2726
این تاپیک مختص کسایی مثه منه که سوگل جان رو خیلی دوس دارن و حرفاش آرومشون میکنه هر کی دلش آرامش خواست قدمش رو چشمون... سوگل جان ممنونم ....خلاصه ببخشید میخوایم کلی اذیتت کنیم خخخخخخخخخ خبــــــــــــــــــ حالا میخوام سوال و جوابارو اینجا مرتب کنـــــــــــــــــم...خدایا شکرت. بسم الله سوگل یه دنیـــــــــــــــــــــــــا ممنونم ازت pic 98 سوگل عزیزم هر وقت بیاد پاسخگو هست و در خدمتتونه ان شالله اینجا تاپیک بحث و اثبات نیست ... میخوایم آروم باشیم و باهم همفکری کنیم فقط!! pic 98 مونا :سوگل واسه من دعاااااااااااااای مخصوص کن یه چیزی از خدا میخوام چیز بدی هم نیستاااااااااااااا خیلی هم خوبه اماااااااااااااااا نمیده تو ازش واسم بخواه شاید داد سوگل:یه وقتا ما یه چیزی میخواییم از خدا چیز بدی هم نیست اما خوب هم نیست ! خدا انقد مهربونه نمیده! چون ماهارو لایق بهترینا میدونه ... امام رضا فرمودن : به خدا قسم که خیر مومن یه لحظه هم به تاخیر نمیفته ... مطمئن باش خدا خیلی مهربونه .. اما دعا کردن شرایط داره هاا pic 98 آدخت:سوگلللللللللللل من خوشی از خدا میخوام چرا نمیده خووووووووووووووووو دیگه از خوشی بهتر هست اخهههههههههههههههه سوگل:آدخت جون آرامش همیشه هم خوب نیست ... ماهی ای که روی آب آرامش داره زنده نیست !!‌ pic 98 مونا:سوگل شوهر من 1شالی هست با یه اقایی اشنا شده و باهم کار میکنن یه جورایی شریک مالی اما از وقتی این اقا اومده خیلی رو همسرم تاثیر - گذاشته همش باعث میشه نیاد خونه بره رفیق بازی همون کارایی که اون با زنش میکنه باعث شده همسرم هم بکنه من از خدا میخوام اون اقا با خیر و خوشی از زندگیمون بره بیرون البته من احساس خوبی هم به اون اقا ندارم ادم با خداییه اما یه جورایی هم ادم خوبی نیست دیگه رفتن اون از زندگی ما = ارامش سوگل:مونا جونم خیلی روی سوره ی کوثر مداومت کن ... اول 9 مرتبه به نیت دور شدن این آقا از زندگیتون بخون بعد 135 مرتبه بخون..اگر بتونی روزانه این و بخونی خیلی خوبه ... pic 98 آدخت:سوگل عزیزم یه ذکرم برا من تجویز کن فدات شم همش با همسری دوست باشیم سوگل:آدخت جونم 1001 مرتبه ذکر یا ودود ... روی غذا آیه های 30 و 31 نمل و 10 قصص و فوت کن بعد از درست کردنش ... روی قند خونتون سوره ی مزمل بخون... آیه الکرسی زیاااااااااد بخون 4 ققل و سوره ی جن هم خیلی موثره pic 98 انعکاس:سوگل جان 1 سوال...شاید زیاد مربوط نباشه خانمی ولی ذهنم بشدت درگیره 1خواب تا چند وقت بعد احتمال داره اتفاق بیفته سوگل:انعکاس جونم اول بستگی داره که اون خواب تعبیر داره یا نه!! اگر تعبیر داشته باشه از یک روز ممکنه تا 30 سال!!!!!! خواب حضرت یوسف(ع) 30 سال بعد تعبیر شد ... pic 98 رویا:من چیکارکنم شوهرم باهام مهربون بشه ؟باخونواده شوهررابطم خوب باشه سوگل:رویا جون سوره مزمل بخون خانومم pic 98 ناناز:سوگلی به منم ...که صبرم زیاد شه و زود عصبانی نشم سوگل:نانازی جووونم حتما سوره ی والعصر زیاد بخون خیلی بهت کمک میکنه .. ایه ی 13 سوره ی انعام هم واقعا معرکه اسسسسسس pic 98 آدخت:سوگل دعاییییییییییی ذکری هست بذاریم کنارمون و خوب باشه؟ سوگل:آدخت جونم حرز امام جواد روی پوست آهو .. کنار حرم ها میفروشن .. من 3 تومن خریدم!! بگیر بنداز گردنت یا ببند به بازوت.. عااااااااااالیه... pic 98 ناناز:سوگلی یه چیزی بگو با شوهرامون مهربون باشیم سوگل:ناناز جونم سوره مزمللللل pic 98 آدخت:حرز برای چی خوبه؟ سوگل:حرز امام جواد حرز حفاظته .. حفاظت از شیطان و وسوسه هاش و دسیسه هاش .. یه جوری بلا تشبیه مثل واکسنه .. خیلی محشره حرز آقاجووونم pic 98 ناناز:سوگلی درباره غیبت بگوووووووووو...........تو نی نی سایت حرف زدن پشت سر کسی غیبته؟؟؟؟راسته میگن غیبت تموم کارهای خوبه آدم و پاک میکنه؟؟؟؟؟؟ سوگل:ناناز جون غیبت شرایط داره چندتاااااا یکیش اینه که طرف گناه آشکار انجام نده .. شما چیزی و عنوان کنی که دیگران نمیدونن ... قصدت بد کردن دیگران باشه ... غیبت شرایط داره اما نی نی سایت و غیر نی نی سایت سرش نمیشه !! pic 98 گلنسا:سوگل جونم من همش فکرم درگیره جادویی که برام کردن آرامش ندارم همش به چیزای از دست رفتم فکرنیکنم مخصوصا وقتی اون کسی رو که باهام اونکارو کرده میبینم و خوشی هاشو همش دلتنگم خواهری چیکار کنم جرا دلم بی قراره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سوگل:گلنسا جونم این امتحان صبره .. منم دقیقا همین امتحان و دارم پس میدم .. متوسل شو به قمر بنی هاشم (ع) آقاااااااااااااام همه کسمههههههههههههه pic 98 شرایط دعا؟؟؟؟ سوگل: شرایط دعا : طهارت .. وضو ... با ادب بشینی به درگاه خدا ... اعتراف به گناهان .. صلوات با وعجل فرجهم ... حمد خدا رو گفتن .. سجده ی شکر به خاطر نعمت های خدا ... ناامیدییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی از همه ی خلق عالم جز خدا و اهل بیت ... داستان حضرت موسی و شنیدین راجب اون مردی که خیلی دعا میکرد !؟ pic 98 آدخت:من شنیدم اگه درباره کسی که نمیشناسیش حرف بزنی غیبت نیست سوگل:آدخت جون از کسی که دیگران نمیشناسنش صحبت کردن غیبت نیست عزیزم درسته ... دردل کردن خوبه ... اما تهمت خوب نیست ... pic 98 ناناز:درباره جادو و طالع بینا سوگل:ناناز جونم اصلا به هیچ عنواااان نرو سراغ این چیزا .. اینا خوبشم نکبته ... اصلاااااااااااااااااااااااااااااااااا سراغ این پیر مرد و امثالش نرو!! ناناز اول نماز چی میگیم؟!!؟ pic 98 آدخت:سوگل جان خوبببببببب وقتی جادومون میکنن وزندگیمون به نابودی میره چی کنیم عزیزم سوگل:آدخت جونم مداومت به ایه ی 33 سوره الرحمن توسل به اهل بیت به طور دااااائم خصوصااااااا امیرالمومنین(ع) آیه الکرسی سوره ی حشر سوره ی یس سوره ی جن pic 98 سوگل:یه روزی حضرت موسی داشتن از یه جا رد میشدن میبینن یکی نشسته داره با اصرار و خواهش از خدا طلب حاجت میکنه ... حضرت به خدا عرض میکنن: اگه من خدای این بنده بودم حاجتشو میدادم! خدا میفرماید : موسی! من از تو به این بنده ام مهربون ترم ! اما این بنده ی من گوسفندی داره که اون و از من خیلی بیشتر دوست داره !! و من دعای بنده ای که دلش پیش غیره من باشه رو اجابت نمیکنم!! pic 98 ناناز:چی میگیم اول نماز؟؟ سوگل:ناناز میگیم : الله اکبر ! خدا از همه چیز و همه کس بزرگتره ... بنی بشری نمیتونه قدمی برای زندگیمون برداره جز به اذن خدای مهربووونم pic 98 نسیم:ممنون سوگل جون...... یه سوال بپرسم چطور میشه یکیو با حرفات رام خودت کنی ؟ ببخشیدایعنی چجوری میشه یکیو وابسته خودت کنی ؟ دعا هست براش؟ البته مسخره نکنیا...... سوگل:نسیم جونم شما (خودت) باش و (مهربون) باش ... خط قرمزایی که خدا تاکید کرده رو رعایت کن ... شبهای جمعه سوره واقعه بخون .. ان شالله اگه به صلاحت باشه بهت علاقه مند میشه خانومم... pic 98 ناناز:درباره دعانویسا سوگل:ناناز جونم دارین به غیر خدا و اهل بیتش متوسل میشین ببین کی بهت گفتم که این موضوع بدتر زندگیتونو بهم میریزه pic 98 گلنسا:دربار سحر و جادو سوگل:گلنسا جونم در قرآن فرموده شده که سحر حرامه و ساحر مورد خشم خداست ... حالا هرکس میخواد مورد خشم خدا قرار بگیره بره سحر بکنه(چه برای باطل کردن چه برای انجام دادن!) pic 98 ناناز:ادرار سحر و باطل میکنه؟مسخرم نکنیا سوگل:ناناز جونم بله ادرار باطل میکنه چون نجاسته ... pic 98 در جواب گلنسا....... سوگل:گلنسا جونم به امام زمان متوسل شو ... هیچ آدمی جز امام زمان(عج) قدرتی نداره ... به غیر اهل بیت متوسل نشو وگرنه کارت باز نمیشه عزیزم... به کسی متوسل میشی که خودش محتاج لطف خدا و اهل بیته!؟؟؟؟؟؟؟؟ pic 98 گلنسا:سوگل هاروت و ماروت در قرآن اول خودسحرو به مردم یاد دادن برا ابطال سوگل:هاروت و ماروت بله!! اگه هاروت و ماروت و دیدی ازشون برای ابطال سحر کمک بخواه ... هاروت و ماروت بالاترن یا امام زمان!