2726
عنوان

×× دانلود آهنگهای زیبا ××

| مشاهده متن کامل بحث + 762132 بازدید | 3182 پست

کریستینا کابالا هست شیطان پرسته عین مدونا من میترسم موزیکاشونو گوش بدم میدونین که پیام به نا خوداگاه

ارسال میکنن.

شرمنده که تو این تایپیک گفتم قصدم فقط اطلاع رسانی بود . بوس واسه همه دوستای گلم
شیرین جون شما از کجا میگی مدونا شیطان پرسته؟ اولین باره که میشنوم. کریستینا کابالا هم اولین باره اسمش رو میشنوم!!!
در مورد فرقه Christian Kabbalah یه اطلاعاتی دارم

کابالا همان عرفان یهودیت است . این عرفان برخلاف گفته های خود یهود که از سالها قبل توسط خدا به پیامبران آدم نوح ابراهیم و موسی آموزش داده شده چنین به نظر میرسد که عرفانی است برگرفته از عرفان اسلامی و یونانی به این صورت که در آن به جای واضح صحبت کردن پر از امثال و رازگویی و استفاده از لغات مورد استفاده از این عرفان ها با تغییری مناسب به عبری است .

اینم تعریف ویکی پدیا:

http://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%A9%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سولماز جان این طرزه فکره شیرین جون بر گرفته از مطالبیه که یه آقایی که اسمشم یادم نیست وcd صحبتهاش پخش شده البته حقم داره منم با اینکه این حرفارو قبول ندارم ولی ناخودآگاه می ترسم گوش بدم این آقا میگه که این خواننده ها یه شعرو میخوانن ولی در اصل دارن مطالبیو در باره شیطان و ضد پرستش خدا رو به ذهن ناخودآگاه شنونده منتقل میکنن البته راست و دروغش با خودش هر چند به نظره من اینا همش توهمه ولی ترس ازش اجتناب ناپذیره.
خوشحالو شادو خندانم قدر دنیارو میدانم ....[smiley]s/sm_04.gif[/smiley]
بچه ها من یه سی دی دیدم که توی اون خود مدونا گفت و کرسیتینا رو هم معرفی کرد

البته من کلاس فرا درمانی میرم و تو کلاس بهمون میگن هر موزیک و موزیک ویدئو یی رو نبینیم

بدلیل اینکه این وافعیت داره این که یه چیزایی هست که ما میبینیم و درک میکنیم اما یه چیزایی در ناخوداگاهمون

نصب میشه و خودمون ازش بی خبریم. و این چیزی هست که باید ازش بترسیم. و مراقب باشیم
2728
پرشین مام جون لطفا اهنگای تند مثل همین on the floore جنیفر لوپزو که بچه ها گذاشته بودنو..بیشتر بذار...عزیزم هر اهنگ دیگه ای هم از سعید مدرس داری اینجا بذلری ممنون میشم.....دوست دارم صدا و اهنگاشو..منتظرم گلم
بچه هاااااا گخان اوزن gokhan ozen (نمیدونم درست میگم یا نه)..خواننده ترک یه اهنگ داره با نام sitemkar
اگه کسی داره بذاره...کلا اهنگ ترکی با اینکه نمیفههمم دوست دارم
پس شد gokhan ozen و سعید مدرس..ممنون میشم اهنگاشوشنو بذارین
2706