2726
سلام دوستا، من 18هفته و خرده ای هستم رفتم سونو،قبل از این هرکی منو می دید از این خانمای باتجربه همه می گفتن پسره یه نفر هم نمی گفت دختر،حالا سونو گفت دختر،حالا باورم نمیشه البته جنسیت برام فرقی نداره برا سیسمونی و اینا می گم
نی نی مو امام رضا برام از خدا گرفته،خودشم مواظبشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سونو که دقیق تره
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد
فاطمه جونم کجایی هستی؟ کی سونو رفتی؟ کجاااااااااااااا؟
آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده
خدا خوشش میاد ما رو سورپرایز کنه!!!!!!!!!1
آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده
اگر سوالات پزشکی داشتین برین به ادرسی که تو امضام گذاشتم دکتراش 24 ساعته انلاینن و سریع به سوالاتتون پاسخ میدن دکترای متخصص و فوق تخصص داره تو زمینه های: زنان و نازائی پوست و مو متخصص کودکان و نوزادان دکتر عمومی دکتر چشم پزشک دندان پزشک متخصص تغذیه روانشانس بالینی و... بعد از ثبت نام در این سایت از سمت راست بخش تنظیمات منوی پرسش از پزشک رو انتخاب کنید و سوال خود رو از دکتر مربوطه بپرسین.
من شـــکوفایی گلـــهای امیـــدم را در رویـــاهـــا میبــینم، و نــــدایی کـــه بــــه مـــن می گـــوید : " گـــرچــه شــب تاریــک اســـت دل قـــوی دار ســـــحر نــــــزدیـــــــک اســـــــت. "
2706