2726
من دخترام آنجا میرند .مهد با سابقه ای است .از قسمت شیرخوار چندان اطلاعی ندارم میتونی بیای از نزدیک شرایط را ببینی .ولی من دیدم که مادری میاد فرزدندش را تحویل بگیره ولی بچه اش دستش را دراز کرده برگرده بغل مربی. باز هم برو و از نزدیک شرایط را ببین با مامانای شیرخوار هم صحبت کن و سئوالاتت را بپرس ببین به دلت میشینه یا نه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به نظر من بهترین مهدکودک منطقه 6 مهد یکتا هست. من بیشتر مهدهای این منطقه را دیدم و الانم هفت ماهه پسرم اونجا می ره خیلی راضیم . پرسنلش مسن نیستند تو رنج سنی 40 45 هستند پرسنل جوون هم دارند ولی این مهمه که خیلی با تجربه هستند.

متاسفانه پسرمو 9 ماه بردم فرزندان برتر

نمیشه اسمشو مهد گذاشت ، یه خانم منشی به اسم اصفهانی دم در مهد میشینه عین سگ هار، فقط پاچه این اونو میگیریه

کل 9 ماه پسرم با گریه رفت ، هر سری ام میگفتم خانم محبوبی که خیر سرش روانشناسه میگفت نباید به بچه توجه کنی، نباید پرروش کنی ، مهم نیست گریه کنه

امیدوارم خدا ازش نگذره

مدیر مهدم خانم صدیقیان یه سگ تمام عیاره

متاسفانه به خاطر نزدیکی به محل کارم و اینکه گفتم بچم مثلا عادت کرده 9 ماه بردم که هیچ وقت خودمو نمی بخشم

در نهایت بردم مهد دیگه که فعلا نمیتونم راجع بهش اظهار نظر کنم

ولی مهدی که هر وقت بخواید بتونید بازدید کنید یعنی ریگی به کفش نداره و چیزی رو پنهان نمیکنه ، فرزندان برتر اجازه نمیدن والدین برن داخل، دوره جذب 3 روز و بچه را با جیغ و گریه ازت جدا می کنن

فقط دعا میکنم آه این بچه های مظلوم اون خواهران صدیقیان رو بگیره