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ pic 98 ترانه: حس میکنم کسی باهام دوست نیست.... سوگل:ترانه جونم ایرادت اینه که بین آدما دنبال همدم میگردی .. دنبال کسی میگردی که دوستت داشته باشه ... برای آسمونی ها تلاش کن تا زمینی ها دوستت داشته باشن . امام حسن مجتبی (ع) : هرکس خدا را بندگی کند خدا همه چیز را بنده ی او میکند ... این بنده کردن یعنی مورد علاقه کردنننننن.. شبای جمعه سوره واقعه بخون.. pic 98 آدخت:سوگل جان با عرض معذرت ادرار چه جوریی سحر باطل میکنه؟ سوگل:آدخت جون با هر سحر و جادو یک سری اجنه ی موکل اون جادو حاضر میشن ... با وجود اون نجاست اینا متفرق میشن و اون جادو بی اثر میشه اما راههای بهتری هم هست مثل دائم الوضو بودن ... با وضو و قرآن ملائک حاضر میشن و با اومدن ملائک اجنه متفرق میشن و برنمیگردن ... این راه دوم مطمئنه و درسته ... pic 98 نسیم:سوگل میشه بگی واسه ارامش داشتن باید چیکارا کرد؟؟؟این روزا اوضاع زندگیم حسابی مزخرفه........... راستی ز کجا بفهمیم که خدا توبه رو پذیرفته؟؟ سوگل:نسیم جونم اگر از ته دلت توبه کرده باشی و قصد نداشته باشی دیگه به اون گناه برگردی مطمئن باش خدا پذیرفته فقط حتما 5 تن و شفیع قرار بده و اگر حق الناسی راجب اون گناه به گردنته ادا کن ... راجب آرامش هم سوره ی ملک شبها قبل از خواب .... زیارت عاشورا ... حدیث کسا ... سوره ی یس .... مناجات امیرالمومنین در مسجد کوفه ... الا بذکر الله تطمئن القلوب ... صلوات با وعجل فرجهم .. سوره ی والعصر ... pic 98 نسیم:اگر حق الناسی راجب اون گناه به گردنته ادا کن ... این یعنی چی سوگل جون؟؟ سوگل:نسیم جون مثلا شما دل مادرت و میشکستی با رفتار غلطت (خدایی نکرده) بعد توبه میکنی .. حتما برو از مادرت حلالیت بگیر که رفع بهش از سرت ... یا مثلا یکی کلاهبرداری میکنه بعدا توبه میکنه واقعا! باید حساباش و با خلق الله پاس کنه تا توبه اش پذیرفته بشه .. pic 98 آزاده:شب همتون به خیر سوگل جان من خیلی آدم کم صبر و عصبی هستم و اخیرا هم بدتر شدم و دختر 4سالمم مثل خودم شده برای آرامشش چیکار کنم میدونم خودم باید آروم بشم تا اونم آروم بشه برای خاص دخترم چه دعایی یا سوره ای بخونم به غیر از والعصر که گفتید.میخوام ؟آروم بشه ؟ سوگل:سلام آزاده جونم.. خوبی خانومم؟ آیه ی 13 سوره ی انعام و خیلی بخون... دختر و پیشت بنشون و زیارت عاشورا رو با صدایی بخون که بشنوه ... همین طور حدیث کسا رو .. بهش یاد بده صلوات با وعجل فرجهم بفرسته و براش مسابقه بذار... مثلا بگو اگه امروز 5 تا صلوات درست بگی برات بستنی میخرم .. اینطوری با این مفاهیم آشناش کن یواش یواش آرامش میاد تو وجود هردوتون ... یکی دو سال دیگه هم حتمااااااااااااا ایه الکرسی و یادش بده حفظ کنه... خیلی موثره براش خانومم pic 98 ناناز:از این جمله خیلی خوشم اومد سوگل:خدا جای حقه ... به موقع کاراشو انجام میده ... اگه ماها 40 50 ساله بنده شدیم(که نشدیم!!) خدا میلیاردها ساله که خداست و خدایی کردن و بلده... فقط ما خیلی عجولیم .... pic 98 ترانه:سوگل جان،من همیشه آرایش میکنم،ازبس اعتمادبه نفسم پایینه،وگرنه به خاطرجلب توجه نامحرم نیس!همیشه هم عذاب وجدان دارم بابتش،امانمی تونم بذارمش کنار،ازلوازم آرایش متنفرم اماچیکارکنم،ازبس ازبچه گی همه زدن توسرم،خوصوصن مادرم!دیگه هیچ اعتمادبه نفسی برام نمونده،میدونم اگه همه اعمالم درست کنم،بازم بخاطرآرایش کردنم میرم جهنم،چیکارکنم،کاش بمیرم تابیشترازین عذاب نکشموگناه نکنم سوگل:ترانه جونم خدا خیلی مهربونه ... اینطوری نیست بخوای واسه آرایش بری جهنم!! برای اعتماد به نفست هم به نظر من زیاد گتاب بخون ... دیدت و عوض کن ... فقط برای رضایت خدا که تلاش کنی خدا هم بهت جذبه میده و اعتماد به نفس .. سعی کن دائم الذکر باشی این خیلی تاثیر داره ... خدا بزرگه... دعای توسل زیاد بخون ... pic 98 نیلوفر:سوگل جونم من میخوام بچه دار شم چه دعایی رو بیشتر بخونم چه کارای انجام بدم؟؟ سوگل:سلام نیلوفر جونم .. سوره ی انشقاق بخون عزیزم و به حضرت علی اصغر متوسل شو ... و در اخر آروووم باش و بسپار به خدا ... خدای تو بزرگتر از اونه که نتونه یه نوزاد خلق کنه!! pic 98 فندوق:سوگل جان من بعضی وقتا از خستگی بدجور عصبی میشم و اون لحظه حرف بد میزنم چی بخونم به نظرت که عصبی نشم؟؟ سوگل:فندوق جونم استراحتت وبیشتر کن ... ناد علی زیاد بخون خیلی موثره ... pic 98 مامان سارا:سوگل جان گفته بودم از کسی که دستش از دنیا کوتاهه خیلی خیلی گله دارم.چطوری به آرامش برسم؟ سوگل:مامان سارا اونی که تو دنیا نیست چه گله ای داره آخه؟! چه کار کنه برات؟؟ میدونی چقدر داری شرایطش و سخت میکنی اون دنیا !؟ مامان سارا حالا که طرف فوت شده ... دیگه ضرری نمیرسونه که ! خدا جوابش و میده شک نکن ... pic 98 لامیا:برای ازدواج سوگل:لامیا جون 41 روز سوره ی احزاب بخون تقدیم به پیامبر (ص) و امیرالمومنین (ع) کن pic 98 ندا:من یه دختر تقریبا سه ساله دارم...موقع نمازخوندم قیامت می کنه ...اونقدر گریه می کنه...سعی می کنه چادر از سرم باز کنه ولی من همینجوری هم نمازم رو می خونم البته می تونم وقتی اون خوابه راحت نمازم رو بخونم اما به2 دلیل دوست دارم درحضور دخترم بخونم 1-می خوام براش الگو باشم و نماز خوندن رو ببینه 2- اگه وقت خواب دخترم نماز بخونم توفیق نماز اول وقت رو از دست میدم از طرفی هم فکر می کنم حضرت محمدچقدر با بچه ها سرنماز مهربون بود... حالی شما می گی چیکار کنم؟ شما بودی چیکار میکردی؟ سوگل:ندا جون با زبون کودکانه و خوب باهاش حرف بزن .. بو هرکی نماز بخونه خدا بهش جایزه میده .. یه چیزی نشونش بده بگو اینارو خدا بهم داده چون نماز خوندم! یا خودش و نشون بده بگو ببین تورو خدا واسه این به من جایزه داده که من نماز خوندم ... به نماز خوندنت ادامه که ببینه ... مقتضای سنشه رفع میشه ان شالله .. به نیتش روزی 17 بار ذکر یا خالق بگو ... pic 98 همتا:4سال و2ماه ازدواج کردم هروقت که میخایم قدم بزرگی توی زندگیمون برداریم ناخوداگاه بین من وهممسرم دعوامیشه من پدرشوهری داشتم که شدیدامعتقدبه جادوبود یک سالی میشه که فوت کرده بعدازمرگش توی وسایل اون طلسم پیداکردیم که روی اون اسم من وهمسرم بود قبل مرگش هم چندجایی عنوان کرده بودکه مامحاله بچه داربشیم پارسال عیدبعدمردنش من بلافاصله بعدازچندماه خوردن داروکه البته نتیجه نداد /باردارشدم که ممتاسفانه جنین ازدست رفت الانم هربارکه وقت اقدام میشه مشکلی پیش میادکه کلااااااااااااااااااا روح وروانمون بهم میریزه من نمیخام باتلقین اینوبخودم بقبولونم ولی هرچی فکرمیکنم کمتربه نتیجه میرسم اچندباربه نیت حل شدن این مسئله قران ختم کردم دعاهای مخصوص مفاتیح خوندم ولی بازم گشایشی نشد سوگل:حتما 40 روز دعای جوشن صغیر و علقمه رو بخون ... نکبت جادو ودعاهای پدرشوهرت روی زندگی شماست متاسفانه ((قابل توجه دوستانی که فکر میکنن این چیزا مشکل گشاست!!)) این یه دوره ای داره و رفع میشه عزیزم .. در مورد بچه هم باید بگم این خداست که جواز خلق انسان هارو صادر میکنه نه بنده های دیگه که خودشونم مخلوقن.. مطمئن باش خیلی زود بچه دار میشید به دعای صدیقه ی طاهره حضرت زهرا(س) pic 98 ممول:سلام دیروز بعد از مدتها اومدم نی نی سایت و این تاپیک رو دیدم منم شدیدا مشکل دارم و دنبا دعا نویس خوب هستم سوگل:دنبال دعانویس نباش عزیزم .. دعانویس اگه میتونست کاری کنه الان پادشاه دنیا بود .. به پادشاه دنیا که شخص مبارک امام زمان(عج) هستن مراجعه کن .. آقامون عالم تر از تمام آدمهاست .... pic 98 ناناز:سوگل چه سوره یا دعایی بخونم ارادم قوی شه.....آرایش وضو رو باطل میکنه؟؟؟؟؟؟ سوگل:نه ناناز جون باطلش نمیکنه ... فقط آرایش چرب روی صورتت نباشه که آب به پوستت برسه ... بنا بر کتاب تحریر الروضه فی شح اللمعه (از شهید اول و ثانی) آب باید به پوست برسه و صرفا داشتن رنگ روی پوست دلیل باطل کردن وضو نیست عزیزم ... فقفط چرب نباشه که آب روی پوستت قطره قطره نشه ... ذکر هست برای قوی کردن اراده .. pic 98 ناناز:مبطلات وضو سوگل:من از یه روحانی به نام حاج آقا کافی پرسیدم توی قم .. راجب آرایش پرسیدم گفتن در حد عرف اما کم باشه ایرادی نداره... تو چشم نباشه ... در اون صورت ایرادی نداره ... برای وضو هم فقط آب به پوستت برسه عزیزم ... مبطلات وضو چیزای دیگه اس خانومم این نیست ... دچار وسواس نشو ! سوره ناس زیاد بخون و فلق .. برای اراده هم ذکر (الشدید) (ذوالقوه) (قادر) (مقتدر) زیاد بخون! pic 98 ناناز:من امروز پارک بانوان بودم موهامو باز میکنم آرایشمم که دارم پیش زنای دیگه اشکالی داره؟؟؟؟؟؟؟یه پیر زنه از کنارم رد شد با تاپ بودم بعدش گف اوووووووووووووووف اوف اوف .من خیلی ناراحت شدم. خب من بیرون محجبه ام اونجا نمی تونم راحت باشم؟ سوگل:نه ناناز جونم ایرادی نداره خانومم .. دور از جون همه .. اما زن غریبه بدن زن مسلمان فوت شده رو غسل میده با برهنگی کامل ... ایرادی نداره .. بعضیا کاسه ی داغ تر از آش میشن ... ما هنوز یاد نگرفتیم که دلمون واسه خدا نسوزه!! خدا خودش احکامشو تعیین کرده ما دلسوزی نکنیم بیشتر و سختترش کنیم ... pic 98 عطر:سلام. سوگل جان میشه به دوستم کمک کنی؟ هم سن منه. مجرده. هر کی واسش میاد نمیپسندنش و میرنو دیگه بر نمی گردن چیکار کنه عزیز بختش وا بشه؟؟؟ ذکر یا لطیفم زیاد گفته. ممنونم ازت سوگل:اول این که ایشون هنوز زمان ازدواجش نرسیده که جور نمیشه ! از طرف من بهش بگو خیلی خیلی خدا رو شکر کنه ... قطعا براش خوب نبوده که خدا بینشون مانع قرار داده که نشه ... اما برای دوستانی که مجردن و خواستگار هم سطحشون ندارن سوره ی احزاب خیلی خیلی خوبه ... بگو آیه الکرسی زیاد بخونه روزانه .. مثلا یه تعدادی و تعیین کنه روزانه بخونه.. 40 روز زیارت عاشورا تقدیم به امام رضا(ع)... میدونی دیگه 99٪ ازدواج ها رو آقا علی بن موسی الرضا(ع) امضا میکنن ... بگو 14 هزار صلوات با وعجل فرجهم از طرف امام رضا(ع) برای امام جواد(ع) بفرسته.. در آخر هم صبر کنه و از ته دلش توکل کنه ... و مطمئن باشه که اونیکه خدا براش در نظر گرفته حتی یک ساعت هم دیر نمیکنه! pic 98 عسل:سلااااااام سوگل جان برا مشکل کاری چه دعایی خوبه الان چند ساله تو کارم گره افتاده سوگل: برای مشکل کاری 40 شب قبل از خواب سوره ی ملک بخونن تقدیم به حضرت علی اصغر(ع) .. اگه 40 شب تموم بشه خیلیییییییییییییی خوبه که ادامه بدی.... سوره ی ملک شبها قبل از خواب خیلی فضیلت براش ذکر شده ... 14 هزار صلوات با وعجل فرجهم هم برای امام جواد(ع) خیلی عالیه ... کنار گذاشتن مبلغی به نیت امام جواد(ع)... 40 روز یس برای امام جواد(ع) ... pic 98 کیانا:سلام من دختر متدینی هستم ولی تا حالا دوتا حاجت دارم که هرچی نذر و دعا بلدم کارساز نیست و یواش یواش دارم از دعا ها دور میشم راهکار بهم بدین سوگل:ببین خانومم اول این که کسایی که متدینن بیشتر امتحان پس میدن به درگاه خدا ... (( هرکه در این بزم مقرب تر است / جام بلا بیشترش میدهند ...)) دوم این که شاید این دو حاجت به صلاح شما نباشه و اگر به صلاح شماست الان زمان برآورده شدنش نرسیده ... دعاها بی اثر نیستن ... 3 اثر داره 1:یا برآورده میشه .. 2:دفع بلا میکنه و کفاره ی گناهان میشه .. 3:اون دنیا خداوند شما رو از رحمت خیلی خیلی بالاتری بهره مند میکنه... روایت داریم که اون دنیا مومنانی که به بهشت میرن بهشون یک سری نعمتهای خیلی خیلی بزرگ میدن همون اول ! مومنان میپرسن اینا چیه !؟ ما کاری نکرده بودیم که شایسته ی همچین پاداشی باشه ... خداوند میفرماید: اینا همون حاجتایی بود که در دنیا از من خواستید و بهتون ندادم .. مومنان آرزو میکنند که کاش هیچ کدوم از حاجاتشون برآورده نمیشد و چنین پاداشی در قبالش میگرفتن .. ناامید نشو خانومم ... به دعاها و توسلت ادامه بده ... پشت هر در کوبیدنی ... باز شدن هست ... pic 98 تسنیم:همسر من ادم خوبیه فقط خیلی زود عصبانی میشه حتی یه موضوع بی اهمیت و متاسفانه وقتی عصبانیه حرفای زشت میزنه خیلی باهاش حرف میزنم اما این عادتشو ترک نمیکنه دعایی ذکری هست که درست بشه؟ممنون سوگل جان ببخشید یه سوال دیگه شوهرم قبلنانماز میخوند اما الان شاید سالی 7-8بار خودشم ناراحته یه مدت که خیلی اصرار میکردم میگفت دلم میخواد بخونم اما وضو گرفتن خیلی برام سخته و برا همین تنبلیم میاد نماز بخونم دعا یا ذکری بلدی که دیگه تنبلیش نیاد برا نماز؟ سوگل: خانومم ایه های 13 انعام و 115 انعام و خیلی تو خونه بخون .. اذان زیاد بگو تو خونه ... وقتی همسرت عصبانیه اذان بگو ... یه جوری که مثل زمزمه رو لبت باشه .. روی قند خونتون آیه الکرسی و سوره ی العصر بخون عزیزم .. یه ذره هم با اخلاقش کنار بیا... همسرت اخلاقای خوب زیاد داره پس این یکی و به بقیه ببخش ... برای نماز بگو همسرت شبها که دارن میخوابن توی بستر تا وقتی خوابشون ببره ذکر (یا رقیب) بگن ... این باعث میشه که نمازشون محکم بشه ... برای نمازشون به امام باقر(ع) متوسل بشید عزیزم .. چیزی نذر اقا کنید ان شالله رفع میشه ... pic 98 رضوانی-نیکا:روز به روز داره فاصله ام با شوشو زیاد میشه هر بار یه قدم برای نزدیک شدن و مهربون شدن برمیداریم به ی روز نمیرسه و دوباره اوضاع بهم میریزه نمیدونم گاهی اوقات حس میکنم زندگیم طلسم شده من تا چند ماه زندگی خوبی داشتم که همه حسرتشو میخورن یهو تو ی ساعت همه چی بهم ریخت و تا الان درست نشده و داره بدتر میشه اون روزیی که اتفاق افتاد عکس کوچکی از عروسیمون رو بوفه بود که بلافاصله بعد دعواا و اینکه همه رفتند دیدم نیست یعنی همون شب ناپدید شد شوشو هم میگه من اصلا برنداشتم کار کی بوده نمیدونم سوگل:عزیزم بحث طلسم نیست .. قطع به یقین چشم زخم خوردید عزیزم... آیه ی 33 سوره ی الرحمن و خیلیییییییییییی بخون ... روی آب بخون بریز 4 گوشه ی خونتون .. جلوی در ورودی ... توی غذا ... روی این مداومت کن ... 40 روز سوره ی جن و بخون حتماااا نقدیم کن به امیرالمومنین (ع) روی ذکر یا علی مداومت کن.. ایه الکرسی و 4 قل خیلی بخون... اینا همه اثرات چشم خوردنه عزیزم .. قبل و بعد مهمونیاتون وان یکاد زیاد بخون برای خودت و همسرت ... رفع میشه خانومم...نگران نباش ... شبها قبل از خواب 100 مرتبه بگو (( لا حول ولا قوه الا بالله افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد)) pic 98 محبوب:من پسرمو تو ماه 8 از دست دادم و دلم میخواد زودی دوباره مادر شم میشه کمکم کنید احساس میکنم حاملگی مجدد خیلی برام بهتره تور خدا برا ارامش روحمم ی چیزی بهم بگو سوگل:متاسفم خانومی ... اما اگه بدونی خدا چه محبتی بهت کرده با از دست دادن فرزندت دیگه ناراحتش نمیشی ... خیلی زوود ان شالله به مدد حضرت ام البنین(س) خدا بهت فرزندای خوب و سالم و صالح میده که باعث افتخار خودت و همسرت میشن ... نگرانش نباش .. زوود خدا برای بهترش و جایگزین میکنه برات عزیزم ... pic 98 خانومی:سوگل جون منم خیلی حساس شدم احساس می کنم بچه هام تو چشمن...زندگیم و شوهرم هم همینطور ..همیشه نگرانم سوگل:هر بار این حس و کردی 3 تا ایه الرکسی و 4قل و ان یکاد بخون و خیاااااااااالت رااااحت باشه ... pic 98 مامان نازنین زهرا:سلاممن سه ساله ازدواج کردم ولی هنوز نتونستم به زندگی خودم و همسر دخترم آرامش و نظم بدم همش با خودم درگیرم و همسرمو با حرفام اذیت می کنم چیکار کنم با زندگیم و فکرم اراپش بدم و با همسری خوب باشیم سوگل: عزیزم نمازاتون منظمه؟ سر وقته؟ بیشتر سر سجاده بشین و مناجات کن... مناجات امیرالمومنین (ع) در مسجد کوفه توی مفاتیح هست اونو زیاد بخون .. بعد نمازات آیه الکرسی بخون.. شروع کن یه ختم قرآن عربی بگیر بعد یه ختم فارسی بگیر ... خیلی خیلی نظم میده به زندگی ... pic 98 مامان نازنین زهرا:بخاطر شب بیداری گاهی نماز صبحم قضا میشه همیشه تصمیم میگیرم نمازمو اول وقت بخونم ولی میوفته اخر وقت تازگیا خیلی بد زبون شدم شوهرمم خیلی زود جوشه ازاول ازدواجمون بین من و خانوادش و شوهرم و خانواده من اختلاف بود با خانواده من اصلا رفت و آمد نداره خانوادش همش تو زندگی ما دخالت می کنن سوگل:مامان نازنین زهرا جان خانومم اینا همه تاثیرات نداشتن نماز اول وقته ... تسبیحات حضرت زهرا (س) زیاد بگو ... حتما حتما حتما نماز صبح هارو بلند شو ... اگر هم تونستی قبل از نماز صبح دو رکعت شفع و یک رکعت وتر بخون خیلییییییییی زوود نتیجه میگیری عزیزم ...