2733
2734
عنوان

پایین بودن جفت. کمکککک

7382 بازدید | 19 پست
من وارد هفته 16 بارداری شدم. دوقلوی همسان دارم. کسی تجربه ش رو داشته؟ دیروز با ادامه دردهای زیر دل سمت چپ، بعد از حدودا 10 روز، پیش یه دکتر دیگه بجز دکتر خودم رفتم. و تازه فهمیدم جــــــــفت پـــــــــایینه . کسی بوده (مخصوصادوقلو دارها) این مشکل رو داشته بوده؟؟؟ بعد بالا رفته یا نه؟ خیلی ناراحتـــــــــم. هرکی اطلاعی داره در این مورد بگه. راهنــــــــــمایی کنین لــطفا. درضمن معلوم شد یکی از جنین ها هم همون پایین سمت چپمه. (جایی که درد داره)مشکلی نداره؟ و گفت دردهای این مدلی خوب نیست. مثل انقباض و تیرکشیدن. (الان بیشتر سمت راستم . گاهی مقعد و واژنم اینطوره) طول روز هم خونه در حال استراحتم. نزدیکیم که اصلا نداشتیم.
مال منم پایین بود دکتر گفت 10روز کامل بخواب بزرگ بشه میره بالا. از لحاظ تیر کشیدن واژن و مقعد معمولا توی بارداری پیش میاد نگران نباش. ولی به دکترت هم بگو که اگه خدایی نکرده دردهات شبیه به انقباض هست بهت دارو میده
Lilypie Maternity tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگر استراحت کنی میره بالا. استراحت مطلق ها. پله و نزدیکی و کلا راه رفتن ممنوع. من نمیدونستم باید استراحت کنم.دخترم رو از دست دادم.دوست نداشتم بگم. ولی بد نیست بدونی که حتما استراحت کنی.
فگوش کوچولوی مامان عاشقتم
زهرا متاسفم. ولی تو هفته چند از دستش دادی؟ به من گفت استراحت مطلق نمیخاد فعلا. چون تا الانش نمیدونسم. راه هم میرفتم یه کمی. فرزند شجاع یعنی تا اخر بارداریت جفت پایین بود و مشکلی پیش نیومد؟؟
2738
جالبه که من جفتم پایین بود و دکترم اصلا بهم استراحت نداد .ولی زایمانم یه روز زودتر از موعد شد . اصلا مراعات هم نکردم به خاطر بی اطلاعی . ولی در کل فقط مراقب باشید عزیزم . بیشتر استراحت کنید
جفت من پایین بود ولی نه خیلی کمی از دهانه رحم رو پوشونده بود دکترم استراحت مطلق نداد و اطلاع نداشتم خطرناکه هفته 31 زایمان کردم!
لی لی لی لی حوضک 🙃 *** جوجو اومد آب بخوره افتاد تو حوضک 🌊🐥 *** این میگه بریم دزدی 😈 *** این میگه چی چی بدزدیم؟ 🤔 *** این میگه طشت طلای پادشاه رو! 🤴🏻 *** این میگه جواب خدا رو کی میده؟ 🙈🙊🙉 *** این میگه من من کله گنده 🙋🏻😎
من بودم شرایط سختیه فقط استراحت و استراحت همین من مردم تا تموم شد بارداریم
شاد باش نه یک روز,هزاران روز . . . بگذار آواز شاد بودنت چنان در شهر بپیچد که روسیاه شوند آنان که بر سر غمگین کردنت شرط بسته اند.
سلام منم هفته دوازده که بودم گفت جفت کاااملا پایینه یاید استراحت کنم . از پله هم بالا نرم . مثل شما ایزوپرین و سیکلوژست استفاده کردم. هفته شانزده که رفتم گفت خداروشکر چهارده میلی اومده بالا شش میلی هم خودبخود میاد بالاتر دیگه جای نگرانی نیست حتی فرداش رفتم سفر الانم هفته بیست و سه ام و هیچ مشکلی ندارم از این لحاظ .
خدایا اگه صلاحه تا وقتی نی نی م به دنیا میاد یه نی نی هم بذار تو دل دوستم که خوشحال بشه :)
2706