2703
2553
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1333350 بازدید | 19958 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دوستای عزیز و گلم من برا 10 روز میرم مسافرت نمیتونم باهاتون باشم O my god وقتی برگشتم فک کنم دو هفته طول میکشه تا به صفحه روز برسم .
پرنسس عزیز فک کنم قبلا هم نظر دادم اگه تاپیک 1000 صفحه باشه خیلی بهتره تا آخر سال 90 کلا میشه (چگونه خوش تیپ و شیک باشیم 3) اینطور بهتر نیست مطالب هم قابل دسترس هستند. میتونین آدرس سکشن 1و 2 و 3 رو بدین.
البته این نظر منه
2714
بعضی از بچه ها گفته بودن چرا همش راجع به وسایل آرایش صحبت میکنیم
به نظرم برای عوض کردن فضا بهتره این پست پرنسس رو که ازصفحه 23 کپی کردم دوباره بذارم اینجا واقعا که پست مفیدیه و بهتره یکبار برای هممون remind بشه
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ببین بعضیا برای اینکه محبت دیگران رو جلب کنن همش دارن سرویس اضافی میدن یا قربون صدقه ء مثلا" خاله ء شوهر میرن که مثلا" اونم بیشتر تحویلشون بگیره من میگم این کارو نکن چون نتیجه ء عکس میده، سعی کن مهربون و خوش قلب باشی و در حین احترام به دیگران شخصیت خودت رو هم حفظ کنی ،با بچه های فامیل بازی کن اما بقلشون نکن به مدت طولانی و حمل و نقلشون رو به عهده نگیر(با عرض معذرت از همه ء مامانای مهربون ) این کار شیک بودن رو زیر سوال میبره...

در بحث های غیبت شرکت نکن،حتی اگر خیلی مشتاقی :))
ناز بشی عسلی با ین ایده باحالت.اما چرا بفرستی به ایمیل همین جا هرکس اومد اول جواب ای جدولو بده بعد سوالا..خودشو..خوفه؟این مارکارو هم به لیس سطر اضافه کن
استی لودر
کلینیک
مک
لیراک
استادرم
میلادوپیز
گاش
وو
کریستال
merck
نوستراتا
نوروا.لد