2703
2553
عنوان

کلاس مادر و کودک - خانه بازی

4996 بازدید | 65 پست
سلام اونهایی که کلاس می رن یا فقط بچه شونو می برن اگر اشکال نداره از آموزشهاشون بگین تا کسانی که امکان کلاس رفتن ندارن بتونن استفاده کنن
نسترن پست ها : 411 عضویت:1392/12/18 1393/2/21 - 2:10 عصر بازی گرگم وگله میبرم، ما گلیم ما سنبلیم،حلقه میرید رو زمین بچه ها از توش رد شن بعد یک حلقه انحرافی میذاشت،مکعب پارچه ایها که عکس داره باید داستان میگفتیم،با چوب ویه آهنگ بچه ها خودشون رو معرفی میکردن و سلام میگفتن، نقاشی به سبکهای مختلف،با ارد بازی میکردن بعد آب و روغن اضافه میکردیم و خمیر بازی، غذا خوردن گروهی وخیلی بازی های دیگه...
نسترن پست ها : 411 عضویت:1392/12/18 1393/2/21 - 2:36 عصر دوتا چوب دست کودک، کودک جلوی مادر میشینه مادر دست کودک رو مبگیره چوبها رو بهم میزنه و میگه سلام سلام،بقیه جواب میدن،سلام به من چوب به سمت کودک گرفته میشه، سلام سلام، دوباره بقیه جواب میدن، سلام به تو چوب به سمت بقیه، دوباره سلام سلام بقیه جواب میدن، سلام به همه کودک دستش رو باز میکنه، بعد میگه اسم من کیارش، بعد همه تشویقی میکنند،اونجا چون با ضرب آهنگ هست جالب میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

parissss پست ها : 9836 عضویت:1391/12/12 1393/1/23 - 5:19 عصر من بچه هام مهد دوزبانه میرن بیشتر مکالمه باهاشون کار میکنن و شعر و قران انگلیسی ورک بوکشونم به صورت رنگ کردنیه و اصلا با حروف کار نمیکنن فعلا
2720
مامان بامداد پست ها : 1525 عضویت:1390/9/7 1393/1/24 - 6:58 عصر پسرم پنج ساالشه هفت ماهه کلاس زبان میره تاینی تاک میخونه (0) مامان بامداد پست ها : 1525 عضویت:1390/9/7 1393/1/24 - 6:59 عصر حروف رو بعد اینکه تاینی تمام بشه یعنی دوماهه دیگه باهاشون کار میکنند
oooo پست ها : 1006 عضویت:1392/9/5 1392/10/25 - 5:30 عصر امروز به غیر از بازیهایی که توش کلی موارد اموزشی بود اینارو یاد گرفتیم که گوشی و تبلت و کامپیوتر اگه به بچه بدیم مثل اینکه سم گذاشتیم جلوش و یکی دیگه اموزش غیر مستقیم بود که خیلی عالی بود. مثلا برای اموزش رنگها به بچه هامون نباید بگیم این زرد این ابیه و. ... باید بصورت غیر مستقیم به اون رنگها رو بفهمونیم مثلا بگیم اون بشقاب قرمز رو بده یا اون لباس سبز رو بیار
oooo پست ها : 1006 عضویت:1392/9/5 1392/10/25 - 5:37 عصر بعد با شعر چهار جهته بالا و پایین و راست و چپ رو هر دفعه میخونن. یه سری ادمک هم اندازه قد بچه ها کشیده بودن به هر کی یک دونه دادن بچه ها اونارو چسبوندن رو دیوار بعد ما یک سری برچسبهای قرمز روی دستو پا و اعضای مختلف بدن بچه های خودمون چسبوندیم. خیلی جالب بود بچه ها برچسب قرمز رو از ابدن خودشون برمیداشتن و میچسبوندن روی همون عضو ادمک با این بازی معنیه تشابه رو میفهمیدن
تو کلاس پسر من با پانچ کاغد را سوراخ سوراخ می کردیم و کاموا ازشون رد می کردیم شکلای یکسان و بچه پیدا می کرد و زیر هم قرار می داد خط کوتاه و بلند و یاد می گرفت و مفاهیم کوچیک و بزرگ و پشت و جلو و...
2714
oooo پست ها : 1006 عضویت:1392/9/5 1392/10/25 - 5:43 عصر چرا هر دفعه شعر دفعه بعد رو میدن که ما هم حفظ کنیم بخونیم. الن براتون میزارم. تازه هر دفعه یکی از بچه ها میوه مییاره و به همه تعارف میکنه و کلی جمله قشنگ فارسی مثل سپاسگذارم و دستتون درد نکنه به جای مرسی فرانسوی و ممنون و متشکرم عربی یاد میگیره
oooo پست ها : 1006 عضویت:1392/9/5 1392/10/25 - 5:49 عصر من من دو تا چشم دارم هر دو تا بینا یکی چپ یکی راست من من من دو تا دست دارم هر دو تا توانا یکی چپ یکی راست میبرم بالا میارم پایین میبرم به چپ میبرم به راست من من من دو تا پا دارم هر دو تا پویا یکی چپ یکی راست میبرم بالا میارم پایین میبرم به چپ میبرم به راست من من من دو تا چشم دارم هردو تا بینا یکی چپ یکی راست میبرم بالا میارم پایین میبرم به چپ میبرم به راست من من من دو تا گوش دارم هر دو تا شنوا یکی چپ یکی راست با حرکات بدن خودتون این شعر رو براشون اجرا کنین ، کم کم بچه ها هم حرکات شما رو دنبال میکنن
oooo پست ها : 1006 عضویت:1392/9/5 1392/10/25 - 5:52 عصر من دخترم رو از شش ماهگی میبرم تا حالا سه تا مدرک گرفته البته هر دوره ها با هم فرق میکنه اول بازی با کودک و گسترش روابط اجتماعی بود بعد درک موسیقیایی و هنر و خلاقیت ، بازی با رنگها و بافتها بعد عید هم که هوا خوب میشه میرن توی حیاط محوطه داره برای شن بازی و استخر با پوشک ضد اب
oooo پست ها : 1006 عضویت:1392/9/5 1392/10/25 - 6:04 عصر نه اصلا مهم نبود فقط به دست یا پا و..... چسبوندنش مهم بود. کلا میگن برای هیچ کدوم از اموزشها نباید اجباری رو بچه داشته باشیم و حتی اگر نخواست انجام بده هم نباید مجبورش کنیم. میگن از دو سال به بعد مغز قادره که رو دو قسمت تمرکز کنه اون موقع هم راست و چپ رو میفهمه هم میتونه هم زمان قاشق و چنگال رو تو دستاش بگیره. البته فکر میکنم اینها همه به اموزشهای درستی که مادر به بچش میده هم ربط داره و اینکه هر کودکی یه جوره. یکی زودتر یکی دیرتر ولی مهم اینه که هم زمان با رشد مغزش ذهنشو بتونیم رشد بدیم
2706