2703
2553
عنوان

کسی دکتر صدیقه حنطوش زاده را می شناسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 147336 بازدید | 105 پست
دکتر منهم خانم حنطوش زاده بودن

دو تا زایمانم طبیعی بود و این موضوع هم درسته که اگر کار یا مطب داشته باشن به قول دوستمون ول میکنن و خودشون رو میرسونن بیمارستان...همونطور که برای من به موقع خودشون رو به موقع رسوندن
الان هم دیگه برای چکاپ نمیرم پیششون ... چون انقدر مطب شلوغ میشه که به نظرم بهتره دکتر به موارد خاص بپردازه تا بقیه موارد

خانم دکتر از لحاظ اخلاق و تعهد و دلسوزی و ... در سطح بالایی هستن .. ولی مساله ای که هست اینه که سرشون خیلی شلوغه و بدون حاشیه و خیلی مستقیم و رک میرن سراغ اصل مطلب و تشخیصشون رو از نظر پزشکی میگن....یعنی میگم دیگه وقتی برای همدردی و دلداری و اینها نمیمونه... منهم خودم به شخصه دوست داشتم هر دفعه که میرم دکتر بشینم و از حالات و استرس ها و ... هم حرف بزنم ولی نمیشد..

انقدر هم مشغله داره که فقط دو تا نصفه روز تو مطب هست و این همه مراجعه کننده باید کلی منتظر باشن

بدبخت جان من این بلا رو دکتر افسانه فداییان سرم آورد با اینکه پنج سال مریضش بودم و از اول بارداریم رفتم پیشش خیلی راحت چون بارداریم پرخطر بود و براش سخت بود رهام کرد منم همش از مطبش لا گریه بیرون می اومدم و خیلی راحت بهم گفت من نمیتونم عملت کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نیلرام جان دقیقا منم تومطب آدرس بیمارستان گرفتم گفت از این بیمارستانها یکیو برو رفتم زایشگاه پاسارگاد زنگ زدن دکتر گفت کی گفته بری اونجا برو امام خمینی فکرکن اوج گرما خرداد ماه بیمارستان امام مردم و زنده شدم
2456
مهی جان بیمارستان امام مفتضح بود دو شب اونجا بودم آخر فرار کردم رفتارا که مثل سگ بی توجه بعد همه دانشجو اتاق زایمان بغل من بود من فقط جیغ و داد میشنیدم و بد وبیراه این رزیدنتا دیگه حالم خرابه خراب بود زنگ زدم به شوهرم با گریه تو رو خدا بیا منو مرخص کن نمیتونم اینجا بمونم خیلی خاطره بدی بود
خدایا شکرت
به نظر من کسایی که مشکل خاصی ندارن و سلامت هستند یکم مراعات کسایی که عذاب کشیدن رو بکنن و نمک روی زخم شون نپاشن اصلا درست نیست باور کنید اصلا درست نیست مادری که داره عذاب میکشه مشکلش کم نیست که شما بدترش هم میکنید انصاف نیست سلامتی به چشم به هم زدنی میره دل شکستن هم درست نیست منم خودم مشکل دارم دلم انقدر نازک شده که با اخمی گریم میگیره کسی که میاد اینجا درد دل کنه دنبال پرخاش کردن و دعوا نیست اومده آروم بشه خانوما یکم انصاف داشته باشید کسی که اسم خودشو گذاشته بدبخت مطمعن باشید شرایط روحی مناسبی نداره به قدر کافی عذاب کشیده شرط انصاف نیست که شما نه تنها آرومش نکنید بلکه نام کاربریش هم به رخش بکشید یکم مهربونی هیچ جای دنیا رو تنگ نمیکنه
خانم دکتر دکتر من و خواهرمم بوده خواهرم بعده بارداری پیشش رفت و خیلی راضی بود

ولی من باردار نیستم
ولی نمیرم دیگه

به نطرم بیشتر برای کسایی خوبه که باردارن و بارداریه خطرناک

برای من که خیلی وقت نمیذاشت
من بیشتر با ماماهاش حرف میزدم تا خودش

ولی به باردارا خوب بوئد

ولی دکتر خوش اخلاقیه
ولی مطبش خیلی شلوغه
گومبولیه من اومدی از دله مامانی بیرون....میخورمتااااااااااااااا ...هووووووووووووووم
2714

سلام من توی سیستم پرستار مجازی انجمن پرستاری ایران ثبت نام کردم ، هفته تون رو می پرسه از اون به بعد ویژه هرروز تمام توصیه ها و مراجعات پزشکی و سونوگرافی رو براتون می فرسته مجانیه بدون کم کردن شارژ!
تا دوماه هم همه سوالا رو پیامک کنید مجانی جواب می ده این سایتشه :
www.eparastar.ir/pregnancy
عالیه استفاده کنید !
من به عنوانه کسى که از نزدیک این خانومو میشناسه میگم بى سواد تر و بى رحم تر از این دکتر وجود نداره ، مطبش شلوغه چون هر مریضى که میاد بیمارستانه امام میگه بیا مطب،و چند بارى که سر از تلویزیون در آورده، من بیماراى زیادى رو دیدم که تو باردارى به خاطر بى توجهیه ایشون دچار مشکلاته زیادى شدن، چند نفر از شماها که مریضش بودین تو مراجعه اول معاینه شدین؟؟؟؟؟؟؟ اگه قرار باشه با ماما ویزیت شیم که لازم نیست هزینه متخصص بدیم، حتى همکاراى نزدیکه ایشونم از نحوه پذیرشه بیماران ونوع برخوردشون متعجب و شاکین پس با دیدن اسمه اون خانومى که اسمه خودشو گذاشته بد بخت اینقد قضاوته نا درست نکنین، این اسم نشون دهنده رنجه بزرگه یه مادره، من کسانى رو میشناسم که به خاطر بی توجهى ایشون تایمه سقطه قانونیو از دست دادن ،. من همیشه به کسایى که ایشونو انتخاب میکنن هشدار دادم که مخصوصأ در ماههاى اول هر اتفاقى ممکنه بیافته ، خواهشأ تو انتخابه دکتر دقت کنین چون شلوغ بودن مطب نشانه حاذق بودن دکتر نیست...
سلام به همه ی دوستان عزیز
من تازه عضو سایت شدم.
می خواستم بگم من هم خاطره ی خوشی از دکتر حنطوش زاده ندارم. ایشون من رو در حالی که در بیست و سه هفته بودم به حال خودم رها کردن و گفتن جنینت مشکل داره برو سقطش کن. بهشون گفتم الان که من اجازه ی سقط ندارم شما بگین چکار کنم. گفتن مگه من مسئول سقط شمام؟برو از داروخونه قرص بگیر
گفتم شما که می دونین این قرص ها رو همینجوری نمیشه گرفت لااقل شما تجویزش کنین.
گفتن مگه من قاچاقچی ام که بدونم تو چه قرصی باید بخوری؟؟؟؟!!!!!!!!!
خلاصه حسابی منو اذیت کردن
سوای شلوغی زیاد مطب ، منشی هاش اصلا تلفن جواب نمی دن ، فکرکنم چون منشی ها هم از شلوغی مطب خسته شدن عمدا تلفن جواب نمی دن که خیلی ها نتونن برن ، من مریضشم ، اما تا حالا 10 بار تصمیم گرفتم برم و انقدر زنگ زدم که یا اشغال بود و یا جواب نمی دادن ، از رفتن منصرف شدم ..
هنوزم منتظر اون معجزه ام ...
2706