2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
هر رنگی بگیری قشنگه فقط هر رنگی رو که انتخاب میکنی برای ظروف اشپزخانه حواست باشه چون از همو ظرفها برای پذیرایی استفاده میکنی با ست پذیرایی یک رنگ باشه خواهر من کرم نارنجی استفاه کرد شماه هم از ترکیب دو رنگ استفاده کن من خودم طلایی قرمز استفاده کردم ولی حتما باید ترکیب اشپزخونه با پذیرایی یک رنگ باشه اینجوری اگر اشپزخونه مثلا قرمز باشه پذیرایی کرم قهوه ایی وقتی ظرفها توی پذیرایی استفاده میشه اصلا قشنگ نمیشه البته شما حتما خودت خیلی خوش سلیقه هستی
باید اول وسایل موجود در بازار رو ببینی عزیزم و بعد بر اساس اونها بهترین رنگی رو که با سلیقه ات می خونه انتخاب کنی....مثلا ممکنه الان از رنگ سبز برای آشپز خونه خوشت بیاد اما مثلا یخچال سبز که موجود نیست.....یا مثلا ست جای قند و شکر سبز پیدا نمی کنی و.... زیبا یی در هماهنگیه پس سعی کن رنگی رو انتخاب کنی که بتونی همه چیوه هماهنگ با اون یا در تضاد با اون انتخاب کنی...آشپزخونه ی من کرم قهوه ای سوخته است و رنگ یخچال و ماشین هام نقره ای هست...پرده ام حصیریه و جای چای و قند و شکرم شیشه ای با در چوبی...( البته شاید الان اجناس قشنگتری توی بازار باشه)
2706