2703
2553
عنوان

بای پس معده

117990 بازدید | 1866 پست
سلام اینجا رو باز کردم که هرکس مثل من بای پس میخواد بکنه و یا اونایی که بای پس کردن به هم کمک کنیم و تجربیاتمون رو در اختیار هم قرار بدیم.قبل از این ما تو تاپیکی بودیم که متاسفانه تعطیل شد برای همین لطفا چند نکته رو رعایت کنید اول این که از انرژی منفی وارد کردن به هم خودداری کنید . دوم هرگز به هم توهین نکنید وگرنه با عرض معذرت پستتون پاک میشه ممنون.
من اضافه وزن بالایی دارم و بی ام ای 42 دارم برای تفریح و سرگرمی عمل نمیکنم!!!!! عوارض عمل هم میدونم لطفا گوش زد نکنید میخوام کسایی که مثل خودم دچار این مشکلیم به هم کمک کنیم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مادرم اضافه وزن خیلی زیادی داشت طوری که حتی بلند شدن و راه رفتن براش سخت شده بود دیگه ورزش و پیاده و روی که هیچ
فشار خون ، قند خون ، چربی همه چیزشونم متاسفانه بیش از حد بالا رفته بود یعنی دیگه سلامتیشون در خطر بود
واقعیت یه سری مطالب در مورد عمل های لاغری هم شنیده بودیم که واقعا میترسیدیم انجام بدیم اما بعد از کلی تحقیق دکتر مهدی هاشم آقایی رو پیدا کردیم که ایشون واقعا جزو بهترین ها در جراحی لاغری هستن ، تشخیص دادن که بای پس برای مادر من مناسب الان یک سال و نیم میگذره 40 کیلو وزن کم کرده خداروشکر همه چیز هم عالی ، کسایی که تهران هستن پیشنهاد میکنم اگر دنبال جراح متخصص برای لاغری هستن حتما به ایشون سر بزنن مشاوره بگیرن ، در مورد هزینه عمل هم ایشون با همه بیمه ها هم کار میکنن و بیمه مقداری از هزینه عمل رو متقبل میشه
این پیج اینستاشون هم شماره هم نمونه کاراشون داخلش
درس:
بلوار ایت الله کاشانی،نبش گلستان شمالی،ساختمان پزشکان(پلاک ۲۹)،بلوک ۳،واحد پنجم تلفن:   ۰۹۳۳۱۵۶۳۰۰3

خدایا من ۵۰۰ میلیون دستی می خوام میشه تا تورم بیشتر نشده بهم بدیش ممنون میشم  
2720
بای‌پس معده این روش دو هدف دارد: اول اینکه فرد غذای کم‌تری میل کند و هدف دوم این‌که مواد غذایی کمتر جذب شود. ابتدا معده را با دوختن به دو ناحیه تقسیم کرده و قسمت کوچک‌تر که معمولا حجمی معادل ۵ تا ۱۰ درصد کل معده را دارد. در این روش هیچ قسمتی از معده جدا نمی‌شود و قسمت بزرگتر معده کماکان به ترشح آنزیم‌های معمول می‌پردازد ولی غذا وارد این قسمت نمی‌شود. سپس یک قسمت از روده را به معده‌ی کوچک‌تر متصل می‌کنند. در این عمل قسمتی از روده که در جذب نقش مهم‌تری دارد از مسیر خارج می‌شود. لذا فرد خیلی سریع‌تر از قبل احساس پر شدن معده و سیری خواهد داشت و در ضمن مواد غذایی کم‌تری نیز جذب می‌شود. در این روش، بیماران، ۸۰ تا ۱۰۰ درصد اضافه وزن خود را از دست می‌دهند.
چه کسانی کاندید بای پس معده هستند؟ این روش در بیماران با BMI بالای ۴۰ که رده چاقی درجه ۳ یا مفرط هستند، اساسی‌ترین روش درمانی محسوب می‌شود. این دسته از بیماران بارها رژیم‌های غذایی مختلف را تجربه کرده ولی متأسفانه قادر به کاهش وزن در حد وزن ایده‌آل خود نشده و پس از پایان دوره‌ی رژیم درمانی به وزنی به مراتب بیش‌تر از وزن اولیه‌ی خود بازگشته‌اند . بیماران چاق مبتلا به دیابت نوع دوم,پرفشاری خون, ریفلاکس معده به مری وبیمارانی که دچارمشکلاتی بدنبال انواع دیگرجراحی چاقی شده اند از این روش بیشترین سود رامیبرند.
2714

خواهرم بای پس کرده خیلی راضیه هزینه هاشو نمیدونم الان چجوریه میتونین تماس بگیرید سوال کنید اما دکترشون واقعا کارشون عالیه

دکتر محسن میر حسینی رو سرچ کنید جزو جراح های برتر و متخصص جراحی اسلیو و بای پس معده و جراحی های چاقی در تهران هستن

شماره تماسشون : 09384609212

www.fitteb.com

بله متاسفانه پاک شده من که خیلی ناراحت شدم من داشتم مطلب اونجا میذاشتم راجع به بای پس و اسلیو از سایت های معتبر که متاسفانه بعد از آخرین پستم دیدم که پاک شده و آپ نشد
امیدوارم اینجا بتونیم جمع دوستانه ای داشه باشیم البته واقعا از حذف شدن اونجا ناراحت شدم دوستای خوبی پیدا کرده بودم.به هر حال از فردا سعی نیکنم مطالب مفید بذارم و امیدوارم بقیه دوستان هم بیان.
2706