2410
2553
سلام من شش هفته و 5 روزمه. الان مدت دو هفته و نیمه که هر روز لکه بینی دارم. گاهی خیلی کمه (در حدی که فقط دستمال صورتی کمرنگ بشه) و هر چند روز یک بار هم زیاد میشه (در حد 4،5 تا سکه بزرگ). کسی بوده که با وجود همچین لکه بینی ای به سلامت گذشته باشه؟
خواهرم تا آخر ماه سه لکه بینی داشت حتی گاهی بیشتر .شیاف و آمپول هم استفاده میکرد فایده نداشت .الان هم پسرش 4 سالشه نگران نباش
آریا پسر عزیز مامان 3 تیر 94 زمینی شد ،بهترین هدیه خدا به زندگی ما خوش اومدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
حتما برو دکتر بهت آمپول و شیاف میده ایشالا که به سلامت بیاد بغلت
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور                                          زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا عرش
رفتم دکتر. هفته پیش قلب جنین رو دیدن. فردا دوباره وقت سونو دارم. لکه بینیم خیلی کم شده بود اما از پریروز دوباره زیاد شده. مامان صدف خواهرت در چه حد لکه بینی داشت؟ آخه بعضیا میگن در حد عدس. مال من خیلی بیشتر از عدسه. در حد 4 تا سکه بزرگ.
2714
اما نگران نباش یکی از دوستای من شرشر ازش می رفت در حد لکه عدس و سکه نبود ما همه با خودمون می گفتیم این محاله بچه اش بمونه اما خدا خواست و بهش یه پسر خوشگل داد
خدایا به حق امام جواد علیه السلام از نی نیم مراقبت کن
مال من از همون هفته اول بود و بعدش هم تو ایام پریودم جوری بود که فک کردم پریود شدم و حتی 4روز نوار بهداشتی گذاشتم.اصلا احتمال بارداری نمیدادم با اون اوضاع اما وقتی دیدم تموم نمیشه لک بینیم رفتم دکتر و گفت 5-6هفته باردارم. خونریزیم گاها به شکل لخته خون قهوه ای رنگ لابلای ترشحات سفید واژنم بود و گاهی هم قشنگ 4-5 قطره خون تازه سرخ رنگ(قطره های درشت،سایز سکه) میومد و عذر میخوام اما وقتی مدفوع داشتم حتما بعدش خونریزی بود. تا اواسط ماه 4 اینجوری بودم ، البته شیاف سایکلوژست مصرف میکردم. الانم حدود 1ماهه که لک بینی ندارم اما دردهای دوران قاعدگی(نسبتا شدید) گاهی میاد سراغم و دکتر برام ایزوپرین و آمپول هیدروکسی پروژسترون نوشته،استفاده میکنم. امیدوارم همگی به سلامت طی کنیم این راه رو.
برای زندگی کردن ، به دنیا اومدن بس نیست!
2706