2726
یکی از فامیلامون میگفت خواب دیدم یه آقایی اومد تو خوابم گفت اسم پسرتو فلان بزار اونم بچش پسر شد گذاشت دیگه نمیدونم راس گفته یا خواسته یچی بگه
خدا هم که باشی ...😉  باز کسی هست که از تو ناراضی باشد
خاله من رفته بود کربلا اونجا خواب دیده یه دختر به اسم زینب اومده پیشش گفتن دختر تویه خاله ام بعد از 15سال باردارشد وبچش دختر بود اسمشم گذاشتن زینب
خیلی محتاج دعایم ....ممنون میشم برای براورده شدن حاجتم صلوات بفرستید .اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خاله منم خواب دید دخمل داره .بچش دخمل شد. مامانم خواب دید زن داداشم پسرحامله هس بنام رضا .اوناهنوزنمیدونستن حامله اند.....بعدش واقعا حامله بود اونم پسمل.اسمشو نزاشتن را ولی همه ماها رضا صداش میکنیم
خعلی خوشحالم.همین
منم زندایی ام بعد از 13-14 سال باردار شد گفت میخوام اسمشو از قران انتخاب کنم ، قرانو باز کرده بود ایات مربوط به حضرت ساره همسر نازای حضرت ابراهیم اومده بود اونم تصمیم میگیره اسمشو بذاره ساره. بعد از دنیا اومدنش پسرخاله زنداییم خبر نداشته تولد نی نی رو ، مامان بزرگم(مامان داییم) رو خواب دیده که یه دختر کوچولو داره کنارش بازی میکنه ازش پرسیده حاج خانوم این دختره کیه؟ گفته این ساره است دیگه دختر جعفر! فرداش پسرخاله هه فهمیده نی نی دنیا اومده با خانومش میان چشم روشنی ، اونجا وقتی میپرسه اسم بچه رو چی گذاشتین؟ زنداییم میگه ساره و دیگه پسرخاله نمیتونه خودشو کنترل کنه و چون قضیه رو به همسرش هم گفته بوده هردو احساساتی میشن و اشک میریزن و ... هزار ماشالله ساره کوچولوی ما الان حدود 2 سالشه و خیلی شیرین و دوست داشتنیه ، یه زبونی هم داره که بیا و ببین!
برای زندگی کردن ، به دنیا اومدن بس نیست!
2706