2726
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1333594 بازدید | 19958 پست
آقااااااااا کی بود دنبال حاج آقا میگشت؟؟
یه مشت پسر خوب خوجل موجل امروز از انگلیس اومدن ایران. چند تاشونم دو هفته دیگه میان. حیییییییییییییییف که اسلام و معذورات اخلاقی و دوست پسر گیر، دست و پای منو بسته. بشتابید :))))))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کسی قرص فین پشیا یا پروپشیا رو شنیدید؟

برای پرپشت کردن مو استفاده میشه

مشاور داروخونه به من کپسول supplus meds ساپلاس مید رو توصیه کرد

خیلی هم تعریف کرد. ولی من این اسم و اصلا نشنیدم

برای پر پشت شدن مو راهی سراغ دارین؟

پرنسس جون, نایومی جون و بقیه دوستان
پرنسس من صاف بلند نیستم، فقط کجکی بلدم، نیگا
کجکی
کجکی
کجکی ابرویه نیش کژدمهههه، چه کونوم افسوس مال مردمااااااااا

عزیزم همه اصالتا ایرونی هستن ولی بزرگ شده اونجان. دوستان و پسرعموهای همون دوستمون هستن که گفتم واسه تعطیلات اومده بود ایران و چشمش رو از دست داد.

پائیزان خدا ورت نداره، خوبه مرد نداریم اینجا :)))))
وای ترنجی مرسی. همین الان به دونه خوشجل ازین عکسا گذاشتم بکگراند لپ تاپم.
خدا یه دونه ازین گوگولیا هم ده ساله دیگه نصیب من کنه که واسش ازین لباس خوشگلا ست کنم.
سوری جون منم شنیدم فینپشیا(فینستراید) واسه پرپشتیه موئه. فقط یه چیز عجیبی که هست من وقتی موهای صورت و .... رو لیزر کردم تا یک سال شبی یه دونه فینپشیا به دستور دکترم مصرف میکردم!!! نمیدونم واسه چی بود!!
souri جون من دوبار تزریق چربی کردم یه بارپیش دکتر شریفی یه بار عارف..هر دوشون خوبن اما عارف بهتره..اینجا تو این عکس خیلی از چربی صورتم نمونده چون یه مدت خیلی بی خوابی و بی غذایی داشتم و همش از بین رفت..
مرسی عزیزم :*

چه بکرانده خنگی گذاشتم.. :)
ترنج جون کالکشن عالی!!!!!!!!!!!! خیلی با حالننننن نازننننن جیگرنننننن...........من که کیف کردم واسه خواهر زادم دنبالشون بودم
من خواننده خاموشم.....فعلا وقت ندارم مثل شما به روز باشم و بیام تو تاپیکتون ولی هر وقت می یام با کوله باری از اینفو میرم دست همتون ندرده
2706