین دوستای گلمممممممممممم؟ منم اون قهرمان که می خواد طبیعی زایمان کنه با دکتر حجتی...هههههههههههه..البته هی به خودم می گم من می تونم ولی دیگه این آخریا کم آوردم...ترسم برم داشته...به دکتر هم گفتم..اینقدر امیدواری میده که آدم شجاع می شه...باز هم نمی دونم توکل برخدا....دکتر مریض سزارین خیلی داشته من تو مطب دیدمشون و همه با نی نی هاشون و دسته گل و شیرینی میان و از خانم دکتر تشکر می کنن...کسایی که طبیعی زایمان کردین،بیایین بگین چه جوری بود؟؟؟ دکتر میاد بالا سرم یا نه؟ خودش که میگه میام نگران نباش....توکل برخدا
مون لایت جان ممنون از توجهت.بله من پیش ایشون میرم.ایشون دکتر مومن ومتعهد وارومی هستند واین برام خیلی مهمه.اما میخوام از تبحر وشون واینکه ایا واقعا اگه ادم طبیعی بخواد همکاری میکنن یا نه مطمئن شم.
غزل جان آفرین به شجاعتت...پس بلاخره ایشون رو انتخاب کردی.اینجور که شما میگی دکتر داره تشویقت میکنه خیلی خوبه.شما کی زایمان داری؟ انشا الله خودت بیای تجربت رو برامون بگی.اگه شرایط طبیعی رو داری شک نکن وتوکل کن.انشا الله زایمان خیلی راحت وخوبی داشته باشی.
مرسی سهی جان.برام دعا کن...دکتر خیلی خیلی تشویقم می کنه به طبیعی...خودش هم بهم گفت طبیعی رو خیلی بیشتر از سزارین دوست دارم و از انجام زایمان طبیعی لذت می برم....من الان تو ماه نه هستم و بهم برگه پذیرش بیمارستان داده....برام خیلی دعا کنیدددددددددددددددد
2706