2410
2553
پسر من متولد 24 بهمنه. الان تقریبا 4 ماهو و نیمشه کسی هست الان که نی نیه 4 یا 5 ماهه داشته باشه؟ خوشحال میشم بیاین با هم از روزامون و تجربیاتمون بگیم و استفاده کنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
پسر من 16 اسفند به دنیا اومد,هفته دیگه 4 ماهش تموم میشه,باید ببرمش واسه واکسن,گریهههههههههه
روی هر پله که بایستی خدا یک پله از تو بالاتره,نه به خاطر اینکه خداست,به خاطر اینکه دستتو بگیره....
2714
واکسن 4 ماهگی هم دردش رو بچه بیشتر حس میکنه و هم یه کم تبش بیشتر از 2 ماهگیه. ولی از قبل استامینوفن بهش بدی خیلی کمکش کردی. کمپرسم خیلی کمک کنندس وای آسمان جان پسر منم یه یک ماهی هست که لثه هاش حسابی حرصیش کرده و غرغرو. نمیدونم کی میخواد دربیاد که راحت شه پسری
آره آرزو جان . 25-24 روزی هست که مرتب غلت میزنه و میاد رو شکمش. پیشرفتم داشته و رو دستاش تو همون حالت تکیه میده به زمین و بلند میکنه خودشو. اصلا نگران نباش واسه گل تو دیر نیست هنوز
من از یه طرف میگم ای کاش زودتر در بیاد از این عذاب راحت بشه بچم از یه طرف هم چون خیلی ضعیف و کم وزنه میگم ای کاش دیر در بیاد تا یکم جون بگیره بچم اخه دندون اسهال و تب داره دنبالش
یه گل دارم دوستش دارم منتظر دومیشم
2706