2703
2553
عنوان

وام با مدرک فنی حرفه ای؟؟؟؟؟؟/

17582 بازدید | 28 پست
سلام
راسته که با مدارک فنی حرفه ای وام میدن تا سقف 15 میلیون؟
کسی در این زمینه اطلاعاتی داره؟سایتای مرتبط که خیلی در هم برهمن و آدم چیزی دستش نمیاد
شنیدم که صندوق مهر رضا با مدرک فنی حرفه ای وام میده،حالا لطفا کسانی که اطلاع دارن به این سوالات من جواب بدن:
1)صندوق مهر رضا وام میده یا بانک مهر ایران؟
2)فرقی نمیکنه مدرک مال چه سالی باشه،من مدرک آویز بافی دارم مال قبل از ازدواجم که تا حالا باهاش وام نگرفتم،میتونم با اون وام بگیرم؟
3)شغلی که ایجاد میکنیم باید در رابطه با همون مدرک باشه یا نه؟مدرک من در رشته آویز بافیه اما الان میخوام یه آموزشگاه در رابطه با پتینه و شیشه های دکوراتیو بزنم،میشه؟؟؟
ممنون میشم رانماییم کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بله وام میدند. 5 میلیون. مدرک های قدیمی دوباره باید امتحان کتبی و شفاهی بدند. برو فنی و حرفه ای و جزوه و شرایطشو بگیر. بانکشو مطمئن نیستم. فکر کنم بانک مهر باشه
دختر نازم، بهترین هدیه از طرف خدا، 16 مرداد 92 اومد تو بغل ما و خوشبختیمونو هزار برابر کرد. خدایا شکرت
2714
لازم نیست سرپرست خانوار باشی. می تونی خودت یه مبلغی که میگند ماهانه به عنوان سهم بیمه رد کنی که در اینصورت بعد از چند سال بازنشته میشی و حقوق میگیری. البته حقوقش کمه
دختر نازم، بهترین هدیه از طرف خدا، 16 مرداد 92 اومد تو بغل ما و خوشبختیمونو هزار برابر کرد. خدایا شکرت
وام خود اشتغالی با این فرق می کنه. اونم می تونی بگیری. برو فنی و حرفه ای. همه اطلاعاتو میدند.
2706