2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مطبش خیلی شلوغ بود و همش هم سونو میده !
به نظرم وقت کافی برای بیماراش نمی زاره ! خصوصا خانم های باردار !ولی خیلی ماهره توی کارش
خدای خوبم... به خاطر تمام نعمت هایی که به ما ارزانی داشتی تو را سپاس.
2714
دکتر منم حنطوش زاده است . از تشخیصش خیلی راضیم ولی من دلم میخواد تو مطب دکتر احساس آرامش کنم ولی مطب ایشون به قدری شلوغ و پر همهمه است که بیشتر دلشوره و استرس می گیرم . آنقدر هم عجله می کنه که هر دفعه چند تا از سوالهام رو یادم میره بپرسم
من مریضش بودم ولی خیلی ازش راضی بودم و اتفاقا به نظر من خیلی حوصله داره و وقت می ذاره. من تعجب می کنم اینارو می گین. دو تا ماما و همچنین خانم روستا ایشون رو معرفی کردن و من رفتم. تشخیصش هم خیلی خوبه.
من 6 ساله که پیشش پرونده دارم و یک بار هم سقط داشتم که منو مجبور نکرد برم کورتاژ و تا جایی که ممکن بود با قرص اوضاع رو ردیف کرد. تا حالا حتی یک بار هم نشده که منو بترسونه به نظر من که خیلی همه چی رو راحت می گیره البته طبق تجربه ! ولی این که سرش شلوغه بله درسته ولی من یه بار خواستم به همین خاطر دکترمو عوض کنم رفتم مطب دکتر مرصوصی که دیدم مثل اینکه همه ی دکترای خوی سرشون شلوغه حداقل منشی دکتر حنطوش یک وقتی میده منشی دکتر مرصوصی از همون اول گفت باید فلان روز بیای و 4-5 ساعت هم بشینی منم کلا" بی خیال شدم
بهترین راه پیش بینی آینده ، خلق آن است !
من این ماه که ماه 6 هستم دکترمو عوض کردم و از پیش دکتر مدرس گیلانی رفتم پیش ایشون ...
چون زنداداشم و یکی از دوستام پیشش زایان کرده بود و خیلیییییییییییییییراضی بودن ...
منم ایشاله که راضی بیام بیرون...
سرش شلوغ هست .بعضی وقتا ادم تو مطبش از اینکه زیاد باید بشینه خسته میشه .بعضی وقتا برای بعضی از سوالها وقت کم میاد چون خیلی عجله دارند.

ولی حامله ها را خوب درک میکنه.اگر ازمایش زیاد میده چون مسوول غربالگری بیمارستان امام بود الان را نمیدونم

من و همسرم خیلی ازشون راضی بودیم. دانشی که داره من پیش هیچ دکتر ندیدم که داشته باشه.

طبق همون از مایشها ما متوجه شدیم که ریسکمون برای داون بالاست .خودش برام امینو کرد.خیلی خوب و ماهرانه این کاررا کرد.بعد هم فهمیدم که جنین مشکل داره.و مجبور به سقط شدیم البته ماهم بالا بودودکتر اصلا قبول نکرد که این کار را انجام بده.راهنمایی خوبی هم نکرد.همین باعث ناراحتیمون شد ودیگه پیشش نرفتم.
ولی بعضی وقتا دلم میخواد برگردم پیشش.
رعنا جون اگه اینو خوندی لطفا جوابمو بده عزیزم منم مشکل تو رو داشتم و سقط کردم تو 16 هفته. شما بعد از این اتفاق چی کار کردین ؟ کجا رفتین ؟ آیا دوباره اقدام کردی؟

من میخوام از دکتر حنطوش زاده وقت بگیرم اگه شماره مطبشو دارید لطف کنید . ممنون
باران عزیز .من دیگه پیش خانم دکتر نرفتم. اقدام هم کردم 2تا بارداری پوچ نتیجه اش شد.الان هم باز تو اقدام هستم.تا ببینم که خدا چی میخواد.البته من همه ازمایشهای ژنتیک و این جور چیزها را انجام دادم هیچ کدوم هم مشکلی نداشت.حالا مشکل کجاست که نمیدونم.هرچند که همه چیز دست خداست یک سری ازمایش هم جدیدا دادم که اونها هم همه سالم بودند.
خیلی هم دوست دارم برم پیش خانم دکتر ولی هم از برخوردشون میترسم که میگه بعد از 2 سال اومدی هم اینکه همسرم رضایت نمیده که برم پیشش.
شما برو بیا بهم بگو که چی گفتند.66901515 66901414
2706