ان شاالله pic 98 آسمان آبی:سلام خانمم من چند وقته از خدا دور شدم نمیدونم چیکار کنم ؟ سوگل: عزیزم نمازات و با حضور قلب بخون... حتما برو معنای چیزایی که تو نماز میگیم و بخون و یادبگیر ... بدون که داری چی میگی... دعاهای صحیفه سجادیه رو با معنی بخون که اوج آرامشهههه .. مخصوصا دعای خمسه عشر که توی مفاتیح هست ... مناجات امیرالمومنین (ع) و با معنی بخون .. خیلی روت تاثیر میذاره عزیزم .. با خدا حرف بزن ... مسایل روزمره تو بگو ... اون امامی که از همه بیشتر دوست داری و واسطه قرار بده با خودت و خدا .. میبینی که حالت خیلی بهتر میشه و رابطه ات گرم تر میشه ... pic 98 فری:سوگل جان،نمیشه از خدا بخوام این ازدواج رو به صلاحم در بیاره؟!بنظرت این دعا کامل تر نیست؟!هم بهش میرسم و هم چون به صلاحم شده پس خوشبخت میشم نظرت چیه عزیز؟! سوگل:فری جان خداوند یه سری قوانین تعیین کرده که از قوانینش تخلف نمیکنه ... این که ما بخواییم آرزوهامونو به صلاحمون برگردونه و به ما بده یعنی : کل دنیا رو به خاطر آرزوی من عوض کن! نشدنی نیست ... اما بهتره عاقلانه فکر کنی تا عاشقانه زندگی کنی... pic 98 عطر:خواهرم تحصیلاتش بالاست اما بیکار .چرا؟ چون ما هییییییچ پارتی آشنایی نداریم که اونو بزاره سرکار. هزاران بار دعا کردم . نذر امام جواد کردم. ختم قران کردم ولی نتیجش شده فقط یک روز در هفته میره سرکار.دوساعت تو یک غیر انتفاعی بهش درس دادن. فقط دو ساعت. همیشه به خدا میگم خدایا تو قدرتت از بنده ات که بیشتره تو پارتی خواهرم شو ولی....... تو بگو چیکار کنم؟ سوگل:سلام عطر عزیزم . چه پارتی ای قوی تر از خدا!؟؟؟؟؟؟ یه سوالی ! اگه خواهر شما هرروز بره سر کار و توی راه اتفاقی براش بیفته بهتره یا این که اون زمان و خونه باشه !؟ شما چرا داری تو کار خدا دخالت میکنی خانومم؟ مهربونی! از خدا که به بنده اش مهربون تر نیستی!؟ بذار خدا کارش کنه.... باور کن از ماها بهتر بلده ... pic 98 محبوب:برا بچه میخوام زودی جواب بگیرم اخه تو اقدامم سوگل:محبوب جان سوره ی انشقاق بخون عزیزم تقدیم کن به حضرت رباب مادر علی اصغر(ع) pic 98 زهره:سوگل جونم پدر من یه ملکی داره که باید هر چه زودتر فروش بره چون داریم شریکی خونه میسازیم و پولمون تموم شده.چند ماهه هنوز فروش نرفتههمین فروش نرفتنش باعث شده زندگی و اعصاب و روحیه هممون داغون بشه.آخه تا حالا فقط ما پول دادیم.دیگه حرفش که میشه از شوهرم خجالت میکشم.خیلی دعا کردم.خدا تا حالا صلاح ندونسته.چه دعایی بکنم که این مشکل زودتر حل بشه به امید خدا؟ سوگل: عزیزم آیه ی 29 سوره ی مومنون و خیلی بخوووووونید ... آیه ی : رب الشرح لی صدری / و یسرلی امری/و حلل عقده من لسانی / و یفقهو قولی / زیاد بخوووون ... سوره ی ملک و 40 شب قبل از خواب بخون تقدیم ب حضرت خضر(ع) کن عزیزم ... نیت مالی هم بکنید خیلی خوبه ... pic 98 شروع....... سوگل:سلام شروع جان .. ببین خانومم این که ما یه چیزی و میخواییم و به درگاه خدا براش دعا میکنیم این یعنی خدا مارو طلب کرده .. دعوتمون کرده ... خدا خیلی دوست داره به نام (اله العاصین) صداش کنن .. یعنی خدای گناهکاران .. ملائک از خدا پرسیدن چرا؟ خدا فرمود: آدمای نیکوکار با اعمالشون پیشرفت میکنن اما بنده ی گناهکار من جز من کی و داره که دستش و بگیره؟ پس با این اوصاف قضیه ی این که خدایی ناکرده خدا به خاطر گناهان شما اجابتت نمیکنه درست نیست!! اما عزیزم آیه ی 216 سوره ی بقره خیلی خیلی ظریف و زیبا بیان شده : ه بسا چیزی را خوش نداشته باشید، حال آن که خیر شما در آن است. و یا چیزی را دوست داشته باشید، حال آنکه شر شما در آن است. و خدا می‌داند، و شما نمی‌دانید. صبر کن و به دعاهات ادامه بده ... اما یه خورده برای آینده ات دلسوزتر باش عزیزم و همچی و بسپار به حکمت خدای مهربونمون ... قطعا خدا به آینده ی حاجت تو از خودت آگاه تر و مهربون تره ... فقط کافیه به خدا اعتماد کنی ... pic 98 مامان غزلک:سلام سوگل جون من اولین بار اینجا پیغام میذارم راستش شاید خنده دار باشه من نماز صبحام بیشتر اوقات قضا میشه چون از تاریکی خیلی میترسم همون لحظه ای که میخوام پاشم انگار قلبم میخواد بیاد تو حلق همش فکر میکنم تو تاریکی کسی منتظرمه. میدونم منطقی نیست ولی. دست خودم نیست. خیلیم ناراحت به خاطر اینکه نمازم قضا میشه .آخه چطوری به خودم جرات بدم!!!! یه سؤال دیگه من زود عصبانی میشم و شاید چیزی نباید بگمو میگم میشه کمکم کنی !! سوگل:سلام مامان غزلک.. خانومم برای نترسیدن از تاریکی این ذکر و خیلی بگو (حسبنا الله و نعم الوکیل) شبها قبل خواب اگر میتونی هزار بار بگو ... اگر نه کمتر ولی بگو ! بعد از یه مدت ترست کلا رفع میشه ... شیطون داره زیر پات و خالی میکنه .. دست گذاشته روی نقطه ی ضعفت ... یه چراغ خواب تو خونه روشن بذار تا از چیزی نترسی و بلند بشی بینی شیطان و به زمین بمالی ... در مورد عصبانیت هم آیه ی 13 انعام ... و سوره والعصر خیلی موثره عزیزم ... pic 98 کاترین:سلام منم دو تا سوال دارم برای سلامتی و طول عمر( خوب شدن بیماری مادرم) برای حل مشکل مالی و کار پیدا کردن چکار کنم؟ سوگل:کاترین جان سلام عزیزم برای سلامتی و طول عمر : طول عمر با صدقه دادن و کارهای نیک ... تو روایت دارین هر کار نیکی که انجام میدین به عمر شما اضافه میکنه و همچنین صدقه .. برای سلامتی : توسل به امام سجاد (ع) و امام کاظم(ع) ... دعای سلامتی امام زمان(عج) ((اللهم کن لولیک الحجه بن الحسن))... و دعای فرج (اله عظم البلا) برای پیدا کردن کار هم سوره ی ملک خیلی خوبه و سوره ی یوسف ... سوره ی یوسف و بخون ... یا روی یه کاغذ خودتون بنویسش 3 روز تو خونه نگه دار .. بعد 3 روز پشت در خونت یا بالای در خونت(زیر پا نیفته هااا قرآنه حرمت داره) نگه دار .. بعد ببر تو یه مسجدی امامزاده ای بین دو تا کاشی صاف بذارش و برگرد دیگه سراغشم نرو .. خیلی ها ازین روی صاحب کار شدن به دعای حضرت یوسف(ع)... pic 98 عسل:سوگل جان دعایی برا پیدا شدن شی گم شده یا دزدیده شده هست؟ چیکار کنم که ذهنم بابت گم شدم یه چیزی که حدو1سال پیش گم شده تو خونم و تو یه جمع کوچیک12نفره مشکوک به کسی نشه....... سوگل:عزیزم در مورد گمشده از امام رضا علیه السلام روایت شده که فرمود : برای پیدا شدن گمشده این آیه را بخواند آیه 59 سوره انعام : وَعِندَهُ مَفَاتِحُ الْغَیْبِ لاَ یَعْلَمُهَا إِلاَّ هُوَ وَیَعْلَمُ مَا فِی الْبَرِّ وَالْبَحْرِ وَمَا تَسْقُطُ مِن وَرَقَةٍ إِلاَّ یَعْلَمُهَا وَلاَ حَبَّةٍ فِی ظُلُمَاتِ الأَرْضِ وَلاَ رَطْبٍ وَلاَ یَابِسٍ إِلاَّ فِی کِتَابٍ مُّبِینٍ پس بگو : اللَّهُمَ‏ إِنَّکَ‏ تَهْدِی‏ مِنَ‏ الضَّالَّةِ وَ تُنَجِّی‏ مِنَ‏ الْعَمَى‏ وَ تَرُدُّ الضَّالَّةَ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ اغْفِرْ لِی وَ رُدَّ ضَالَّتِی وَ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ سَلِّمْ منبع : بحارالانوار ج 92 ص 123 از حضرت علی علیه السلام نقل است : هر کس گمشده ای دارد دو رکعت نماز بخواند در هر رکعت بعد از حمد سوره یس را قرائت کند . بعد از نماز بگوید : اللَّهُمَ‏ یَا هَادِیَ‏ [رَادَّ] الضَّالَّةِ رُدَّ عَلَیَّ ضَالَّتِی منبع : جنة الامان ص 182 از امام باقر علیه السلام نقل شده است : دو رکعت نماز بخواند و بعد از نماز بگوید : اللَّهُمَ‏ رَادَّ الضَّالَّةِ هَادِیاً مِنَ الضَّلَالَةِ رُدَّ عَلَیَّ ضَالَّتِی منبع : الامان من اخطار الاسفار ص 122 - مکارم الاخلاق ص 260 این دعا بزرگ که از امام زمان عج الله می باشد برای کسی است که چیزی را