2410
2553
عنوان

کهیر دوران بارداری

78534 بازدید | 44 پست
سلام به همه.
من هفته 34 بارداریمو میگذرونم.الان حدود یک هفته است تمام بدنم از دونه های قرمز پر شده و فوق العاده خارش دارن به طوری که از شدت خارش شب تا صبح بیدارم.
لطفا اگه کسی هست که این تجربه سخت رو پشت سر گذاشته من رو راهنمایی کنه.چی بخورم یا از چی استفده کنم که از شر این دونه های خارش دار راحت بشم.
ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
راستش دکتر رفتم. گفت حساسیته. یه آمپول ضد حساسیت بهم داد 2 نمونه پماد .اثر نکرد دوباره رفتم پمادا و قویتر کرد
ولی همه میگن حرارت بدنته داره میریزه بیرون.اینقدر کاسنی و شاه تره و بیدمشک و هندوانه خوردم که نگو
اصلا انگار آتیش تو بدنمه.باورتون نمیشه زیر کولر میخواابم ولی از خواب که بیدار میشم خیس عرقم. واسه نی نیم خیلی میترسم.میترسم اون داخل آب پز بشه.آخه کی دیده نی نی دختر این جوری باشه.
چیکار کنم رفقا؟
سلام صبا جون.....
منم از هفته 37 بارداری اینطوری شدم........
میفهمم چی میکشی........
حساسیت به جفته. تا زایمان هم نکنی خوب نمیشه.....منم دکتر دو تا آمپول بهم داد ولی خوب نشد.دو تا پماد کالاندولا هم تموم کردم با یه محلولش ولی همش بی اثره......
دکتر پوست گفت روزانه با آب سرد دوش بگیر....که خیلی موثر بود.صابون و لیف هم اصلا نزن به بدنت..... به من یه کرم ثمین مخصوص پوستهای آسیب داده داد که چرب نگهش دارم........
من هر روز کاسنی و خاکشیر و هزار تا کوفت دیگه میخوردم .سدر و ماست هم زدم هیچی هیچی خوبش نمیکنه....ولی به محض اینکه زایمان کردم خوب شد.......
فقط از خدا میخوام بهت صبر بده.
اینم تاپیکیه که من اون زمان باز کردم!http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=47186
2714
ممنون از راهنمایی همتون .به خصوص شما طلوع جون.
من فکر میکردم شاید یکی دو هفته ای تموم بشه.یعنی باید تا به دنیا اومدن نی نیم صبر کنم؟
طلوع جون بعد از زایمانت این گرمیا اثری روی نی نیت نداشت؟یعنی زردیش زیاد باشه یا اونم دونه رو بدنش باشه؟
من حاضرم دو برابر اینو تحمل کنم ولی فرشته کوچولوم اذیت نشه
سلام عزیزم .مال من هم خارش و هم درد داشت .کالامین بزن.با صابون بچه تنت را بشور. چیزای گرمی نخور.مایعات زیاد بخور.من کاسنی و خاکشیر زیاد می خوردم.کالاندولا هم خوبه.پماد مارک مدیلن چیزی برای این عارضه داره چون کرمهای درمانیش خیلی خوبه.

خدا شفا بده به سلامتی فارغ بشی.مال من همش .3 4 دونه بودولی از درد و خارش تا صبح خوابم نمی برد. همینه که بهشت زیر پای مادر هاست.هههههههههههههه

بای
سلام عزیزم .مال من هم خارش و هم درد داشت .کالامین بزن.با صابون بچه تنت را بشور. چیزای گرمی نخور.مایعات زیاد بخور.من کاسنی و خاکشیر زیاد می خوردم.کالاندولا هم خوبه.پماد مارک مدیلن چیزی برای این عارضه داره چون کرمهای درمانیش خیلی خوبه.

خدا شفا بده به سلامتی فارغ بشی.مال من همش .3 4 دونه بودولی از درد و خارش تا صبح خوابم نمی برد. همینه که بهشت زیر پای مادر هاست.هههههههههههههه

بای

بای
ممنون بارا جون.متاسفانه من کل بدنمو گرفته البته خوشبختانه به جز صورتم
فقط دعا کنید خوب بشه و تا زایمانم طول نکشه.چون محل زندگی من خوزستانه و اینجا هوا رو به گرمی رفته و این بیرون رفتنو برام خیلی سخت کرده
saba جون من هم ماه نهم بارداری این مشکل رو داشتم وقتی میرفتم حموم سدر و ماست رو مخلوط میکردم استفاده میکردم ولی اونم 2-3 ساعت آرومم میکرد.تا میتونی عرق کاسنی بخور تا بچه زردی نداشته باشه.منم بچم دختر بود البته من قبل از کهیرا شیرینی جات زیاد خورده بودم.اینم بگم هیچ دارویی اثر نداره
نه صبا جان اینا گرمی نیست حساسیت بدنته به جفت.......
من چون کاسنی و خاکشیر میخوردم بچه م زردی نداشت.......بدنش هیچی دونه نداشت......به جنین آسیبی نمیرسه. بعد از ایمان هم به طور کامل خارش و سرخیش فروکش کرد......
2706