2703
2553
به نظر شما با یک بچه 3 ساله چه بازیهای من در آوردی می شه کرد؟ مثلا من با قلمو و آبرنگ کف دست و پاهای پسرمو رنگ می کنم و بعد بهش می گم بزنه رو کاغذ! شما چه بازیهایی بلدید ؟
من با پسرم اب بازی میکنیم یعنی از یک ظرف کوچک میریزیم توی یک ظرف بزرگتر وهمینطور ظرف های دیگه به خاطر اینکه حجم واندازه را یاد بگیره........تا کردن لباسها پهن کردن ملحفه کمک کردن در شستن ظرف ها خلاصه همکاری میکنه
ماهیان از تلاطم دریا به خدا شکایت بردند وچون دریا آرام شد خود را اسیر صیادان یافتند
تلاطم زندگی حکمت خداست از خدا دلی آرام بخواهیم نه دنیایی آرام
بچه شما پسره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چند وقته صحبت میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ماهیان از تلاطم دریا به خدا شکایت بردند وچون دریا آرام شد خود را اسیر صیادان یافتند
تلاطم زندگی حکمت خداست از خدا دلی آرام بخواهیم نه دنیایی آرام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
این بازی برای بچه های من جالبه یه اسباب بازی رو قایم میکنم یه جایی بعد نوبت هر کی باشه میره دنبالش هر چی نزدیک تر بشه میگم نزدیک تر هر چی هم دور تر بشه میگم دورتر کلی ذوق میکنن وقتی اسباب بازی رو پیدا میکنن
یه سری اسباب بازی رو هم میریزم روی میز یا زمین بهشون میگم خوب نگاه کنن بعد یکیشون چشمهاشو میبنده یکی از اسباب بازی ها رو قایم میکنم باید حدس بزنه کدوم بوده