2410
2553
دوستای به علت سنگین شدن تاپیک قبلی‌به اینجا اسباب‌کشی می‌کنیم امیدوارم اینجا برای هممون خوش یمن باشه و کلی‌ مامان جدید داشته باشیم،الهی امین Image and video hosting by TinyPic اسم سّن-مدت زمان اقدام-مشکل تاریخ حامله شدن(انشا‌الله) -جنسیت نینی 1-پگاه 33 سال مشکل پرولکتین بالااقدام:۹۲/۳ - تاریخ مامان شدن:92/10 پانیذ baby laughing iconتاریخ زایمان :۵/۲۸ 2-ملودی 31 سال.2 سال پیش سقط اقدام 92/3 تاریخ مامان شدن 92/10.دختر baby laughing icon 3-نیلو-32 سال-3 سال ازدواج -رحم دو شاخ- اقدام:92/04 مامان شدن:92/10 آوینا baby laughing iconتاریخ زایمان6/26 4-ترنم مامان پرنس - 33 سال- اقدام:91/09 تاریخ مامان شدن:92/11 .مهرسام imageتاریخ زایمان7/7 5-گل رز-32ساله دو ساله که ازدواج کردم -اقدام92/4 تاریخ مامان شدن:92/11.رونیاbaby laughing iconتاریخ زایمان :6/30 6-آریس -32 ساله -8 سال ازدواج -اقدام :92/5 تاریخ مامان شدن:92/11. مانا baby laughing iconتاریخ زایمان: 7/1 7-نلی.33 سال.۱۰ ساله ازدواج کردم اقدام:۹۲/۳ تاریخ مامان شدن:92/11. حنا baby laughing iconتاریخ زایمان :7/11 8-سولی-۳۱ ساله - ازدواج 1.5 سال -اقدام ۹۲/۰۷ تاریخ مامان شدن:92/11. پارسانا baby laughing iconتاریخ زایمان 7/20 9- بیتا -33سال- 4 سال ازدواج - یه سقط اقدام :91/3 تاریخ مامان شدن:92/11.نورا baby laughing iconتاریخ زایمان 7/13 10-یلدا مهر 31 ساله 7 سال ازدواج اقدام 92/8 تاریخ مامان شدن:92/11.آریو برزن imageتاریخ زایمان :7/19 11-لیدا-34سال.- مشکل خاصی نداشتم اقدام زمان92/7 تاریخ مامان شدن:92/12.الا baby laughing iconتاریخ زایمان:8/6 12-مامان آینار و آیسان-تاریخ مامان شدن:92/12. 13-ماهور30 ساله. یه ساله ازدواج اقدام92/8 تاریخ مامان شدن:92/12. پسر image 14-رها ٣١ سال ، ١١ سال جلوگیری داشتم اقدام:92/03 تاریخ مامان شدن:93/01 دختر baby laughing icon 15-زویا(30 ساله-اقدام 91/10 تاریخ مامان :93/02 بارمان image زایمان ۷دی‌ 16-مامان هستی‌ 33 سالمه 5اردیبهشت 92 ازدواج کردم اقدام.اردیبهشت 93تاریخ مامان شدن:93/02 . baby laughing icon 17-سوگیل ...... 28 ساله ........ اقدام:90/12 ....... تاریخ مامان شدن:93/03 آرین imageزایمان:11/12 18-کیانا-32 سالمه-4/5 ساله ادواج کردم.مشکل خاصی ندارم.اقدام 93/1 تاریخ مامان شدن:93/03 کیان imageزایمان:11/12 19-ناوک، ۳۴ سال، مشکلی ندارم، اقدام ۹۳ تاریخ مامان شدن:93/03 اروند image 20-آدری-33 ساله -9 ساله مزدوج -مشکل ندارم -اقدام :92/09 تاریخ مامان شدن:93/03 . مهدی image 21-سارا 31 ساله -ده ساله ازدواج کردم اقدام:92/5 تاریخ مامان شدن:93/04 baby laughing icon 22- اعظم 29 ساله پرولاکتین بالاپریود نامنظم اقدام 92/11تاریخ مامان : 93/05 image 23-مامان ۲۰۱۴-سی و یک ساله -عفونت و زخم دهانه رحم تاریخ مامان شدن: 93/05 .baby laughing iconتاریخ زایمان : 24-مریم-31سالمه ۱۲ سال ازدواج اقدام 92/12 تاریخ مامان شدن: 93/05 .baby laughing iconتاریخ زایمان : 25-مامان نی‌نی32 ساله-ازدواج ۷ سال هیسترسکپی -اقدام 93/6 تاریخ مامان شدن :93/7image 26-مهناز -29 سالمه 2 ساله ازدواج کردم اقدام 5/93 تاریخ مامان شدن :93/7. baby laughing iconتاریخ زایمان: 27-شیرین 29 سالمه 6 ساله که ازدواج کردم اقدام92/12 تاریخ مامان شدن :93/7. baby laughing iconتاریخ زایمان: 28-رعنا ۲۹ ساله ۳ سال ازدواج تاریخ اقدام ۹۳/۷ تاریخ مامان شدن:93/9پسرimage 29-moon(منیر ).30 سال. اقدام :93/6 تاریخ مامان شدن 93/8 30-عسلک-33سالمه.4ساله ازدواج کردم. اقدام92/9 تاریخ مامان شدن 93/7 پسرimage 31-مافو. 30ساله. یک سقط بسیار سخت. تاریخ اقدام 93/3 ..تاریخ مامان شدن 93/11 32-مامان نی.نی32 سال،7 سال ازدواج،تاریخ اولین اقدام مهر 93تاریخ مامان شدن:93/12پسرimage 33-بانو- 31 سالمه سه ساله ازدواج اقدام 92/10 تاریخ مامان شدن 94/2 34-زهره-31 سالمه یکسال و 4 ماهه ازدواج کردم اقدام فروردین 93 تاریخ مامان شدن 94/2 35-صحرابانو.......33.......10 سال ازدواج....اقدام 94/1تاریخ مامان شدن 94/2 36-صحبا- 31 سالمه 6 ساله ازدواج -اقدام 90/12- مشکل کمی و کم تحرکی اسپرم همسری-یک بار میکرو موفق و بارداری دوقلو که متاسفانه تو 26 هفتگی به خاطر زایمان زودرس ازدستشون دادم-میکرو دوم 17 خرداد تاریخ مامان شدن 94/3 37-فاطمه*- 30 ساله- اقدام 93/11-مشکلی نداشتم -تاریخ مامان شدن 94/1 ------------.------------------------------ 1-قاصدک- 31 سالمه اقدام:۹۲/۸ مشکل ژنتیکی بابت اون اقداممون عقب افتاد 2-م.شیرین-28 سالمه 4 ساله ازدواج کردیم اقدام:۹۲/۸ 3-سیسمونی(سارا) - ۳۱ سال- تیروئید کم کار-اقدام ۹۲/۳ 4-طلا خانوم 32 ساله -10سال - لاپرا وهیسترو به علت اندومتریوز,ذخیره تخمدان کم(یائسگی زود رس) اقدام 92/3 5-رها 2-30 سال-2سال عروسی کردم اقدام:92/9 6-لاله سرخ- 30 سالمه 10 ساله ازدواج کردم-اقدام 89/9 7- شادان، 30 ساله،3 سال مزدوج پرولاکتین بالا، اقدام در سال 93 انشالله اقدام :93/01 8- سبز انگشتی 35 سال اقدام 92/11 9-(baad) ندا سن: 29؛ 7ساله که ازدواج کردم؛ یه بار در مرداد 92 ناخواسته باردار شدم، دوقلوی همسان بودن ولی در سه ماهگی سقط شدن، سقط و کورتاژ در 16 آبان، بعد فهمیدم رحمم دوشاخ بوده با یه سپتوم کامل وسطش؛ 9 دی عمل شدم هیستروسکوپی و لاپاروسکوپی، تهران، انستیتو نازایی نوید، دکتر صاحب کشاف. طبق نظر دکتر کشاف از 14 اسفند اقدام میکنم انشالله. 10-ازیتا 34 سالمه 7 ساله ازدواج کردم. 92/10 11-لیمان -٣٤ سالمه٤ساله ازدواج کردم- دو سال جلوگیری نداشتم اما به طور دقیق و منظم اقدام 91/12 دارم 13-ایرسا ٣١ سالمه یک سال و نیمه ازدواج کردم اقدام :93/1 14-shabniloofari سّن 34 ساله .اقدام 92/10 15-سوین30سالمه 2سال ازدواج اقدام آذر 93 16-یلدا. 36 سال- سال پیش یه سقط داشتم(بارداری پوچ) و کورتاژ کردم- اقدام از 93/12 18-مهسا31 ساله ...5/93 اقدام...