گم کرده است یا حاجت بزرگی دارد و میخواهد به آن برسد و برای آن قصه ای عجیب می باشد . کسی که می خواهد به هدفش برسد این دعا را تکرار کند بِسْمِ‏ اللَّهِ‏ الرَّحْمنِ‏ الرَّحِیمِ‏ أَنْتَ اللَّهُ اَلَّذی لا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ مُبْدِئُ الْخَلْقِ وَ مُعِیدُهُمْ‏، وَ أَنْتَ اللَّهُ لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ مُدَبِّرُ الْأُمُورِ وَ بَاعِثُ مَنْ فِی الْقُبُورِ وَ أَنْتَ اللَّهُ اَلَّذی لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ الْقَابِضُ الْبَاسِطُ، وَ أَنْتَ اللَّهُ اَلَّذی لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ وَارِثُ الْأَرْضِ وَ مَنْ عَلَیْهَا، أَسْأَلُکَ بِاسْمِکَ الَّذِی إِذَا دُعِیتَ بِهِ أَجَبْتَ، وَ إِذَا سُئِلْتَ بِهِ أَعْطَیْتَ، وَ أَسْأَلُکَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ أَهْلِ بَیْتِهِ وَ بِحَقِّهِمُ الَّذِی أَوْجَبْتَهُ عَلَى نَفْسِی أَنْ تُصَلِّیَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ أَنْ تَقْضِیَ لِی حَاجَتِی السَّاعَةَ السَّاعَةَ یَا سَیِّدَاهْ یَا مَوْلَاهْ یَا غِیَاثَاهْ، أَسْأَلُکَ بِکُلِّ اسْمٍ سَمَّیْتَهُ بِهِ نَفْسَکَ، وَ اسْتَأْثَرْتَ بِهِ فِی عِلْمِ الْغَیْبِ عِنْدَکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ أَنْ تُعَجِّلَ خَلَاصَنا مِنْ هَذِهِ اَلشِّدَّةِ یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا سَمِیعَ الدُّعَاءِ إِنَّکَ‏ عَلى‏ کُلِ‏ شَیْ‏ءٍ قَدِیرٌ بِرَحْمَتِکَ ‏ یَا أَرْحَمَ‏ الرَّاحِمِینَ‏ منبع : کلم الطیب ص ۱۴ الی ۱۶ برای این شکت به سمت کسی نره ناس و فلق زیاد بخون عزیزم ... خدا این افکار و از ذهنت دور میکنه ان شالله ... pic 98 سارا:سوگل جان ..مادرم بیمار هست و سرطان دارن .. دکتر گفته اگر پت اسکن روز ۱۴ اردیبهشت خوب باشه و فقط ۲ ضایعه رو یه لوب کبد باشه جراحی میکنن ..درغیر اینصورت..... چه دعایی بکنم تا روز ۱۴ اردیبهشت که همه چیز خوب باشه روزی که پت اسکن هست ؟ و متاستاز جاهای دیگه شکم نباشه .. سوگل: از ته قلبم دعا میکنم که همچی خوب باشه عزیزم .. سعی کن تا اون روز 60 تا یس بخونی برای حضرت حمزه سیدالشهدا(ع) اگر قرار باشه چیزی عوض بشه با این ختم عوض میشه مگر این که صلاح خداوند چیز دیگه ای باشه ... حتما حتما این 60 تا یس و بخون ... ممنون میشم خبرش و به منم بدی .. pic 98 مامان بهار:سلام سوگل جان خیلی دلم گرفته یک ساله منتظر نی نی هستم اما نمیاد من یه بار باردار شدم خیلی راحت اما نینیم تو سه ماه رشدش متوقف شد با اینکه من و همسرم مشکلی نداریم اما تا الان باردار نشدم خیلی خیلی منتظرشیم و هرماه که پری میاد واقعا بی رمق میشم بگو چکار کنم تا دلم اروم بگیره و صبرم زیاد بشه خانمی؟ برام دعا کنین سوگل:سلام مامان بهار عزیزم ... ببین خانومی شما باید به این عقیده برسی که خدا هرکاری برات میکنه خیره محضه .. پس مطمئن باش که توی از بین رفتن بچه ات حتما حتما یه خیرتی بوده .. خدایی که فرزند قبلی تورو توی رحم تو تشکیل داد قدرت نداره فرزند و فرزدان بعدی و توی رحم تو قرار بده!؟ پس آروم باش و منتظر رحمت خدا ... عجله برای چیه !؟ به موقعش حتما حتما خدا طعم مادری و بهت نشون میده .. پیامبر فرمودن: عجله از شیطان و آرامش از خدا ... این عجله ی تو ممکنه ضررهای بدی بهت بزنه هااا pic 98 حنا:سلام مرسی از تایپکتون دوستان،ومرسی از سوگل جان خیلی خیلی برام دعا کن منم یه سال منتظر نی نی دوم هستممم واینکه خیلی دوست دارم صاحبخونه بشیم بچه ها برام دعا کن امسال من برم تو خونه خودمون، سوگل:برای بچه سوره ی انشقاق بخون و عجله نکن .. خدا به موقعش بهت فرزند دوم میده ... فقط خیلی حواست به شبهای ماه قمری و قمر در عقرب باشه عزیزم .. قبل از شروع رابطه هم هردو وضو داشته باشید حتماااا هم با بسم الله شروع کنید .. در روایت اومده اون آدمهایی که خیلی بددهن هستن نطفه شون بدون بسم الله تشکیل شده... برای صاحب خانه شدن هم سوره ی ملک خیلی موثره و آیه ی 29 سوره ی مومنون .. آیه رو روزی 100 مرتبه بخون تقدیم به امام زمان(عج) تا روزی که وارد خونه ی خودتون بشی ان شالله .. pic 98 زهره:سوگل جان منظورت رو از نیت مالی نفهمیدم تو صفحه 34 جوابمو دادی.باید چیکار بکنیم دقیقا؟ سوگل: یعنی نیت کن یه مقدار کمک مالی به یه نیازمند بکن .. حتی شده خیلی کم .. حتی هزارتومن .. اما به نیت سلامتی امام زمان(عج) این کمک و بکن تا مشکل خودتون باز بشه ... pic 98 فی فی :برای ازدواج دعایی هست که خیلی خوب جواب بده ؟! سوگل:40 روز زیارت عاشورا تقدیم به امام رضا(ع) 14 هزار صلوات با وعجل فرجهم از طرف امام رضا(ع) تقدیم به امام جواد(ع)... 99٪ ازدواج هارو امام رضا(ع) امضا میکنن عزیزم .. راستی اگه شخص خاصی مد نظرت نیست و منتظری خواستگار خوب برات بیاد 41 روز سوره ی احزاب بخون ... تقدیم به پیامبر(ع) و امیرالمومنین(ع) pic 98 مامان بهار:سوگل جان من یه مدته خیلی تو عباداتم سست شدم یه مدت همش نماز شب میخوندم و تو کلی ختم شرکت میکردم اما الان حتی برای نماز خوندنم هم تنبلی میکنم عزیزم بگو چیکار کنم میخوام مثل قبل به خدا نزدیک بشم سوگل:یواش یواش به عبادتهات چیزای مختفل اضافه کن .. مثلا اگه فقط نماز میخونی .. از فردا تعقیباتشم با معنی بخون .. یه هفته بعد شروع کن ایه الکرسی هم بخون .. در طول روز عاشورا خون ... چند هفته بعد حدیث کسا هم اضافه کن... یواش یواش که شروع کنی دوباره مثل قبل میشی .. با خدا حرف بزن .. درد دل کن ... اون امامی و که بیشتر از همه دوست داری واسطه ی خودت و خدا قرار بده ... این طوری دوباره حس و حالت برمیگرده عزیزم pic 98 فی فی:راستی سوگل جون میخوام به نماز خوندن عادت کنم کمکم میکنین ؟؟ هی میخونم ولی هر بار به خاطر آرایش یا مثلا لاک باز نمیخونم خیلییی عذاب وجدان دارم سوگل:فی فی جان آرایش ربطی به نماز نداره عزیزم... فقط نباید چرب باشه که آب به پوستت برسه ... صرفا رنگ روی پوست به وضو ایرادی وارد نمیکنه... در مورد لاک هم میدونی این موضوع مثل چیه ؟! که تو داری مستقیما به خدا میگی : لاک من از تو خیلی مهم تره !! ببین واقعا لاکت از خدا مهم تره ؟! اگه این موضوع و بنیادی تویوجودت حلش کنی دیگه سست نمیشی .. شبهای قبل از خواب ذکر(یا رقیب) بگو تا خوابت ببره ... باعث محکم شدن نمازت میشه pic 98 فی فی: راستی ببخشید یه چیز دیگه یه بچه 2 ماهه است و مریضه خداروشکر رفع شده مشکلش ولی برای اینکه برنگرده مریضیش چه دعایی خوبه ؟؟ سوگل:فی فی جان حرز امام جواد و به قنداقش ببیندین ... حتما هم روی پوست آهو باشه ... کنار حرم ها میفروشن .. pic 98 سوگل: pic 98
کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
