2726
الان نزدیک به چهار سال از تاسیس اولین تاپیک بهترین تجربه های اصفهانی میگذره و هم چنان به راه خودش ادامه میده. باتشکر فراوان از لیلا جون که این تاپیک روتاسیس کردن و تشکر از کریستین جان که تاپیک دوم رو ایجادکردن،تاپیک سوم رو به امیدخدا باهم آغاز میکنیم و امیدوارم همچنان تاپیک پویا و مفیدی باشه. پی نوشت: انواع و اقسام سلام، احوالپرسی، خوش و بش، درد و دل و ... آزاد است. والسلام.
تو هم چو بادبهاری گره گشا می باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مامان پریا نازی پست ها : 730 عضویت:1390/7/29 1393/2/18 - 9:03 عصر دوستان گلم خوبید میخواستم درمورد این محصولات و عرقیات زهرا نی ناز مامان تیایش بهتون بگم که من ازشون خرید کردم و واقعا از خریدم راضییییییییم من شربت سکنجبین و گل سرخ و نعنا و همچنین سرکه انار و سیب رو گرفتم و واقعا طعمش عالیه من فعلا شربت نعناشو درست کردم طعم شکلات نعنایی میده و خیلی خوشمزه س من خودم میخوام دوباره این شربت نعنا که باز کردم دوباره سفارش بدم چون هنوز یک روز نشده نصفه شده ماشالله.به بابام هم گفتم گفته سفارش بدم براش.گفتم به شما هم بگم این تجربه تو این روزای گرم به دردتون میخوره... __________________________________________________________________ صبا(مامان پرنسس) پست ها : 791 عضویت:1389/8/15 1393/3/2 - 3:01 عصر سلام دوستاننننن منم از زهرا جون خرید کردم و به شدت راضی ام. مچکریم __________________________________________________________________ ترلان پست ها : 500 عضویت:1392/8/14 1393/3/1 - 2:37 عصر دوستان من از دوست شیرازیمون مامی ستایش شربت نعنا و گلسرخ خریدم راضیم __________________________________________________________________ مریم گلی پست ها : 53 عضویت:1387/7/1 1393/2/20 - 11:34 عصر سلام به همگی من از زهرا نی ناز (مامان نیایش) شربت نعنا ، سرکه ، آبلیمو ، سرکه انار ، سرکه سیب و آب نارنج خریدم . همگی تازه بودند و کاملا مشخص بود که صنعتی نیست و به روش سنتی تهیه شده . مخصوصا شربت نعنا که واقعا خوشمزه بود و برای پذیرایی هم عالیه . طعم شکلات نعنایی می داد که خیلی خوشمزه بود . خیلی هم زود به دستم رسید هنوز 24 ساعت از سفارشم نگذشته بود . خدا به کاسبیشون برکت بده __________________________________________________________________ یلدا پست ها : 453 عضویت:1386/3/21 1393/2/4 - 10:41 صبح زهرا جان سلام من آبلیمو و یه عرق هفت گیاه برای قند گرفتم آبلیمو که عالی دستت درد نکنه __________________________________________________________________ پریناز پست ها : 1150 عضویت:1390/9/4 1393/3/14 - 9:29 صبح سلام به همه دوستا یک تجربه خیلی خوب من از زهرا نی ناز مامان نیایش شربت نعنا شربت به لیمو و شربت گل سرخ خریدم واقعا عالی بود و بسیار برا پذیرایی هم خوش طعمه و هم خوشرنگ و بسیار مناسبه زهرا جان ممنونم ارت البته لطف زهرا جان رو ه گز فراموش نمیکنم بازم ازت ممنونم __________________________________________________________________ کوچولو پست ها : 1101 عضویت:1388/12/7 1393/3/14 - 11:55 صبح سلام بچه ها منم از زهرا نی ناز شربت بهار نارنج و نعنا خریدم خیلی عالی بود کاملا معلومه که اصله چون دوسری از جاهای دیگه گرفته بودم بیشتر طعم آب شکر میداد وای نعناش که عالیههههههههه زهرا جان ممنون
سلام مبارک تاپیک جدید باشه لطفــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا اینقدر تویه تاپیک تبلیغ نگذارید ممــــــــــــــــــــــــنون
برای همسایت نور آرزو کن قطعا حوالی تو هم روشن خواهد شد.
باران جان خانه بازی ثنا 09130815768 خ میر غربی -مقابل بانک سپه جنب بانک حکمت ایرانیان کیدز کلاب =4 راهه اپادانا -روبروی پمپ بنزین سجاد 36411014
برای همسایت نور آرزو کن قطعا حوالی تو هم روشن خواهد شد.
2706