2703
2553
عنوان

دعا و نماز برای گرفتن حاجت

55735 بازدید | 27 پست
در این ایام سوگواری ماه محرم که دلهاتون به خدا نزدیکتر میشه چند نوع دعا و نماز براتون میذارم که به امید خدا همگی به مراد دلتون برسید. شاید خیلی ها حاجتشون فقط بچه دار شدن نباشه. خود من از خیلی از این دعاها حاجت گرفتم.
فقط دوستهای گلم منو حتماً دعا کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
سلام.یکی از شما دوستان راهی رو برای گرفتن حاجت گفته بودید و آن این بود که به مدت 41 روز تسبیح بگیم بسم الله الرحمن الرحیم.می خواستم بدونم کسی از این را ه واقعا حاجت گرفته .امروز روز 34 من بود و من از خیلی ها شنیدم که در روز 25 یا 30 حاجت گرفتن.من خیلی نگرانم .یعنی منم حاجت میگیرم؟؟
سلام.یکی از شما دوستان راهی رو برای گرفتن حاجت گفته بودید و آن این بود که به مدت 41 روز تسبیح بگیم بسم الله الرحمن الرحیم.می خواستم بدونم کسی از این را ه واقعا حاجت گرفته .امروز روز 34 من بود و من از خیلی ها شنیدم که در روز 25 یا 30 حاجت گرفتن.من خیلی نگرانم .یعنی منم حاجت میگیرم؟؟
بهنوش جون عزیزم اگه بکاری اعتقاد کامل داشته باشی مطمئن با ش حاجت میگیری به کاری که میکنی شک نکن
خدا جون بابت دخمل خوشگلم ممنونم ازت هیچ وقت اد امید‌خدا نا امید نشید‌
مرسی ثنا جان.امیدوارم. آخه من تا حالا خیلی دعا کردم ولی حاجت نگرفتم.ولی از این ذکر خیلی شنیدم که نتیجه میده.فقط امیدوارم و با ایمان بیشتری دعا میکنم.اگه یه روز حاجتمو گرفتم که مطمئن هستم میگیرم میام تو همین سایت اعلام میکنم و از همهتون تشکر میکنم.امیدوارم همه به آرزوشون برسن و شاد باشن که از همه چیز با ارزشتره .
2706