عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1333601 بازدید | 19958 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سولمازو بهاره و باران جون خوش اومدین ،دوستای عزیز همتون خوش اومدید، لطفا" هر نظری که راجب خربد و زیباییی و خلاقیت در مورد ظاهر دارید لطفا" بگید که همه استفاده کنن ،مرکز خریدا یا مزون های خوب و به درد بخور رو هم لطفا" معرفی کنید .مرسی
وایییییی من دیشب یه مهمونی دعوت بودم یه دختره اومده بود با موهای شرابی تیره پوستشم صاف و گندمی بود با یه آرایش ملایم بژ ،خیلی زیبا و شیک بود، لباسشم یه سارافون ساده ء میدی خوشگل بود من خیلی ازش خوشم اومد،میخوام موها م و اون رنگی کنم اما ریسکش خیلی بالاس فکر کنم!
یلدا جون از این شلوار پارچه ای خوشگلا کجا داره؟
وضع مانتو خیلی خرابه دوستان،من الان خیلی وقته به کسایی که میرن خارج میگم برام از این سارافونا یا پیراهن جینگولا که اونور هست بیارن که بشه بیرون پوشید هم خاص هم شیک،اگر آشنا دارین که ترکیه میره یا خودتون میرید اونجا هم گزینه ء خوبیه! اما به نسبت تندیس مانتوهاش بدک نیست به نظر من..
عمه ء من چند سال پیش از آلمان یه سری پیرهن برام آورد خیلی خوشگلن، میگفت اینا اونجا پر هست و لباس پیره زن های اونجاس :))) من از اونا رو به عنوان مانتو استفاده میکنم ،خلاصه خلاقیت اگر خودتون به خرج بدید میتونید مانتوهای زیبایی بدید خیاط براتون بدوزه.راستی امسال مانتوهای بومی و کار شده خیلی مد شده،با رنگای جیغ و فانتزی،الان تو نت سرچ میکنم براتون عکساشو میزارم..
سلام پرنسس جان. لطفا در مورد ترکیب رنگ برای لباس پوشیدن هم نظراتتو بذار. من در این مورد خیلی مشکل دارم. نمیدونم مثلا مانتوی سبز زیتونی که جلوش دو تا خط عمودی از بالا تا پائین با رنگ تقریبا خاکی داره رو باید با چه رنگی ست کنم (شال و شلوار و کیف و کفش)؟ در مورد نوع مانتو و پوشش برای مناسبتهای مختلف هم نظر بده لطفا: مثل مثلا مهمونیهای زنونه، یا مهونیهای رسمی خانوادگی، یا مراسم فاتحه و....
2731
سلام رز جون، راستش در مورد ترکیب رنگ من با هارمونی خیلی موافقم (با نظر نونا جون در صفحه 3 موافقم)،حتما" لازم نیست که رنگا مثل هم یا با تن مشابه باشه اما به نظر من بیس رنگها باید تو یه مایه باشه ،الان بیشتر رنگهای ترکیبی خیلی به کار میره،مثلا" رنگ سبز زیتونی خردلی با یه حاشیه ء طلایی رو آستین و تیکه های بنفش پر رنگ ( نه جیغ) به عنوان آینه های ریز مانتویی بود که من دیروز تو تندیس دیدم شاید این چیزی که بهت میگم خیلی به نظرت مسخره بیاد اما این ترکیب رنگ شاهکار بود! منظورم اینه که اصلا" از قاعده ء خاصی تبعیت نمیکنه! در مورد شلوار جین همیشه رنگ ابی روشن زیبا و مناسب فصل گرما بوده و شلوار پارچه ای هایی با رنگای شاد و ترکیبی و گشاد که جنس نخی لطیفی داشته باشن هم چند ساله که خیلی کاربد داره و به نظر من برای تابستون خیلی خوب و راحت و خنکن..
در مورد مراسم سوگواری 2 صفحه قبل یلدا جون ایده های قشنگی داده که من نمیدونستم و واقعا " مهمن..
لباس مهمونی هم طیف وسیعی داره عزیزم با توجه به شب و روز بودنش از لباس هایی با جنس ساده تا براق تغییر پذیره.
در مورد مانتوی سبز زیتونیت عزیزم نظرم اینه که با همه چیز میتونی ستش کنی فقط با رنگ سفید و زرد روشن فکر کنم قشنگ نشه چون بیسش خیلی متفاوت ،اگر مدلش بومی هست با شلوار پارچه ای گشاد که رنگای ترکیبی مثل خاکی یا بادمجونی یا طوسی یا خیلی رنگای ترکیبی با بیس گرم میتونی ست کنی و اگر اسپرت هست به نظر من با جین آبی روشن خیلی خوشگل میشه ،کیف و کفشتم بیس گرم داشته باشه بهتره اما رنگش متفاوت از مانتو باشه...
وااای چقدر زیبا نوشتی. خیلی خوش ذوق و سلیقه ای خانمی. مرسی از توضیحاتت. من نمیدونم چرا، ولی یه مشکل خیلی بزرگ در ست کردن رنگها با هم دارم. حرف شما رو قبول دارم که باید هارمونی باشه ولی ایجاد همین هارمونی گاهی واقعا برای من سخت میشه. در مورد رنگهای مشکی و خاکستری و اینا راحته. ولی رنگهای طیف سبز یا قرمز و یا قهوه ای و کرم که میرسه، هی میمونم چی رو با چی بپوشم. در مورد شال و روسری که دیگه صفر صفرم. بعد اینکه مثلا شلوار جین چقد گشاد یا تنگ باشه، یا مثلا شلوار پارچه ای...اصلا نمیدونم چیکار کنم. مثلا میبینی تیپ سر کار رفتنم با تیپ بیرونم یکیه...گاهی واقعا خسته میشم.
نکات یلدا جون رو خوندم، بیتشر در مورد آرایش و عینک آفتابی گفته بود. زیبا بود و کاربردی.
مانتوی سبزم خیلی شیکه هر کی دیده خوشش اومده، ولی اصلا با شلوار یا شال خیلی مناسب و ست نپوشیدم که مطمئنم قشنگی اش n برابر میشد. مانتو، برش داره یعنی کمرم توش کاملا پیداست و شیک و راست تو تنم میشینه. ولی با شال و شلواری که میپوشمش، احساس میکنم جذابیت نداره. خود مانتوم خوشگله ولی تیپم در کل زیبا نیست!
مرسی سودا جون،منم امیدوارم،رز جون از شالهایی با عرض و طول بلند که رنگ های شاد دارن استفاده کن ،اگر اضافه وزن داری کمش کن حتما"،اگر وقت داری حتما" باشگاه برو،اندام خییلی تو خوش تیپی تا ثیر داره،اگر وقت نداری حد اقل یه کلاس رقص برو یا حتی تو خونه برقص.ماهواره اگر داری فشن تی وی رو ببین شاید خیلی مدلاش به نظر مسخره و غیر عرف بیاد اما به نظر من ترکیبای رنگی و ست رنگای لباساشون حرف نداره و کلی ایده های خوب میده ،اعتماد به نفست و ببر بالا دوستم توی خانومی و همیشه میتونی شیک و مورد توجه باشی...
پرنسس اگه از رنگ مویی که میگی خیلی ناز بوده یه عکس بزاری خیلی خوب میشه؛ همه میدونیم که تناژ شرابی و