بدون مشکل 19-هستی،32 سالمه،6ساله ازدواج اقدام بهمن 93 20-آیناز- سن 34 -4 سال ازدواج- اقدام از 92/3 -مشکل تعداود و تحرک پایین اسپرم- 93/3 عمل واریکوسل - و در سال 94 دوبار ای یو ای ناموفق -------------------------------------------------------------- ***لینک حمام کردن نینی http://www.youtube.com/watch?v=OPSAgs-exfQ *** آموزش شیر دادن به نوزاد: http://www.aparat.com/v/yo2I7 ***Prenatal yoga https://www.youtube.com/watch?v=44fYnoSLL3c ***راه‌های افزایش شیر مادر کپسول شیرافزا - انگور-آب هویج - دلستر- کاهو- اسفناج و تره آناناس و آب آناناس خربزه و طالبی شیر و مایعات عرق رازیا نه‌ (فقط برای مامانایی که نی‌نی دختر هست) شیر رو زیاد می‌کنه معجون تشکیل شده از 5 عدد خرما+3 عدد موز+2 قاشق عسل+شیر توی یه پارچ میکسرو در طول روز همینطور ماهیچه و گوشت آبگوشت بی‌ نخود و پروتئین که شیر قوت داشته باشه روزی یه بار سینه هاتو از بالا تا نوک سینت با روغن خووووب ماساژ بده باعث میشه منافذ شبر باز بشه از همه مهم تر مکیدن مرتب و صحیح نی‌نی و استراحت مادر هست که شیر رو زیاد می‌کنه ***تغذیه مناسب در باردارس برای دآشتن فرزند باهوش http://www.ninisite.com/Pages/News-تاثیر_تغذیه_دوران_بارداری_ضریب_هوشی_کودکان_-1752.aspx *** شروع غذا یه کمکی‌ : http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=43147&PageNumber=1 --------------------------------------------------------------- ***مدیتیشن برای بارداری http://m.youtube.com/watch?v=73v3d9A2 --------------------------------------------------------------- ***آشپزی و شیرینی‌ پزی http://www.cheftayebeh.ir/
اینجا اینجا عکس نی‌نی‌های این تاپیک رو در بد تولد میذاریم:

۱-پانیذ کوچولو دختر پگاه در یک روزگی وزن تولد 2780 گرم

Image and video hosting by TinyPic
2-آوینا کوچولو دختر نیلو وزن تولد ۲۷۰۰ گرم
http://8pic.ir/images/Image and video hosting by TinyPic
۳ رونیا کوچولو دختر گل رزوزن تولد ۲۷۰۰ گرم
۴ مانا کوچولو دختر آریس وزن تولد ۲۹۹۰ گرم -خاطره زایمان صفحه ,1401/۱۳۹۶
5-مهرسام کوچولو پسر ترنم وزن 3کیلو و 200 و قد 51 سانت-خاطره زایمان صفحه 1401
۶-حنا کوچولو دختر نلی وزن تولد ۳۲۶۰ گرم
7-نورا جون دختر بیتا وزن تولد ۳۲۶۰ گرم
8-پارسانا دختر سولی وزن تولد ۳۶۵۰ گرم
9-الا دختر لیدا وزن تولد 3445
10-بارمان جون پسر زویا وزن. تولد ۳۱۲۰
12-نیکا کوچولو دختر شیرین
Image and video hosting by TinyPic 13-باربد پسر اعظم Image and video hosting by TinyPic

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
تایپیک نو مبارک دعا کنین دوستان من اولین مامان این تایپیک جدید باشم29پری هستم احساس پری دارم ولی فعلا از پری خبری نیست بی بی چک دیروزم منفی بود
همین ماه، بله بله همین ماه مامان می شم یالا بگو ایشا...
