2733
2734
پرگل جان سلام.اول بهت تبریک میگم بخاطر دوقلوهات و دوم هم ازت تشکر میکنم که انقدر کامل توضیح دادی تا من بتونم راحتترکمکت کنم.همونطورکه خواستی اول اسامی رو میذارم که به باران بیاد البته قبلش باید بگم بنیتا اسم زیبا و با مسماییه و به معنی دختر بی همتای منه و ازاسامی انتخابی خودت به نظر من این از همه بهتره و البته روشان هم زیبا و به معنی روشن هستش.

آیسان فارسی,ترکی آی ( ترکی) + سان ( فارسی) زیبا، مانند ماه
آیدان ترکی مانند ماه ، بانوی زیبا رو ، دختری که چهره اش همچون ماه زیباست.
آریسان فارسی مرکب از آری به معنای آریایی بعلاوه پسوند مشابهت ، دختری که مانند آریاییان اصیل و نجیب است
ارغوان فارسی گلی قرمزرنگ
ارمغان ترکی رهاورد، سوغات، هدیه
پرنیان فارسی پارچه ابریشمی دارای نقش و نگار
روژان کردی روزها، روزان
رژان کردی روژان - روزها ایام
سایان فارسی,کردی منسوب به سایه ، رشته کوهی در آسیای مرکزی ، نام روستایی در نزدیکی همدان
شاران ترکی گردنبند مروارید
طنان عربی پرطنین، بلندآوازه، مشهور
ماریان عبری انگلیسی از عبری، مریم
مهسان فارسی مانند ماه، زیبا
میسان عربی ستاره ای در صورت فلکی جوزا
مژان فارسی نرگس نیمه شکفته
موژان فارسی موجان ، گل نرگس نیم شکفته ، گل نرگسی که تازه در حال بازشدن است
مهبان فارسی نگهبان ماه ، مجازا زیبا و مهتاب رو
نوژان فارسی درخت صنوبر و کاج
نوشان فارسی نوشنده
نیوان فارسی نیواندخت،نام مادر انوشیروان، همسر قباد پادشاه کیانی
نیان کردی رفیق -شریک زندگی

پرگل جان این اسامی همه به باران میاد من سعی کردم اسامی رو بذارم که هم زیبا باشه و هم تلفظ راحتی داشته باشن و خیلی هم عجیب و ناشناخته نباشن وگرنه اسامی بیشتری هم میتونستم بذارم.حالا در مورد سوال دومت باید بگم میتونی از بین همین اسامی دوتا رو که بهم میان انتخاب کنی بجای باران.مثلا نوژان و نوشان یا مهسان و میسان به نظر من مهسان به باران هم خیلی میاد و اسم قشنگیه. اگه این اسامی تونستن توجهت رو جلب کنن محبت کن به من هم خبر بده و اسم انتخابیت رو بگو ممنون
جور می کند خدا در و تخته را با هم. آنطور که تو و مرا... تو خاطره ساز و من خاطره باز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پرگل جان اگه هم میخوای با اول اسم خودت و همسرت شروع بش میتونی بذاری پرنیان و سایان
و یا اسامی زیر:
پارمیدا و ساتیا(ساتیا فارسی از نامهای باستانی و پارمیدا فارسی,اوستایی-پهلوی پارمیس، نام دختر بردیا ونوه کوروش پادشاه هخامنشی -پارمیدا تغییر یافته نام اوستایی پرومیثه یا پرومیزد و به معنی بانوی دانا دانشمند یا بانوی پرمهر است )
سارینا و پرنیا (سارینا فارسی خالص،پاک و پرنیا به معنی حریر )
سانیا و پرنیا (سانیا فارسی در گویش مازندران سایه روشن جنگل )
سانیا و پانیا ( پانیا فارسی محافظ نگهدارنده )