آلبالویی مد شده اما خوب اینکه دقیقا روشنی و تیره بودن رنگ چه جوری باشه قشنگتر میشه هم مهم هست،

++

روی رنگ موی شرابی یا آلبالویی میشه هایلایت در آورد؟؟ یه عکسی دیدم که لایت صورتی روی شرابی بود و خیلی

بنظرم جالب و شیک اومد
مرسی پرنسس جون از پیشنهادات خوبت. خدا رو شکر اندامم خوبه. یه خورده تازگیها کوچولو شکم آوردم. که البته تیپم رو بهم نزده اصلا. ولی راست میگی حتما دنبال کلاس رقص میرم. به نظرت شال ساده باشه یا طرح و نقشدار؟
خواهش میکنم رز عزیز،ساده و طرح دار بودنش دست خودت و رنگ مانتوت هست،ترجیحا اگر مانتوت روش کار شده و شلوغه شالت ساده باشه بهتره و برعکس ،اما جنس شال حرف اول و میزنه که رو سر قشنگ و راحت باشه،اونجوری هم ظاهر آدم قشنگ میشه هم حالت موها حفظ میشه...
اینم رنگه موی شرابی مد این روزها

این شرابی آلبالویی هست

08bk3n94pthnflutmasp.jpg

این یکی شرابی بادمجونی(تناژ بنفش داره)

3dh59fb24tbmnp6p3wh.jpg
2706