2410
2553
سلام دوستای گلم. من الان ماه شش هستم . به خاطر اینکه جفتم پایین بود دکترم نزدیکی رو منع کرد. اما این دفعه که ازش پرسیدم گفت اشکالی نداره اما احتیاط کنین.. روم نشد ازش بپرسم یعنی چی.. حالا میخوام از شما بپرسم..
خدایا اگه صلاحه تا وقتی نی نی م به دنیا میاد یه نی نی هم بذار تو دل دوستم که خوشحال بشه :)
بهتره بی خیال شی شش ماه شکم کشیدی ممکنه بچه سقط بشه با احتیاط یعنی این که تحریک نشی و این که دخول کامل صورت نگیره
هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آها من فک میکردم اصلا نباید دخول صورت بگیره. خب من خودم الان خیلی گرمم . نمیتونم خودمو کنترل کنم که ارضا نشم. ارضا شدن به نظرتون واسه خانوم حامله ضرر داره؟
خدایا اگه صلاحه تا وقتی نی نی م به دنیا میاد یه نی نی هم بذار تو دل دوستم که خوشحال بشه :)
2456
با سلام هر دو طرف باید بشدت احتیاط کنند. مرد در حوزه دخول کامل و زن در رسیدن به ارگاسم کامل. فشاری که در زمان ارگاسم به عضلات لگن و شکم وارد میشه میتونه منجر به زایمان زودرس بشه و کار دست مادر و نوزاد بده. در این مورد متاسفانه آموزش های مناسب وجود نداره و آقایون بلد نیستند که چطور از طریق نوازش و لمس غیر محرک احساسات جنسی همسرانشان را کنترل و مدیریت کنند. اگر می توانید صبر کنید و خودتون را با سرگرم کردن از حوزه این خطر دور کنید...گاهی یک لحظه غفلت یک عمر پشیمانی به بار می آورد
بله چشم. پس فعلا بی خیال میشیم تا چهار ماه هم بگذره. خیلی ممنون از راهنماییهاتون :)
اگر نمیگین این آقا اینجا چیکار میکنه منم یه نظری بدم و هر چی دلتون خواست بهم نمیگین!!! نسیم خانم اگر مشکلی ندارین بهتره بی خیال شین...البته لزوما رابطه و لذت بردن با دخول نباید همراه باشه من کل 9 ماه رو رابطه نداشتیم ... بهتره روشهای دیگه رو امتحان کنین لذتبخش و یکم خنده داره... از مشاور کمک بگیرین!!!
طوری زندگی کن که خدا لایکت کنه نه بنده خدا!!!!
2714