2410
2553
دوستان خوبم! کسی میدونه برای اینکه عضو هیات علمی دانشگاه بشی چه شرایطی باید داشت؟ حقوق اساتید عضو هیات علمی چقدره ؟؟؟؟ممنون میشم راهنکمایی کنید...
تقریبا هر 6 ماه یکبار سایت وزارت علوم یا وزارت بهداشت اطلاعیه های فراخوان هیات علمی را اعلام می کند . یا اینکه سایت خود دانشگاهها. بعد توی اطلاعیه، مشخص میشه که چه رشته هایی با چه مدرکی نیاز دارند که عموما بالاترین مدرک موجود در آن رشته را می خواهند. در همان اطلاعیه فرمهای مخصوصی هست که باید پر کنی و مدارک مربوط را بفرستی. مثلا اگر مقاله علمی داری یا کتاب چاپ کردی یا تحقیقی داشتی. مدارک را بررسی می کنند و چند ماه بعد یک سری از افراد را برحسب امتیاز بدست آمده ،برای مصاحبه می خواهند. این مصاحبه علمی عقیدتی سیاسی و ...است. مرحله آخر هم گزینش انجام میشه و خلاصه اسامی نهایی اعلام میشه. این سیر تقریبا از 6 ماه تا 1 سال یا بیشتر طول می کشه.
حقوق متفاوته اما در اکثر موارد در ابتدا بین 800 هزار تا 1 میلیون در ماهه. البته این چیزی که من گفتم در مورد دانشگاههای علوم پزشکی هست. وزارت علوم را نمی دونم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نه عزیزم همیشه هم سوری نیست. باید رزومه قوی داشته باشی. الان به تألیفات خیلی اهمیت می دن. هرچه تألیفاتت بیشتر باشه شانست هم بیشتره. در ضمن دیگه کمتر از دکتری قبول نمی کنن. البته تو بعضی رشته ها که نیاز زیاده دانشجوی دکتری هم بورس می کنن
LilySlim Weight loss tickers
نه عزیزم همیشه هم سوری نیست. باید رزومه قوی داشته باشی. الان به تألیفات خیلی اهمیت می دن. هرچه تألیف ...

سلام روشناجان.من تازه این پست شمارو دیدم.میخواستم اگه ممکنه توزمینه هیات علمی دانشگاه ها.اینکه رزومه بایدچیا باشه و..راهنماییم کنین ممنون میشم

2714