2737
2734
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1333608 بازدید | 19958 پست
عکس از این مانتو بومی ها پیدا نکردم :(
سودا جون میشه اما من خیلی جزییاتشو نمیدونم،من دیدم تو ضمینه ء موی شرابی مش صورتی میکنن اما خیلی فانتزی هست و هر سلیقهای نمیپسنده.
اینم چند تا مدل مانتوی زیبا که یه خیاط خوب راحت میتونه براتون بدوزه،الان مانتوها بیشتر طرح سارافون و آستین کوتاه که زیرش از یه بلوز آستین بلند میشه استفاده کرد

7jhddx2mykp1d2spde3.jpg

yblueoa7r1xu5hggoxn.jpg

xgmih0f35sb8cfrjyvzu.jpg

">md9rf2nfqyjv9r5v1.jpg

aik8g0zf2gdzyeu1gu5w.jpg
یک ست تابستونی با ترکیب رنگی مشابه

mrkjqnl513n1yqenl5t7.jpg

یه ست با هارمونی اما بیس متفاوت

serbutl1xnb70z8sk6g.jpg

بچه ها کسی از این مدل کیف جایی ندیده؟خیلی خوشگله،اگر جایی مشابهشو دیدین که جنسش هم خوب باشه لطفا" خبر بدید،مرسی :-)

q9d95af26i2yby5ui0o8.jpg

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مانتوهای طرح بومی،به رنگاشون لطفا" دقت کنید،این مانتوها رو همه دوست ندارن و زیاد نمیشه پوشیدشون بر عکس مانتوهایی که تو دو تا پست بالاتر گذاشتم،اما خیلی دوستان میپسندن و منم دوست دارم :)

4sf5p4d0vi7qzscofc7y.jpg

uju5rrqma82me7sbsht.jpg

siz51ks8pqqud24si7f9.jpg

tigku1skrigzzhynjmli.jpg

vtxs3o398ipowc0k3c.jpg

n15leo33uuyv26sj1iiw.jpg
2728
ایشاا... هیچ وقت غم نبینید و همیشه عزیزانتون در کنارتون باشن، یک ست برای مراسم سوگواری ....
عکس یه مقدار کوچیکه،شلوار راسته ء بلند و گشاد با فاق متوسط پوشیده ،بلوزشم که معلومه ،کیف دستی کوچیکشم طرح پلنگی زیبایی داره و جیر به نظر میاد...

v8ir5z729ck92oraclx8.jpg

حسنا جون تیپ اداری همونطور که میدونی در ایران چهارچوب خاص خودش رو داره و زیاد قدرت مانور نداره اما مانتوهای راسته با کمره یه مقدار تنگ برای خانم های قد بلند همیشه زیباست،خانم های لاغر و بلند قد با تیپ اداری خیلی رسمی و خانومانه به نظر میان من که خیلی دوس دارم :)
2738
درسته الناز جون، کلا" مارک همه جا گرونه تو ایران که هم درجه سه اش وارد میشه هم قیمتش گرونتره :))
من لینک تاپیکم و از اون تاپیک برداشتم ،گفتم یه وقت نیاد اینجا آبروریزی راه بندازه،ظاهرا" تو بچه ها فقط تو دیدی عزیزم..
پرنسس جون برای شال چه نوع شالی رو پیشنهاد میدی؟

من از این شالای تک رنگ نخی خیلی دوس دارم.
2 مدله که 1 مدلش یکم حالت چروک داره و یک مدلش کاملا صافه. که اون حالت چروک دارا رو بیشتر دوس دارم و چند تا رنگشو دارم:صورتی،سورمه ای ،قرمز جیغ و کرم

.نظرتون درباره این شال ا چیه.به نظرتون شیکن؟

یا شالای طرح دار بهترن؟
خوش اومدی رعنا جون :)
اینم یه ست برای دوستان اسپرت پوش،در ضمن عطرش هم ضمیمه هست" ' tommy girl perfume "

ez6iywjw37tdx7sv85.jpg

9lgtx44cyv3w6oxfg429.jpg

بهاره جون شالای تک رنگ نخی رو منم خیلی دوس دارم،من بدون چروکش رو ترجیح میدم،آدم و صاف و صوف تر و تر تمیزتر جلوه میده..
طرح دار هم قشنگن اما این ساده ها رو با هر تیپی میشه ست کرد تنوع رنگشم خیلی زیاده..
2706