پرسشــــــــــ و پاســــــــخ هــــــــا........سوگل عزیـــــــــــزم pic 98 عشق به خدا: سوگل جون سلام.من توی کار ازدواجم خیلی گره می یفته هر کسی می یاد ی جوری کارم درست نمی شه چی کار کنم؟ سوگل: عزیزم شک نکن هنوز قسمت و روزیت نیست .. عجله نکن .. خدا خوب میدونه که چه کسی و چه زمانی وارد زندگیت بشه و از زندگیت بیرون نره .. برای گره گشایی ازدواجت 41 روز سوره ی احزاب و بخون و 40 روز زیارت عاشورا تقدیم به امام رضا (ع) نذر امام هادی(ع) هم برای ازدواج خیلی خیلی موثره ... pic 98 گل رز:سلام سوگل جان منم یه سوال داشتم برای فروش رفتن یه ملک چه ذکر یا سوره ای مجربه ؟ سوگل: برای فروش ملک سوره ی ملک خیلی خوبه و سوره ی یس ... نیت کنید برای یکی از اهل بیت(ع) بخونید (ترجیحا امیرالمومنین(ع)) ... خیلی جواب میگیرید ان شالله ... pic 98 میترا: سلام جوونی رو میشناسم که بیماره ولی قیمش اجازه نمیده بره دکتر و فقط پیش دکتری میبرتش که خودش میگه و داروهای بی اسمی رو اون دکتر براش تجویز میکنه فقط باید مصرف کنه حقیقتا معلوم نیست که آیا واقعا بیماره یا به دلیل مصرف داروها بیمار شده خودش نمی تونه بره دکتر ، نمی ذارن ، مراقب براش گذاشتن و تا ایشون میخواد بره دکتر با ضرب و شتم شدید متوقفش میکنن شاید بپرسید چرا این شخص در بچگی پدر و مادر خودش رو خیلی مشکوک از دست میده و وارث ثروت بسیار هنگفتی میشه فردی قیم او میشه و تمام ثروت اون رو با وکالت از دستش خارج میکنه. و اگه این آدم زنده نباشه اون ثروت به قیم میرسه. اینم بگم که قیم فرد بسیار قدرتمندی هست که همه جا ازش حمایت میشه ، پس با قانون هیچ کاری بر علیهش نمیشه کرد. و بسیار ستمگره طوری که این جوون رو تو خونه زندونی میکنه تا نتونه بره دکتر یا با کسی تماس بگیره بدون غذا با اون بیماریش من هیچ کاری براش از دستم ساخته نیست به غیر از دعا میخوام اگه میدونید دعایی یا سوره یا آیه ای از قران رو بگین تا بخونیم شاید این جوون از ظلم رها بشه و از زندان قیمش آزاد ممنون میشم برای رهاییش یک صلوات بفرستید سوگل: سلام میترا جان... خیلی ناراحت شدم ... به این جوون دسترسی دارین ؟ بهش بگین حتماااااااااااااااااا ذکر (لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین)آیه 87 سوره ی انبیا .... و دعای (الهی عظم البلا) که امام زمان برای خلاصی از زندان فرمودن ... و ذکر(الله صمد) و خیلییییییییییییییییی زیاد بگه ... اینا نجات بخش زندگیه این بنده ی خداست ... دعای جوشن صغیر هم بخونن و به موسی بن جعفر(ع) متوسل بشن ... خیلی زود درها به روشون باز میشه به مدد اهل بیت (ع) ان شالله ... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .... pic 98 مهرناز: خانومی من هرکار می کنم ازدواجم سر نمی گیره مامانمم کلی دعا می خونه برام اما جور نمیشه چی بخونم الن دارم حشر و مزمل و یاسین می خونم سوگل: هنوز زمانش نرسیده عزیزم .. عجله نکن که عجله ردپای شیطان و توی زندگیت باز میکنه .... ختم هات که تموم شد 40 شب زیارت عاشورا بخون برای امام رضا(ع) .. بعد اروم باش و از ته قلبت توکل کن .. مطمئن باش اونی که قسمت توئه لحظه ای دیر نمیکنه.... pic 98 مامان غزلک: سوگل جون این 41روز سوره احزاب و اگه واسه کسی بخونی که خواستگار خوب واسش بیاد.یعنی اینکه خودش نخونه کسی دیگه واسش بخونه بازم قبوله؟؟؟ سوگل: اگه خودش بخونه خیلی بهتره ... اما اگه کس دیگه ای براش بخونه هم موثره عزیزم . pic 98 رز گل 68: سوگل جون یه فامیل داریم ماه خانم نجیب تحصیلکرده ولی سنش بالا رفته از بس ایراد گرفته به خواستگاراش خیلی دوستش دارم راهی وجود داره بدون اینکه بدونه براش دعایی بخونم که ازدواج کنه میدونم خودشم میخواد ولی روم نمیشه بهش بگم میخوام خودم براش انجام بدم؟! سوگل: چقدر خوبه که به فکر دیگرانی ... خدا چندین برابر برات جبران میکنه از جایی که اصلا فکرشو نمیکنی ... عزیزم 40 روز براشون یس و زیارت عاشورا بخون تقدیم به 14 معصوم کن... pic 98 خانم گل: سلام سوگل عزیزم مرسی از دعایی که برای داداشم کردی ولی یه کمک دیگه ازت میخوام این داداش من اصلا حرف مامانم اینا رو گوش نمیده هر کاری دلش میخواد انجام میده خیلی پسر خوبیه اهل هیچی هم نیست ولی همش توقع داره مامان بابام براش کارهای بزرگ انجام بدن مثلا پول میخواد ماشین گرون بخره میدن مامانم بهش میگه کار کن میگه پول بدین سرمایه ندارم به خدا الان ماشین زر پاش مزدا هستش میره دوهفته شمال با دوستاش بعد میاد میگه پوی میخوام اگه ندین خونتون رو بهم میریزم نمیدونم شاید دوستاش پرش میکنن ولی در کل مامانم مریض شده از دست توفعات داداشم خسته شدیم میخوام سر به راه شه کمتر اذیت کنه زندگیشم سرو سامان بگیر سوگل: برای داداشت نذر حضرت علی اکبر کن ... یا زیارت عاشورا بخون .. یا 72 هزار صلوات با وعجل فرجهم بفرست ... صلوات خیلی جواب میده عزیزم ... بگو مادرش براش نماز جعفر طیار بخونن خیلی نتیجه میده ان شالله pic 98 زهره مامان روژان: سوگل جان برای علاقه مند شدن زن و شوهر به همدیگه و رفع مشکلات خانوادگی و جر و بحث زیاد چیکار باید کرد؟برای ارتقا دادن شغل و پیدا کردن کار بهتر چطور؟ سوگل: رفع مشکلات زن و شوهر : به غذا آیات 30 و 31 نمل و 10 قصص بخونن.. روی سوره ی مزمل مداومت کنن جمعه ها سوره ی نسا بخونن... به شربت و قند خونشون آیه الکرسی بخونن.. 40 روز یا بیشتر سوره ی ممتحنه بخونن 1001 مرتبه ذکر یا ودود ... اینا برای رفع مشکلات خانوادگی هم خوبه خصوصا آیه الکرسی روی شربت ... زهره جان برای ارتقا شغل سوره ی ملک و یس خیلی خوبه ... و زیارت عاشورا و جامعه ی کبیره با معنی ... pic 98 مامان امیر علی: سلام سوگل جون ..من تازه با این تاپیک اشنا شدم..خوشحالم که تو این حال اشفته شما رو خدا پیش روم قرار داده..من مدتیه از نظر ووحی خیلی بهم ریختم . ارامش ندارم تمرکز ندارم.. خوشحال نیستم ..بدتر از همه شک مثل خوره روحمو داره میخوره..واقعا اشفته ام و این اشفتگی روحی روانی داره منو از پا داره در میاره ..میشه یه دعایی ، نذری ،بگی من بخونم ارامش پیدا کنم ..خواهشا کمکم کن برام هم دعا کن. سوگل: حتما 30 هزار مرتبه ذکر(استغفر الله ربی و اتوب الیه) بگید .. خصوصا در ماه رجب ... بیشتری آرامش و براتون میاره عزیزم ... pic 98 ندا: سوگل جون خوبی خانومی؟ به یه مشکلی برخوردم نیاز به کمکت دارم سوگل جون من ختم یک هفته ای قران برای حاجتم داشتم ...از روز جمعه 15 جزء اش رو تا امروز صبح خونده بودم که یهو پریود شدم درحالیکه من 8 روز دیگه منتظر بودم که پریود بشم و خیلی زود این ماه پریود شدم ...حال ازت چندتا سوال دارم.. 1- آیا این ختم دیگه بهم خوردو من دوباره باید ختم کن و این 15 جز که خوندم جز ختم نمی شه دیگه آره؟ 2- اگخ ختمم رو ادامه بدم آیه های سجده دارم رو چیکار کنم؟ 3- آیا می شه برای ادامه ختم از کسی و یا کسانی کمک بخوام که بقیه ختمم انجام بشه یا نه چون خودم نیت کردم که بخونم باید خودم بخونم؟ باور کن با یه بچه کوچیک که تمام وقتم رو گیره و از طرفی هم زبونم زخمه این 15 تا جزء رو خوندم...حالا چیکار کنم عزیزم....صبر کنم پری تموم شد دوباره از نو شروع کنم؟ سوگل: عزیزم بستگی به نیتت داره ... اگه نیت کردی که یک هفته تمومش کنی باید از اول بخونیش .. اگه نه دوست داشتی یه هفته بخونی اما خیلی هم اصراری نبوده ادامه شو بخون ... برای سجده های واجب هم عزیزم کل سوره رو نباید بخونی نه فقط آیه هاشو .. سجده علق فصلت و نجم این 4 سوره رو در زمان جنابت و حیض نباید خوند ... اگر هم میخوای بدی کسی برات بخونه باید بدی کل سوره رو بخونه بعد که پاک شدی خودت بخونی دوباره ... عزیزم غسل هم بهت وارده ایرادی نداره ... همونطور که 40 هفته غسل جمعه میکنیم و ممکنه میانش دوران عادت ماهیانه باشه .. غسل مستحبیه و ایرادی نداره خانومی ... pic 98 سلما200: :آدم میتونه ختمی رو که بر میداره بگه تا فلان موقع جوا ب بده که بدونیم از اون ختم جواب گرفتیم آخه من همه کار انجام میدم اما دوس دارم بدونم از کدوم ختم بوده ؟ 2: اموات صدای ما رو میشنون امامها ؟ اموات خودمان یا کسانی که مومن هستن و از دنیا رفتن ؟ آیا میتونن برامون دعا کنن ؟ سوگل: عزیزم در مورد سوال اولت باید بگم نه! چون هر ختمی که انجام میدیم قطعا جواب میگیریم اما چون زندگی ما هزاران جنبه داره ممکنه این ختم خیلی از جنبه های دیگه ی زندگی مارو به جز اون حاجتمون هم کفایت کنه و فهمیدنش واقعا غیر ممکنه ... اگر هم برآورده نشه دو جنبه ی دیگه داره : رفع بلا میکنه و کفاره ی گناهان میشه ... یا اون دنیا خداوند خیر خیلی خیلی زیادی بهمون میده و جبرانش میکنه ... در مورد سوال دومت باید عرض میکنم که : بله همه ی اموات صداها رو میشنوند در یکی از جنگ ها پیامبر(ص) بالای جنازه ی کفار ایستادن و صحبت میکردن از ایشون سوال شد: مگه اینا میشنون ؟ فرمودن: بله از شما بهتر میشنوند اما نمیتوانند جواب بدن ... در مورد اهل بیت (ع) ماجرا کلا فرق داره .. روزی یکی به امام هادی(ع) عرض کرد : میخوام همونطور که با خدا صحبت میکنم در خلوتم با شما و امامان دیگر هم صحبت کنم... امام هادی فرمودند : لبهایت را تکان بده و سخن بگو جوابت داده خواهد شد ... اهل بیت (ع) ابَرآگاهی دارن عزیزم ... از ته قلب شما خبر دارن چه برسه از سخنان شما .. از گذشته و آینده و حال شما باخبرن .. راه نجات و هلاک شمارو میدونن .. سختی و راحتیهات و میشناسن ... اهل بیت(ع) جلوه های خدا در شکل انسان هستن ... در مورد دعا کردن هم بله اموات میتونن دعا کنن .. ازشون بخواین براتون دعا میکنن ... خصوصااااااااااااا اهل بیت ... چون اهل بیت اموات نیستن . زنده هستن و حاضر و آگاه ... با دعاشون کوه ها جا به جا میشه عزیزم ... pic 98 صبا 1010: یه سالی‌ دارم من یه نذر کاری دارم بارها نذر ۱۴۰۰۰ صلوات گفتم مامانمم شبو روز نماز دعام می‌کنه و از خدا می‌خواد حاجتمو بده چرا خبری نیست ؟ یعنی‌ دعای مادر تاثیر داره ؟ سوگل: دعای مادر که 100 ٪ تاثیر داره برات و خیلی هم خوب و دلگرم کننده اس .. عزیزم وظیفه ی ما دعا کردنه اما وظیفمه ی بعدیمون توکل کردن و صبره ! این که راضی باشیم به حکمت خدا ... صبر کن و اصرار زیاد نکن ... شاید طوفان اومده و خدا در و پنجره ها رو برات بسته !! اما بالاخره باز میشه ... نه اونجوری که ماها میخوایم ... اونطوری که خدا دوست داره و خوشحالی ما هم در همونه! نگران نباش و توکلت و از دست نده عزیزم .. pic 98 آدخت: سلام سوگل جان من خواهرم بیمار شده . دکترا بهش گفتن این بیماری تا اخر عمرش باهاش میمونه اگه میشه براش دعا کن و اینکه دعایی نیست که خواهرم سلامتیشو بدست بیاره؟ منتظر جوابتم عزیزم خیلی مهمه سوگل: خیلی ناراحت شدم ... بگو دعای فرج(الهی عظم البلا) زیاد بخونن ... دعای سلامتی امام زمان... نماز امام کاظم(ع) ... مناجات امیرالمومنین(ع) ... اینا خیلی تاثیر داره ... از ته دلش متوسل بشه به اهل بیت خصوصا قمر بنی هاشم(ع) ... دعای توسل بخونه... pic 98 سوگلــــــــــــــمـ: شب آرزوها.... اولین شب جمعه ماه رجب را لیلة الرغائب می نامند. در این شب ملائک بر زمین نزول می کنند. برای این شب عملی از رسول خدا(ص) ذکر شده است که فضیلت بسیاری دارد. از پیامبر اکرم(ص) روایت شده است که فرمود: ‌"از اولین شب جمعه در ماه رجب غافل نشوید، زیرا شبی است که فرشتگان آن را "لیلة‌الرغائب" می‌نامند. این نامگذاری به این جهت است که هنگامی که یک سوم از شب گذشت، هیچ فرشته‌ای در آسمان‌ها و زمین نمی‌ماند، مگر اینکه در کعبه و اطراف آن جمع می‌شوند. آنگاه خداوند به طور غیر منتظره‌ای بر آنان وارد شده و می‌فرماید: «ای فرشتگانم! هرچه می‌خواهید از من درخواست کنید.» فرشتگان عرض می‌کنند:«حاجت ما این است که از روزه‌داران رجب، درگذری.» خداوند می‌فرماید: «این کار را انجام دادم.» بهتر است کسی که این حدیث را می‌شنود در این شب، زیاد بر فرشتگان صلوات فرستاده تا تکلیفی را که آیه تحیت به عهده ما گذاشته به اندازه توانایی، انجام داده باشد. یادت باشد خدا این فرصت را به تو داده است پس می توانیم همین یک شب را برای خودمان و انجام اعمال توصیه شده، وقت بگذاریم و سرنوشت خود را تا حدودی تغییر دهیم. نماز شب لیلة الرغائب روز پنج شنبه اول ماه رجب در صورت امکان و بلا مانع بودن، روزه گرفته شود. چون شب جمعه شد، ما بین نماز مغرب و عشاء 12 رکعت نماز اقامه شود که هر دو رکعت به یک سلام ختم می شود و در هر رکعت یک مرتبه سوره حمد، سه مرتبه سوره قدر، 12 مرتبه سوره توحید خوانده شود و چون 12 رکعت به اتمام رسید، 70 بار ذکر"اللهم صل علی محمد النبی الامی و علی آله" گفته شود. پس از آن در سجده 70 بار ذکر "سبوحٌ قدوسٌ رب الملائکة والروح" گفته شود. پس از سر برداشتن از سجده، 70 بار ذکر "رب اغفر و ارحم و تجاوز عما تعلم انک انت العلی الاعظم" گفته شود. دوباره به سجده رفته و 70 مرتبه ذکر "سبوح قدوس رب الملائکة والروح" گفته شود. و در اینجاست که می‌توان حاجت خود را از خدای متعال درخواست کرد که انشاءالله مستجاب می شود. فضیلت نماز لیلة الرغائب پیامبر اکرم(ص) در فضیلت این نماز می فرماید: کسی که این نماز را بخواند، شب اول قبرش خدای متعال ثواب این نماز را با زیباترین صورت و با روی گشاده و درخشان و با زبان فصیح به سویش می فرستد. پس او به آن فرد می‌گوید: ای حبیب من، بشارت بر تو باد که از هر شدت و سختی نجات یافتی. میّت می‌پرسد: تو کیستی؟ به خدا سوگند که من صورتی زیباتر از تو ندیده‌ام و کلامی شیرین تر از کلام تو نشنیده‌ام و بویی، بهتر از بوی تو نبوئیده‌ام. آن زیبا روی پاسخ می‌دهد: من ثواب آن نمازی هستم که در فلان شب از فلان ماه از فلان سال به جا آوردی. امشب به نزد تو آمده‌ام تا حق تو را ادا کنم و مونس تنهایی تو باشم و وحشت را از تو بردارم و چون در صور دمیده شود و قیامت بر پا شود، من سایه بر سر تو خواهم افکند (این مطلب رو یکی از کاربران گذاشته بود با اجازه تون اینجا گذاشتمش فراموشتون نشه چون همین هفته است)التماس دعا pic 98 آوین مامان: سوگل جان یه سوال برام همیشه پیش میاد ونمیدونم جوابش چیه ؟مگه نمیگن گرفتاریا ومشکلات زندگی برای اینه که به خدا نزدیکتر شیم ولی یه مشکلاتی هست که وقتی پیش میاد رو همه چیه زندگی اثر میزاره حتی ایمانت مثلا اینقدر گرفتار میشی که نمازتم قضا میشه یا توکلت کم میشه یا احساس ناامیدی بهت دست میده یا تمرکز نداری موقع عبادت سوگل: اینجور مشکلات برای بالارفتن ایمان ماست متاسفانه ماها خرابش میکنیم وگرنه اینا هستن که ماها پخته بشیم و یادبگیریم تو سختی ها به خدا توکل کنیم ... این جور وقتا که کم میاریم یعنی زنگ خطرش خورده شده که داریم تو این امتحان رد میشیم! اینجاست که باید خودمون و جمع و جور کنیم و بگیم: الیس الله بکاف عبده ؟ آیا خدا برای بنده اش کافی نیست !؟ و در جوابش بگیم! حسبنا الله و نعم الوکیل...خدا مارا بس و او بهترین وکیل و یاور است ! آوین جون خدا تجدیدی نداره! چون هرکس که رد بشه دوباره همون موقع امتحان میده تا قبول بشه ... نگران نباش ... 99.99٪ بنده ها رد میشن!! اما خدا خیلی خوووووووووووب تقلب میرسونه... زرنگ باش و تقلباشو بگیر! pic 98 یلدا: من نزدیک سه ساله که منتظر بچه هستم ولی خدا هنوز قسمت نکرده...از طرفی از طریق یکی از دوستای صمیمی م متوجه شدم که یکی از اشناهامون توی یه جمعی برای من و شوهرم نفرین کرده که ایشالا اینا بچه دار نشن....از دوستم مطمینم که دروغ نمیگه ...به نظرم برام سحری چیزی درست کردن اما دوس ندارم برم دور و بر دعانویس...به نظرت چیکارکنم؟راستی من برای بچه همون کسی که در حقم نفرین کرد خیلی دعا کردم که زود بچه دار بشه و الانم بچه دار شدن.... سوگل: سوره ی انشقاق و خیلی بخون... نذر حضرت علی اصغر (ع) کن ... عزیزم چرا ایشون همچین حرفی راجبت زدن؟ نفرین زمان و مکان داره وبستگی داره به حق باشه یا نه! به حرف ایشون نیست ... هنوز خدا براتون صلاح ندیده عزیزم... 124 هزار مرتبه نذر کن صلوات بفرست با وعجل فرجهم ... اگر این ها جواب نداد 60 تا یس برای حضرت حمزه سیدالشهدا(ع) بخون و منتظر باش و صبر کن تا خدا برات معجزه شو بفرسته ... توکلت و از دست نده و ناامید نشو! قطعا به زمانش خدا برات کن فیکون میکنه عزیزم .... شک نکن! pic 98 لیلی 79: سلام شوهرم چند وقته بیکاره یه کاری پیدا کرد تو محیط سینما حقوقش خیلی زیاد بود ولی ساعت کاری مشخصی نداشت و محیطشم جالب نبوده زنهای بد حجاب و بی حجاب که نموند تو کار باز بیکاره و وضعیت مالیمون خیلی بده نی نی هم که تا دو سه ماه دیگه میاد چه دعایی بخونیم کار پیدا کنه مشگل بی پولی نداشته باشیم هزینه زایمان و بتونیم بدیم از یه طرف بابام شاید یه سرمایه زیاد در اختیارمون بزاره یه کاری راه بندازیم ولی نمیدونیم چه کاری چه دعایی کنیم خدا خودش یه راه یه ایده خوب جلو رومون بزاره یه کار خوب به ذهنمون برسه که سود ده باشه سوگل: برای مشکلات مالی به امام جواد(ع) متوسل شو عزیزم ... 41 روز سوره ی یس بخون . 