2410
2553

سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگسلام و خیر مقدم به همه دوستان نی نی سایتی

سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگلازمه یه کم در مورد تاپیک من و تو پلاس براتون توضیح بدم:

دوستان خوبم هدف از ایجاد این تاپیک ایجاد یک محیط سالم و تفریحی و سرگرمی و آموزشی هست که بدون همکاری شما دوستان خوبم به نتیجه مطلوب نمیرسه
اهداف و قوانینی که من برای این تاپیک در نظر گرفتم شامل موارد زیر هست:
-در این تاپیک میخواهیم که همه اخبار و حوادث و مطالب جالب و خواندنی روز رو داشته باشیم بنابراین کسانی که یه جورایی علاقه به خبر نگاری داشته باشن حتما این تاپیک براشون سرگرم کننده خواهد بود

سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ-همچنین در این تاپیک پذیرای خلاقیت های شما اعم از شعر و داستان و نقاشی و...............هرگونه هنر در هر زمینه ای هستیم حتی اگه بخواید و دوست داشته باشید میتونید به دوستانتون هم آموزش بدید

سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ-دوست دارم که این تاپیک جنبه تفریحی هم داشته باشه بنابراین هر برنامه تفریحی که مد نظرتون هست رو میتونید به ما پیشنهاد بدید تا در صورت تایید توی تاپیک بگنجونیم

سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ-در این تاپیک میتونید پیامهای اختصاصیتون رو برای دوستانتون اعم از تبریک تولد ،سالگرد ازدواج،نی نی دار شدن و.............. رو به اشتراک بگذارید تا دیگران هم در اون شادی سهمی داشته باشن

سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ- در این تاپیک پذیرای هرگونه پیشنهاد سازنده از طرف شما هستیم و امیدوارم بتونیم به کمک هم یه محیط شاد و مفرح و سالم وامن به دور از هر گونه آلودگی برای اعضای نی نی سایت فراهم کنیم

سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ- فعلا برنامه عضو گیری داریم چون احتیاج به چند عضو ثابت داریم و بقیه هم میتونن به طور تفریحی در برنامه های تاپیک شرکت کنن همچنین احیتاج به یک *معاون فعال و ثابت قدم* برای مدیریت تاپیک داریم که در نبود من تاپیک رو به خوبی اداره کنه

سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ- در ضمن برای نویسندگان تاپیک و کسانی که علاقه به نوشتن در این تاپیک دارند کلیه ابزار و کدهای نوشتاری ایمیل خواهد شد تا تاپیک زیبا و منظمی داشته باشیم

سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگدر آخر از همکاری همتون سپاسگذارم امیدوارم که با ذوق و هنر و سلیقه و از همه مهمتر لطف شما دوستان عزیز به نتایج خوبی برسیم

سپاسگذارم

سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ

Khatati.com
IMG4UPبنام آنکه نیلوفر را آفرید برای تنها زیستن و پاک ماندن میان لجن ها..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
سلام نیوشا جونم خوش آمدی

قربونت برم

دوست دارم تو هم باشی البته اگه قدم روی چشمای من بذاری
Khatati.com
سلام بیتا جون خوبی ؟

مبارک باشه ...موفق باشی ....

بقول بابا اتی .........اوه چرا منو توی این موقعیت قرار میدی ؟؟؟؟؟؟؟؟....

آه خدای من .............اینم بقول بلوتوس !

خـــــــب .......

من شــــــــــــــــاید بخوام بشم معاون جدید کلانتر که پشت اون ستاره فلزی یه قلــــــــــــــــبی از طلا داره ....هههه

کلا عاشق تنوعم دیگه ....

امیدوارم خوش بگذره من طرفدار جنبه تفریحیشم ....خیلی خوبه !
خطها به هم رسید و به یک جمله ختم شد" با عشق ممکن است تمام محالها "
2714
خوش آمدی آسمان عزیز و خوش ذوق
قدمت روی چشمای من

با کمال میل دوست دارم تو معاون کلانتر باشی هرچند که تو و بقیه دوستان خودتون صابخونه ای من کاره ای نیستم
Khatati.com
آسمان جون

مرسی بابت آهنگ زیبا
میدونی که من آهنگای حمید عسگری رو دوس دارم!

Khatati.com
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=87409

ثبت نام و عضو گیری فقط در این آدرس
Khatati.com

Khatati.com

Khatati.com
2706