2726
من هفته 17بارداریم شبا موقع خواب رو پهلو میخوابم رو هر پهلویی که میخوابم هم پهلوم بعده یه ربع درد میگیره هم پام جوری که قشنگ نمیتونم بخوابم صبح هم که پا میشم حس میکنم شکمم یکم درد میگیره چیکار کنم آیا مشکلیه تو رو خدا کمک کنید
پسره گلم رفته تو 39هفتگی خدایا بابت هدیه قشنگی که به ما دادی هزاران بار شکرت خودت مواظبش باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم بالش بارداری بگیر خیلی راحت تر می خوابی منم مکافات داشتم خیلی بهتر شد البته الان باز داستان دارم به خاطر سنگینیم... در ضمن حتما مشکل معده و رودتو هر چه زودتر حلش کن چون تو ماه های بالا دیگه غیر قابل تحمل میشه، الان متاسفانه من از شدت یبوست مشکل هموروئید پیدا کردم عذابی شده، هر چیم می خورم فایده نداره چون قبل بارداری یبوستی بودم الان بد از بدتر شده...!
ببین من خودم همه چیو امتحان کردم البته من وضعم خیلی خرابه شاید رو شما جواب بده، من مشکلی هم که دارم اینه که هر چیزیو بار اول که امتحان می کنم عالیه ولی اگه تکرار بشه بدنم مقاوم میشه، آلو بخیسون صبحا ناشتا آبشو بخور، یا انجیر تو شیر بخیسون باز صبحا ناشتا بخور، یا خاک شیر با آب ولرم صبحا ناشتا... قبل از هر وعده غذا وقتی معدت خالیه روغن زیتون بکر با بو دو قاشق بخوری (البته همون روز جواب نمی ده دو سه روز باید اینکارو بکنی تا جواب بده)، انواع میوه و سبزی که فیبر داره. دیگه در نهایت دکتر برام یه پودر نوشت به اسم موسیلیوم داروخانه ها دارن با طعم های مختلفه، اونم طرز خوردنش رو جعبش هست کاملا گیاهیه... البته منم با همه این روش ها حداقل روزی یک بار معدم کار می کنه ولی با کلی درد و زور و ...