2726
عنوان

مــادر کـافــی باشــیم

| مشاهده متن کامل بحث + 775218 بازدید | 7348 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فروغ عزیز فکر میکنم دختر شما هم از جمله بچه های سخت باشه دختر من هم سه سال و نیمه است و در مورد همه چیز سخت گیره حدود یکماه پیش همین جوری شده بود و ما نمی تونستیم خونه کسی بریم حتی پدر و مادر همسرم جلوی در خونه فقط گریه میکرد و توی خیابون هم اگر کسی رو میدیدم در حد سلام شدیدا گریه میکرد فقط خونه مامانم اروم بود البته در حضور خودم به روانپزشک اطفال رفتم و گفت اظطراب زیادی در بچه وجود داره با وجود اینکه جو خونه ما واقعا ارومه و هیچ چیز باعث شروع این حالت نشده بود به همین دلیل یه دوره داروی ضد اظطراب سرترالین با دوز کم بهش داد و گفت باید تا یکسال مصرف کنه و این دارو عوترض نداره و اگر الان بهش ندی مضرات این حالت بدتره من به مدت یکماه بهش دادم و این حالت رفع شد و بعد خودم دارو رو کم کردم و تصمیم دارم از تکنیک های بازی درمانی در اینده استفاده کنم
اولا سعی کن صبور باشی و با بازی اون رو وارد محیط کنی و بدون ما فکر میکنیم مشکلی درونشون پیش نیومده اما یه چیزی بچه رو ازرده
اینم بگم من از نوزادی هانا حتی با ارایشگاه رفتنش هم مشکل داشتم و الان هم کلاس ورزش میره ولی بعد از یکماه هنوز من که باید تو حیاط باشم و اون هم تازه یک جلسه حاضر شده ورزش کنه اتوسا رو به جاهای بازی و ورزش ببر میدونم بهتر میشه
برای کشتی های بی هدف بادها تصمیم میگیرند
پری جان

منصوره جان لطف میکنه و موضوع رو مشخص میکنه منم تابع بقیه هستم :)
اگه آدم گذاشت اهلیش کنند , بفهمی نفهمی خودش رو به این دردسر انداخته که کارش به گریه کردن بکشه.
2728
کندوجان من هم بااهورا این مشکل رادارم وقتی ازخانه مادرشوهرم میخوایم بیایم خیلی ناراحت ونمیخوادبیادکه من ازاین مسئله سوء استفاده میکنم وهروقت اذیتم میکنه میگم بلندمیشم میروم که میگه نه نرویم واینکه چیزی را که دوست داره بهش وعده میدیه باباش که الان میرویم رانندگی میکنیموخلاصه اینکه من بهش میگم مامان بازهم میاورمت اینجا ومیاریمش خانه
دوستان چرا من نمی تونم این تاپیک رو به علاقه مندیهام اضافه کنم؟ عجیبهههههههههههه
رو قلب بالا که کلیک می کنم می ره تو ص بحثهای مورد علاقم و مادر کافی توشون نیست!!!!!!!!!
من هم با نظر جمع موافقم

آموزش نه گفتن هم بزارین تو لیست که در آینده نزدیک بهش پرداخته بشه لطفا
دوستان به جای یکروز بی قانونی می تونیم یک روز تنبلی داشته باشیمممممم .. کیفش بیشتره انگاررررررررر خخخخخ

ممنون پری جان بابت لیستی که نوشتی کارت عالی بود.

من عزیز راجع به اون قضیه که گفتم منظورم دخالت تو کارت نیست من هم نظرم رو گفتم
امیدوارم همه بچه ها با آرامش و شادی بزرگ بشن و همینطور سلامتی

همگی شاد باشید.
تا وقت دارم درد دلم رو بگم و برم

ویانا 3سال و نیمشه و تا حالا سه بار اتاقش رو جدا کردم ولی هر بار بعد از چند ماه یک ساختمون از همسایه ها رو شروع می کنند به تخریب و.........

مجبور شدم خودم برم پیشش بخوابم و ..

الان هم برای بار چندم دو ماهی می شه تنها می خوابه منتها تا چند روز دیگه ساختمون دیوار به دیوارمون می خواد بکوبه و من موندممممممممممم دوباره از اووووووووووول همه چیز به هم می ریزه

6 تا ساختمون تا حالا کوبیدن بغلی مون 3تا پشتیا روبرو . حالا هم این یکی بغلیموووووون خخخخخخخ

ناهید جان سلااااااااااااااااااااااااااااااااام

من هم از واژه شرمگاه استفاده میکنم و بسیار این واژه رو دوست دارم و نه خودم باهاش مشکلی داشتم از بچگیم و نه دخترم مسله ای داره فعلا

با منصوره موافقم در مورد تعریف واژه ی شرم
اگه آدم گذاشت اهلیش کنند , بفهمی نفهمی خودش رو به این دردسر انداخته که کارش به گریه کردن بکشه.
2706