2703
2553
5 سال هست که ازدواج کردم و تا حالا اقدام به بارداری نکردم. پریودم هم خدا رو شکر منظم هست اما مقدارش کم هست.3 روز اول خوبه اما بعدش تبدیل به لکه می شه اما تا روز 7 لکه ها هست. از این نگرانم که نکنه اقدام به باردای بکنم و نشه.

راهی نیست که قبل انجام کاری بشه فهمید؟؟ آخه چند وقته که همش از مشکلات دیگران در باردار نشدن خبر می شنوم و نگرانم کرده که شاید من هم اینطوری باشم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من یه چند ساله پیش توی یه کتاب قدیمی خوندم اگه اون ترشحی که ازت خارج میشه باید مثل برامردا بی رنگ باشه نه از اون سفیده برش داری بندازی توی اب اگه رواب بمونه یعنی سالم نیستی اما اگه ته اب موند وبالا نیومد یعنی سالمی وبجه دار میشی امتچان کن امیدوارم سالم باشی مشگلی نداشته باشی
2720
عزیزم اصلا منفی فکر نکن به اینم فکر کن که خیلی ها هم بدون هیچ مشکلی راحت نی نی دار شدن ایشاا... تو هم زود مامان میشی
میگن : خدا آدمایی رو که خیلی دوست داره زیاد امتحان میکنه! اینطور که من حساب کردم ،" خدا دیوونه ی منه" ...!!!
تنها راه اطمینان اقدام برایه بارداریه.گاهی همه چیز نرماله باز هم زوج نابارورند .

امیدوارم هر وقت که اراده کردید خدا یه نی نی ناز بهتون بده.

منم دقیقا مثل خودت بودم.ولی بعد از 7 سال که تصمیم گرفتیم همون ماه اول باردار شدم.تو این 7 سال خیلی وقتا به این

موضوع فکر می کردم که نکنه بچه دار نشیم ؟

2714
سلام منم تازه عضو شدم می خوام نی نی بیارم .تو رو خدا دعا کنید برااااااااااااااااااااام.شو شو خیلی مایل نیست با دست پس میزنه با پا پیش میکشه...ماه پیش روز تخمک گذاری با چند روز بعدشم اقدام داشتم اما نشد و من پری شدم...
سلام.برام دعا کنید برخلاف تمام ازمایشایی که دادیم همه مثبت بود نی نی دار نمیشم اگه کسی مشابه من بوده کمک کنه
مهم ان است که عزیز من در خانه ی دل من جای دارد.........نرم و مهربان
2706