2726
استراحت مطلقم 6 ماهه تو رختخواب خوابیدم.......... خیلی دلم گرفته همش میخوام گریه کنم ولی نینیام گناه دارن
فرشته کوچولوهای من ساعت 1:55 دقیقه و 1:57 دقیقه بامداد پنجشنبه 22 خرداد 93 زمینی شدند... خدایا بابت هدیه های آسمونیت ممنونیم
خیلی خسته ام .... به عشق دیدن بچه هام روزهامو میگذرونم..... نمیدونم ایت روحیه دپرسم روشون تاثیر داره یانه
فرشته کوچولوهای من ساعت 1:55 دقیقه و 1:57 دقیقه بامداد پنجشنبه 22 خرداد 93 زمینی شدند... خدایا بابت هدیه های آسمونیت ممنونیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای بزار به دنیا بیان آرزوی یه لحظه خواب راحت رو خواهی داشت باور کن و لذت ببر تا میتونی مطالعه کن برای بعد از زایمانت و برنامه ریزی کن بیخیال دیگه چیزی نمونده که
دخترم نهال 30 اردیبهشت 92 قدم در این دنیا گذاشت و زندگیمونو روشن کرد
استرسو از خودت دور کن.به چیزای خوب فکر کن.مجلات و کتابای مفید و آموزنده بخون.خداهم انشالله کمکت میکنه برای همه هم دعای خیر بکن.این روزاهم میگذره...قوی باش
به ریشه وصل باش و اصل باش!
خانم گل یک لحظه فکر کن خیلیا دوست دارن ازدواج کنند خیلیها دوست دارن نی نی داشته باشند خیلیها دوست دارند دو قلو داشته باشند خیلی دوست دارن مامان بشن . خانم گل کسی شادی برات به وجود نمیاره خودت باید شادی به وجود بیاری قران گوش بده اهنگ گوش بده فیلم ببین با شوشو یا کتاب بخون ....... تک تک این روزها لذت ببر یادت باشه خیلیها حسرت تو رو دارند.
منم اومدم سایت بعد مدتها ☺☺
2706