2714
توصیه های جنین شناس به لاله عزیز و همسرشون:من این متن رو تحت عنوان توصیه های یک جنین شناس مینویسم تا اگه انا جون دوست داشت تو ص های اول ذخیره کنه و بعد ها هم بچه ها بهش دسترسی داشته باشن : 1) تو همون اولین لحظه برخورد به همسرم گفت خب میبینم که شلوار لی پوشیدی و گوشی هم گذاشتی تو جیب شلوارت در نهایت تاکید کرد به هیچ وجه گوشی تو جیب شلوار نباشه و شبا هم خاموش!!!! 2) تاکید داشت که حتما سه ماه قبل از ورود به سیکل میکرو زن و مرد باید یه سری نکات تغذیه ای و دارویی رو رعایت کنن تا کیفیت اسپرم و تخمک و رحم بره بالا تر 3) تاکید داشت دوره درمان دارویی حداقل سه ماهه گفت پروسه ساخت اسپرم 75 روزه و 15 روز هم لازمه تا اثر داروها تثبیت بشه 4) سیگار مشروب الکل گرما سونا شستن بدن مرد با اب گرم ممنوع 5) تو خونه مردا فقط با شلوارک راحت و گشاد و اما سوالایی که من پرسیدم همراه با جواب: 1) دلیل اینکه کیفیت جنین های ما پایین بود ، ایا از اسپرم بوده یا تخمک؟ ج: گفتن ممکنه کیفیت پایین تخمک و اسپرم یا هر دوش باعثش باشه ، تو حالت سوم ممکنه هر دو کیفیت عالی داشته باشن ولی جنین کیفیتش ضعیف بشه، چون جنین به محیط کشت خارج از رحم واکنش منفی نشون بده و اون محیط رو نپذیره یا نپسنده ( که گفت مال شما از نوع سوم بوده و کیفیت تخمک و اسپرمهایی که جنین باهاش تشکیل شد هر دو عالی بود) 2) ایا ازمایش های کاریوتایپ و ژنتیک لازمه تا بفهمیم جنین مشکلی داشته از این بابت؟ ج: ما از روی ظاهر و شکل جنین ها تا حدود زیادی مشکلات ژنتیک و کروموزومی رو میتونیم حدس بزنیم ، همین طور وقتی جنین تو فرایند فریز از بین برن همه شون یا بیشترش ، یا تو فرایند انتی فریز هیچ کدوم یا اکثرشون از فریز خارج نشن اون وقت شک میکنیم که جنین ها مشکل ژنتیکی یا کروموزومی داشتن ( گفت که مال شما جزء این نوع هم نبوده پس احتمال مشکل ژنتیکی کمه خیلی ) 3) گفتم اگه کسی ازمایش ژنتیک یا کاریوتایپ انجام داده باشه و مشکل نشون بده ، یعنی همه تخمک ها یا اسپرم ها این مشکل رو دارن یا بینشون ممکنه سالم هم باشه ؟ ج: بستگی به نوع مشکل ، میتونه هر دو حالت باشه 4) اگه کسی مشکل ژنتیک یا کروموزومی داشته باشه ، میشه اسپرمهای سالم رو جدا کرد چون ظاهرا میگن نمیشه؟ ج: سرشو تکون داد و با یه لبخندی گفت چرا میشه اما توضیح بیشتر نداد (اما تا جایی که من میدونم ، تز دکترای خودش در همین مورده، یه میکروچیپ اختراع کرده که میتونه اسپرمها و تخمک های سالم از نظر ژنتیکی رو تشخیص بده البته فکر کنم که هنوز تو مرحله تحقیقاته و در واقع شاید هنوز به مرحله اجرای عمومی نرسیده ) 5) ایا بالا رفتن تعداد تخمک میتونه باعث پایین اومدن کیفیتشون بشه ؟(چیزی که همیشه انا جون در موردش تاکید داشت) ج: بله مطمئنا اینم برا بچه هایی که میخوان همین موسسه بیاین یا تازه اومدن گفتم خیالشون راحت بشه : 6) انتخاب اسپرم و انجام لقاح به عهده دستیاران شماست یا خودتون؟ ج: انتخاب وانجام تزریق فقط به عهده خودمه ---------------------------------------------------------------------------- و اما توصیه ها و داروهای تجویز شده برای مردان : 1: سیگار مشروب الکل سونا لباس تنگ شلوار لی شستشوی بدن با اب گرم تا 90 روز تعطیل 2:به جای قند و شکر : مویز یا کشمش ، خرما هر شب 1 ق مربا خوری عسل روی زبان بماند تا جذب شود 3:میوه فصل 4: نکته خیلی مهم : هر روز 2 بار یا بیشتر اب جوش برای دفع رادیکال های ازاد و سموم بدن ( اونایی که شیمی خوندن دلیل این کار رو میدونن اونایی هم که نمیدونن من میگم چرا . چون با جوشوندن اب هوا و گاز های محلولش خارج میشه ، رسوب ها و املاحش شلاته میشه و فقط میمونه اب تقریبا خالص با املاح یونی ازاد که میتونه به سرعت با رادیکال ازاد واکنش بده و ترکیب بشه و با ادرار دفع بشه ) (راستش ما هم تو آزمایشگاه وقتی ترکیبی میساختیم ، با اب جوش خالصش میکردیم فکر میکنم الان برام معلوم شده چرا پدر بزرگا مادر بزرگامون موقع افطار و سحر اول یه استکان اب جوش میخوردن !!! ) 5:کپسول ولمن ماه اول هر روز از ماه دوم یک روز در میان (حد اقل تا سه ماه ) 6: شیره خرنوب 3 ماه ، هر شب یک یا دو ق غذا خوری درون یک استکان اب ولرم 7:کپسول پاناکس(همون جینسینگ ) تا سه ماه صبح و شب 8:اگه کسی ویتامین دی بدنش کمه حتما دوز مناسب ویتامین دی 9: دوغ و پنیر مطلقا ممنوع ماست ممنوع در صورت مصرف خیلی خیلی کم همراه نعنای فراوان شیر هم در صورت مصرف حتما همراه با عسل(جالبه که ما تا حالا فکر میکردیم کسانی که طبعشون سرده نباید لبنیات بخورن اما دوغ و ماست رو گفت به خاطر اسید لاکتیکه که نباید مصرف بشه ) نکته اخر: خرنوب یا شاخ گوزن فکر کنم گفت ، سنبل زایایی روم یا نمیدونم کجا گفت در زمان باستان بوده بهترین نوعش مال ترکیه است و انگار که تو ترکیه کمترین مقدار ناباروری رو داریم . به ما یه شماره داد که مال یه عطاری تو ارومیه است که مستقیم شیره خرنوب از ترکیه میاره ، تاکید نکرد که حتما از اونجا بگیریم ولی تاکید کرد حتما حتما از کسی بگیریم که هم بهش اعتماد داریم ، هم حتما سواد داروهای گیاهی داشته باشه ، چون بعضی عطاری ها چون سوادش رو ندارن ، سرشون کلاه میذارن و یه چیز دیگه به جای خرنوب غالب میکنن تو ایران هم تجارت خرنوب خیلی داغه تو این چند سال به خاطر همین مشکل ناباروری و تعاریفی که از خرنوب شده و تاثیرش من شماره اقای جاویدان (عطاری ارومیه) رو میذارم تا اگه کسی خواست شیره خرنوب رو تهیه کنه :09143883919
سلام. مبارکه میبینم صفحه اول هستیم هوراااااا ایشالله بزودی بقیه هم مامان میشن ، و مامان اهم دیگه زایمان راحتی دارن ، و عکسای نینیاشونو بزارن اینجا ما حال کنیم ایشالله نلی صفحه اول یه دعا بنویس برای همه بچه های که موندن ، یه فوت کن که ایشالله این ماه دیگه همه مامان نینیهای سالم و صالح شن
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
ممنون نلی جون،پسرمونم خوبه خداروشکر.راستی الان بری سونو دیگه جنسیتش معلوم میشه ها.تصمیم نداری بری؟نلی جون سعی کن کفش لژ دار بپوشی که زیاد به کمرت فشار نیاد.
عزیزدل مامان و با با خوش اومدی.عاشقتیم.
سلام دوستان.مرسی نلی جان ایشالا که از همین امروز این تاپیک مامان بارون بشه و هر روز که میایم اینجا یه خبر خوب بشنویم و ایشالا که خدا به همه نی نی های سالم و صالح عطا کنه .....
2706