2703
2553
dory جون سلام.قابلی نداشت عزیزم.در ضمن به نظر من درسته که پارسا خیلی وقته که هست و اسم جدیدی نیست اما اصلا قدیمی نیست.مثلا نگاه کنی توی اطرافیانت و مردم میبینی که افراد بالای 30 سال هستن که اسمشون پارساست اما هنوزم این اسم رو روی بچه ها میذارن یعنی قدیمی نشده اما بازم نظر خودت شرطه عزیزم.بوووووووووووس
جور می کند خدا در و تخته را با هم. آنطور که تو و مرا... تو خاطره ساز و من خاطره باز
سلام هیوا جان .وای چه بامزه سه قلو بارداریبهت تبریک میگم عزیزم.چه احساسی داری از اینکه سه قلو داری؟
آره عزیزم کسریو کیان خیلی به هم میان منم الان چندتا اسم بهت پیشنهاد میدم امیدوارم خوشت بیاد:
اول اسامی پسرونه که به کسری هم بیاد:
کارن فارسی نام سردار لشکر مهرداد شاهزاده اشکانی که علیه اشک بیستم(گودرز) قیام کرد
کامیار فارسی کامیاب
کیارش فارسی از شخصیتهای شاهنامه، نام دومین پسر کیقباد پادشاه کیانی
و اسامی دخترونه:
کیانا سریانی طبیعت
کیمیا فارسی اکسیر، هر چیز نایاب و دست نیافتنی، افسون
کلارا فرانسه نام راهبه ای ایتالیایی
کاملیا فرانسه گلی درشت و زیبا به رنگ سفید و صورتی که در بهار ظاهر می شود
عزیزم به نظرم اینا قشنگترینشون بودن خودت که میدونی اسم با حرف ک کم قشنگ پیدامیشه
جور می کند خدا در و تخته را با هم. آنطور که تو و مرا... تو خاطره ساز و من خاطره باز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای طناز جون خوشا به سعادت نی نیت چه روز خوبی به دنیا میاد خوب میتونی بذاری مهدیه البته جدید نیست اما به این مناسبت میاد
2720
سلام عزیزم می خواستم بدونم دو تا اسم سیلوانا و سولینا تو سایت ثبت احوال نبود می دونین که حتما این اسمها را اگر ببریم قبول می کنن یا نه ؟اصلا واسه اسم گذاشتن قانون خاصی دارن؟مرسی
سما جان میدونم این دوتا اسم توی سایت ثبت احوال نیست خیلی اسمهای دیگه هم شاید نباشن شما حالا این اسامی رو بگو شاید قبول کردن اما محض اطمینان اسم دیگه ای هم در نظر داشته باش تا اگه قبول نکردن اون اسمو بگی.عزیزم من از قانوناشون خبر ندارم متاسفانه
مینو جان:
آرسین فارسی پسر آریایی
آرشا فارسی آردا ، مقدس
برسام فارسی آتش بزرگ مرکب از بر(مخفف ابر) + سام ( آتش) - نام یکی از سرداران یزگرد ساسانی
بهداد فارسی آفریده خوب
بهفام فارسی مرکب از به (بهتر یا خوب) + فام(رنگ)
بهفر فارسی مرکب از به( بهتر، خوبتر) + فر ( شکوه، جلال)
رهام فارسی از شخصیتهای شاهنامه، نام پسر گودرز پهلوان ایرانی در زمان کیکاووس پادشاه کیانی
رایان فارسی اندیشمند - فکر کننده - مرکب از راه(فکر و اندیشه) + پسوند فاعلی
رایمون فارسی,گیلکی پسر باهوش
رادوین فارسی جوانمرد
سامیار فارسی کمک کننده به آتش محافظ آتش
کارن فارسی نام سردار لشکر مهرداد شاهزاده اشکانی که علیه اشک بیستم(گودرز) قیام کرد
هیرسا فارسی پارسا
2714
واقعا از دست بعضیهاتون شاکیم میاین اینجا و اسم واسه نی نی تون میخواین و منم کلی وقت و انرژی میذارم و اسم واستون پیدا میکنم اما دیگه نمیاین ببینین چه اسمایی واستون گذاشتم یا لااقل یه خطی بنویسین که بدونم اسمها رو دیدید واقعا که!!!!!!!!!!
مامان کوچولو جان به نظرمن اسم رها هم خیلی شیکه و هم خیلی تلفظ روان و راحتی داره و اسم پسر هم مانی بهتره البته با رها زیاد همخونی نداره.من توی همین تاپیک اسامی دخترونه و پسرونه زیادی رو گذاشتم از صفحه اول نگاه کن شاید از اسمی خوشت اومد.موفق باشی
2706