امیدوارم این اسامی تونسته باشه راضیت کنه
جور می کند خدا در و تخته را با هم. آنطور که تو و مرا... تو خاطره ساز و من خاطره باز
واقعا لطف کردی دوستم که وقت گذاشتی اسامی زیبایی بود یادداشت کردم و از توی اینها از مهسان و باران، سانیا و پرنیا
خوشم اومد و چون گفتی باران و بنیتا قشنگه بیشتر میخوام روش فکر کنم
ممنونم ازت واقعا کمکم کردی حتما جفت اسمی رو که قطعی انتخاب کردم بهت خبر میدم
میبوسمت
خیلی لطف کردی
هزار بار ممنونم
خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم ... در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمها ... تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز ...
2728
ممنونم لیلا بانوی عزیز
اتفاقا باران و بهاران توی لیست انتخابیمون هست
فکر کنم کارمون به قرعه کشی و این حرفا بکشه
خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم ... در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمها ... تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز ...
خواهش میکنم پرگل جان و خوشحالم که تونستم کمکت کنم. دقیقا همون اسمایی که خودم هم بیشتر خوشم اومد انتخاب کردی بهت تبریک میگم انتخابای خوبی هستن. اگه بازم کمک خواستی و راهنماای من درخدمتم بووووووووووووووس
سلاااااااااااام.بالاخره امروز رفتم سونوگرافی.نینی ناز منم دختره.یه اسم تک واسش میخوام .اسم خودم اکرم و باباش باقر هست.راستی اسم دل آرام رفته رو مخم.اگه خیلی به نظرتون بده بگید.و یه اسم تاپ پیشنهاد بدین لطفا.
2738
مبارک باشه مامی کوچولو
اسم اصولا سلیقه ای هست ولی اسمی که انتخاب میکنی خیلی دقت کن که مخففش زیبا باشه ، منیش همینطور ، فقط مناسب سن یه بچه نباشه و به اسم فامیل هم بخوره :)

من دو تا دختر دوقلو دارم بنامهای آندیا و تانیا
salam mehrnaz aziz man dar hafteye 35 bardari hastam esme khodam roya haste
va esme shoharam farhad ninim dokhtareh mikham baraye dokhtaram ye esme khosh ahang va ghashang bashe abate ziyad ajib va gharib ham nabashe
man khodam setyesh ro dost daram va hamsaram mokhalefe
benazaret age esme digei be nazaret miyad behem begi mamnon misham
mikhastam bedonam khodet ham bache dari va age dari esmeshon chiye ya dar ayandeh chi made nazaret hast age fozoli nabashe mamnon
مامی کوچولو بهت تبریک میگم عزیزم اما در مورد اسم باید بیشتر برام توضیح بدی و دقیقا مشخص کنی که با چه حرفی دوست داری شروع بشه و یا هر چیز مهم دیگه ای که در انتخاب اسم مد نظرته بعدش من در خدمت هستم.
سلام رویا جان بارداریت رو بهت تبریک میگم و آرزو میکنم صحیح و سالم فارغ بشی و نی نیت هم سالم باشه عزیزم من الان نی نی ندارم و دوساله که ازدواج کردم اما انشالله از تیرماه میخوام اقدام کنم.من اسامی زیادی هستن که مد نظرمه واسه نی نی خودم اما هر دفعه نظرم تغییر میکنه و تا بچه ام به دنیا نیاد نمیتونم نظر قطعیمو در مورد اسمش بدم اما فعلا برای پسر اسم آرین رو دوست دارم در درجه اول و بعد هم مهربد(چون به اسم خودمم خیلی میاد) همسرم هم سام رو دوست داره و برای دختر تا بحال به اسمهای ملیسا،سارینا ، ساینا و نوا فکر کردیم ولی همونطور که گفتم هیچکدوم قطعی نیست فعلا نظرت چیه درمورد این اسامی؟
و اما رویا جان اسامی که به شما دوست گلم پیشنهاد میکنم ب شرح زیره:
رزا لاتین نام لاتین گل رز (خیلی به اسم خودت میاد)
رزیتا فرانسه گل رز کوچک
روژا کردی ستاره (به اسمت میاد)
روژین کردی مانند روز، روشن
روشا فارسی روشن (به اسمت میاد)
رها فارسی نجات یافته، آزاد (به اسمت میاد)
رانیا عربی قرب و نزدیکی ، همچنین نام یک گل
رزینا عربی,فارسی به فتح ر ، مرکب از رزین بعلاوه الف تأنیث، ، دختر ساکت ، بانوی با وقار ، متین ، موقر ، خوش نظر ، خوش فکر ، همچنین صمغ و شیره درخت کاج
رونیکا یونانی عامل پیروزی ، پیروز کننده ، دختر خوش یمن
البته عزیزم این اسامی که با ر شروع میشن همشون به اسم خودت میاد اما من اونایی که بیشتر به اسمت میاد رو مشخص کردم

و اما اسامی که با حرف ف شروع میشه که به اسم همسرت هم بیاد
فارا فارسی نام کوهی در مغرب فلات ایران
فرناز فارسی دارای ناز و غمزه زیبا و باشکوه
فریال فارسی دارای اندام و هیکل باشکوه (اسم دوست صمیمیم در دوران دبیرستان بود)
فریسا فارسی پریسا، زیبا چون پری
فریما فارسی زیبا و دوست داشتنی
فرینا فارسی با شکوه، شکوهمند
فلورا لاتین فلوریا،در رم باستان، الاهه گلها و بارآوری

حالا از کدوم خوشت اومد؟
2706