2410
2553
سلام ممنون میش اسم دکترتونو بگین و اینکه راضی بودین یا نه؟ کلا بیمارستان خوبی بود یا نه. و هزینه هاش چقدره؟
تولد هر کودک نشانه این است که خداوند هنوز از انسان ناامید نشده!!! پارسای مامان ۱۶ تیر قدم به این دنیا گذاشت.
سلام اسم دکترت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
"دلم گرفته است" نه این ک کسی کاری کرده باشد نه.........من انقدر ادم گریز شده ام ک کسی کارش ب اطراف من هم نمیرسد.......دلم گرفته است ک انچه هستم را نمیفهمند.......و انچه هستند را میپذیرم......و دنیا هم ب رویش نمیاورد این تناقض را.......
من خودم سال 88 اونجا زایمان کردم خواهرم هم 4 ماه پیش اونجا زایمان کرد دکترش سامیزاده بود ما به خاطر دکترش که اونجاست مجبور شدیم بریم اونجا . بیمارستان متوسطیه. دکتر خودش جدا پول گرفت هزینه بیمارستان هم با بیمه حدود 300 شد واسه خواهرم فکر کنم
فرشته ها با هم می آیند ... خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون بچه ها دکترم اونجا نمیاد برا زایمان می خوام برم اونجا. البته بعد از تحقیقات
تولد هر کودک نشانه این است که خداوند هنوز از انسان ناامید نشده!!! پارسای مامان ۱۶ تیر قدم به این دنیا گذاشت.
2456
سلام مهسا دکتر منم خاقانی اونجا فقط زایمان میکنه یه دکتر دیگه هم هست رزا پرستنده چهر که شاید بخوام برم پیشش که تو مردم هم زایمان میکنه ولی اطلاعاتی درباره بیمارستان ندارم تو چیزی میدونی؟ پرسنلش خوبه یا نه ؟ رسیدگیشون چه طوریه ؟ اتاق خصوصی داره ؟ هزینه سزارین چه قدر میشه ؟ منم فقط بیمه تامین اجتماعی دارم ولی شنیدم که دکتر بیهوشیش و اتاق نیکو نوزادش خوبه
زیباترین افکارم را که جمع میکنم ....
دسته گلی میشود شبیه تو....پسر عزیزم عاشقانه تورا دوست دارم
2714
سلام اساطیر جون چند نفر از فامیلا که راضی بودن ببینیم خدا چی میخواد
سلام مهسا جون ایشاله به خوبی و راحتی زایمان کنی بیا بگو کجارفتی واسه زایمان با کدوم دکتر بالاخره؟
زیباترین افکارم را که جمع میکنم ....
دسته گلی میشود شبیه تو....پسر عزیزم عاشقانه تورا دوست دارم
2706