2703
2553
عزیزم من رفتم اما در کل قشم تعداد جاهاش خیلی محدوده و ما هر دو باری که رفتیم پر بودن و مجبور شدیم بریم بندر عباس یا اینکه چادر بزنیم!!!
روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تورا بگیرد
خانمی هتلهای قشم تقریبا مثل هم هستند و کیفیت خیلی خوبی ندارن خیلی فرق نمیکنه کجا بری .اما جاهای گردشی از همه بهتر جنگلهای حرا که با قایق میبرن و دیدنیه من از بقیه اش خیلی خوشم نیومد ولی بهت میگم غارهای خریس که چندتا غار کوچولوی خاکیه قلعه پرتغالی ها که رستوران شده توش دره ستاره ها که هی بدک نیست ببینی و یه سری جاهای دیگه ولی تا دلت بخواد برای خرید خوبه و قیمتها مناسبه البته فقط پوشاک(دنبال وسایل برقی و تزئینی و .. نباش)بیشتر هم برای همین خرید میان یه سری پااساژ که تو خود قشمه مثل خلیج فارس و .. یه سری هم درگهان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثل کیش شیک و پیک و ... نیست ساحل واسه شنای خانمها نداره کلا به نظرم خیلی جای تفریحی نیست و بیشتری ها همونطور که گفتم برای خرید میرن بازم سوالی داشتی بهم میل بزن جواب میدم من بهمن رفتم
2720
عزیزم ساحل سیمین پلاژهای قشنگی داره .برای دیدن جاهای دیدنی بهتره با تورهای یکروزه همراه بشی.حتما شبها به سینما دریا برو هم جای قشنگیه هم نزدیک بهترین رستوران قشمه به اسم داعی.من خودم سالی دو سه بار می ریم و همیشه خونه دربستی می گیریم هم تمیزه هم راحتیم و همه امکاناتو داره اگه خواستی برات شمارشو بزارم.الان شبی 30 تومنه.حتما پاساژ دو دولفین و دریا که توی درگهانه برو وقتتو توی جاهای دیگه تلف نکن.قشم هم پاساژ ستاره و پردیس.
2714
اینم یه پیشنهاد خوب برای بچه هایی که عاشق سفر هستند
باشگاه گردشگری چهارفصل ، که ماهانه به اعضاش تورهای رایگان هدیه میده ، عضویتش هم خیلی سادست ببینید:

http://chaharfasl.com/index.php/toursoffer.html
2706