14 هزار صلوات با وعجل فرجهم از طرف امام رضا(ع) تقدیم به امام جواد(ع) کن واقعا معجزه شو میبینی ... یه ختم 40 روزه هست باید به خورده براش وقت بذاری اگه صلوات شمار دستت بگیری میتونی کاراتو بکنی و این ذکرم بگی ... من به یه خانمی که بشدت مشکل مالی داشت این ختم و گفتم انجام داد خودش اومد با خوشحالی گفت روزی حلال از زندگیشون میباره الحمدلله ... 40روز روزی 7680 مرتبه ذکر (یارزاق) و بگو و تقدیم کن به امام جواد(ع) معجزه میکنه!! سخت نیست... ذکر آسونیه .. ان شالله خدا بحق 5 تن و امام جواد(ع) گره از کارتون باز کنه و اجر نجابت شوهرت و بده ... pic 98 کارو 89: سوگل جان خوش به حالت که اینقدر ارامش داری یک ساله فقط بامریضی خودم و شوهرم دارم میگذرونمدیگه بریدم انگار خدا ما رو یاادش رفته از همه بدتر بیکاری شوهرم بدترین درده بعد از یکسال که دکتر بهش اجازه داد بره سرکار رییسش چون با عموی شوهرم مشکل داره کارش رو در حد مستخدم اورده پایین و بهش گفته باید بری توالت بشوری دیگه دارم دیوونه میشم ختم 60 یس رو برداشتم ایشالله خد بالاخره درهاشو باز کنه دیگه دارم میبرم همه اینا با 1 بچه شیرخشکی خیلی سخته سوگل: همه ی آدما مشکل دارن از جمله من! فقط باید یادمون باشه که خدا بزرگه و اهل بیت کریمن ... حواسشون به ما هست ... کافیه از ته دلت دعا کنی... جوابت داده میشه! عزیزم برای کار شوهرت ختم 14 هزار صلوات با وعجل فرجهم از طرف امام رضا(ع) به امام جواد(ع) و بردار و بخون ... اگه جواب نگرفتی 40 شب قبل از خواب سوره ی ملک و بخون ... ان شالله خیلی خیلی زووود جواب میگیری .. ختم 60 یس هم خودم ازش حاجت گرفتم بارها ... همسرتون چه مریضی دارن !؟ pic 98 کارو: عزیزم مشکل چشم داشت که عمل سخت و پرهزینه ای داشت خودمم در اثر حاملگی مریضی بدی گرفتم سوگل: کارو جان نیت کن به نیت سلامتی هردوتون ختم صحیفه ی سجادیه کن با معنی تقدیم به امام زمان (عج) کن .. خیلی تاثیر داره pic 98 یلدا: من اخر هفته میخوام یه عمل کوچیک انجام بدم که به جز مادرم و همسرم کسی نمی دونه ودوست نداارم کسی خبردار بشه. میشه یه ذکری چیزی بگی که بخونم ت کسی باخبر نشه و با خیال راحت عملم رو انجام بدم. سوگل: سلام یلدا جان ایه ی 9 سوره ی یس و زیاد بخون خانومم... pic 98 هانی:من خیلی وقته از خدا صبر تحمل یه چیزی رو خواستم ولی انگار بی نتیجه ست و من شرمندم.دعام کن سوگل: عزیزم سوره والعصر زیاد بخون ... ذکر یا حلیم بگو ... متوسل شو به حضرت زینب(س) خیلی زود برات جواب میده ان شالله عزیزدلم .... pic 98 کارو89: سوگل جان عزیزم من خیلی مضطرب و استرسی هستم همه اش فکر میکنم قراره همسرم رو از دست بدم همه اش نگرانم وقتی یه خبری رو میشنوم همون رو واسه خودم تصور میکنم الانم شاید شوهرم قراره بره سرکاری که باید بین شهرهاا بره هنوز هیچی نشده تو ذهنم فکرمیکنم شوهرم تصادف و کرده و دور از جون زبونم لال... شده دارن دیوونه میشم از بس اینجوری فکر کردم ببخشید که همه اش مزاحمت میشم راستی اگه ددعا یا ذگری بلدی که از شر و بدی و خادثه و افاق بد دم رو مصون میکنه بگو مرسی سوگل: سلام کارو جان ... برای رفع استرس شب ها سوره ی تحریم بخون و 40 روز روزی 1000 مرتبه این ذکر و بگو خیلی خیلی برات موثره‌((حسبنا الله و نعم الوکیل)) اگه ترست بیشتر ادامه داشت ذکر و ادامه بده عزیزم ... pic 98 زهره مامان روژان: سوگل جونم ممنون.برادر من خیلی انرژی منفی میده و ناامیده.ولی همیشه نمازهاشو میخونه.ناامیدیش هم به خاطر پیدا نکردن کار مورد علاقه شه.والبته یه دختری رو دوست داره برای ازدواج که ما خانوادگی از خدامونه.ولی برادرم زود از کوره در میره و عصبانی میشه.من نگرانم این اخلاقش بعدا تو ازدواج اثر بذاره.چه دعایی میدونی که هم به دختر مورد علاقه ش برسه هم کار خوب پیدا کنه هم صبورتر بشه؟مشکل اینه که احتمالا خودش این دعاها رو نخونه.مثلا من براش بخونم.چون متاسفانه برعکس من کلا انرژی منفیش زیاده. سوگل: براش یس بخونید عزیزم ... یس دوای تمام دردهاست ... به حضزت زهرا (س) تقدیم کنید خانومم ان شالله همه ی مشکلات زندگیشو در بر بگیره ... pic 98 رز: من مهمونیا که میرم میدونم مادرشوهرم پشت سرم حرف میزنه میشه یه دعا یا ذکری بگین برا اینکه عزیز بشم و خوبیمو بگنو پشت سرم حرف نزنن میشه یه دعا یا ذکری بگین برا بیخیال شدن نسبت به ادما و رفتارشون و اروم بشن در مقابل کاراشون قبل از ازدواج شوهرم از دختر عموش خوشش میومده چیکار کنم چه دعا یا ذکری که از ذهنش بره برا همیشه و جاهایی که اون هست و مهمونی دارن نیاد بیخیالشه سوگل: برای عزیز شدن قبل از این که بری جایی 3 مرتبه ایه الکرسی به کف دستات بخون دستت و بزن به صورتت .. شبهای جمعه هم سوره ی واقعه بخون عزیزم ... برای بیخیال شدن و ناراحت نشدن از دست دیگران سوره ی تحریم بخون عزیزم ... برای همسرت هم انقدر دوست داشتنی باش که دیگه به گذشته اش فکر نکنه ... ایات 30 و 31 سوره ی نمل و 10 قصص و به غذا بخون ... 1001 مرتبه ذکر یا ودود بگو... جمعه ها سوره ی نسا بخون .. pic 98 فرفره: سوگل جونم من تازگی ها زود عصبانی میشم زودم دعوا میکنم بعدش پشیمون میشم نمیخوام اینجوری بشه چی کار کنم؟ سوگل: عزیزم ایه ی 13 سوره ی انعام و زیاد بخون صلوات با وعجل فرجهم خیلی بفرست سوره ی والعصر زیاد بخون 4 قل و مداومت کن... نمازات و حواست باشه که دیر وقت نشه خیلی خیلی به بالارفتن آرامش کمک میکنه عزیزم ... آیه الکرسی و ذکر(لاحول ولا قوه الا بالله) هم خیلی موثره ... pic 98 آرزو: سلام تازه با این تایپیک آشنا شدم نمیدونم چه طور بگم اما من نماز نمیخونم یعنی خیلی هم دوست دارم بخونم اما نمیدونم چرا تنبلیم میشه چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سوگل: شبها قبل از خواب انقدر ذکر ( یارقیب) بگو تا خوابت ببره ... دعای عظم البلا توی مفاتیح هست .. همون دعای فرجه ... این دعارو خیلی بخون ... pic 98 ژولیت: سوگل جون من از طرف چند نفر ازت سوال دارم اگه ممکنه جواب بدی.. 1. یه خانواده ای مستاجرن و تو تهیه پول پیش و اجاره مشکل دارن کلا خیلی هرسال دردسر اسباب کشی و تهیه پول و اینا دارن... چی بخونن به نظرت؟ 2.دختری که تو خانواده مذهبی بزرگ شده ولی کاهل نمازه و بی حجاب و...مادرش خیلی ناراحته و غصه میخوره و همش دعاش اینه که این دختر درست بشه...چی کار کنه مادره؟ 3.بهترین سوره ای که تو حاملگگی بشه خوند چیه برای سالم و صالحی بچه؟ 4.من کمی تعبیر خواب بلدم...دوستم این خوابو بهم گفت من نمیدونستم چی بهش بگم... دختر متاهلی هست دوستم که یه مدت زیاد همش خواب عورت زنونه میدید مثلا مادرش رو یا خواهرش و.... یه مدت خواب رابطه حالا نه کامل ولی در حال معاشقه با برادر و پدر.. یا دیده پدرش نظر داره و تقاضا داره از خودش یا خواهرش.... خانواده مذهبی هم دارن ... مخصوصا پدر مادر نماز خون و دوستدار اهل بیت و محجبه و... سوگل: 1 : آیه ی 29 سوره ی مومنون و بگو روزی 100 مرتبه بخونن تقدیم به امام زمان کنن خیلی زود براشون مکان خوبی مهیا میشه نگران نباشن ... رب انزلنی منزلا مبارکا و انت خیرا منزلین ... (اینه آیه عزیزم) ... شبها قبل از خواب هم سوره ی ملک بخونن براشون گره گشایی داره ... 2 : بگو مادرش براش حدیث کسا بخونه ... یا 40 روز یا دائما روزی 1 بار ... ذکر (یا خالق) هم روزی 17 مرتبه بگه خیلی موثره ... زیارت عاشورا هم نذر حضرت سکینه(س) کنن یا 40 روز یا دائما روزی یکبار بخونن... 3 : سوره ی یس . ( توی دعاها : زیارت عاشورا . دعای توسل . حدیث کسا . مناجات امیرالمومنین(ع) ) . ( توی ذکرها : ذکر صلوات با وعجل فرجهم . ذکر یاعلی . ) اگر یه خانم باردار بتونه روی این ها مداومت کنه خیلی سرنوشت جنینش و تغییر میده به برکت محمد و آل محمد (ص) 4 :‌ شیطان ازشون دور میشه ان شالله ... یه تغییرات خانوادگی دارن ... بگو سوره ی تکاثر و زیاد بخونه ... خواب بدی نیست ... ذکر اعوذ بالله من الشیطان رجیم زیاد بگه ... به یاد رفتگانشون هستن؟ یه خورده انگار چشم انتظار اینان و از طرف این خانواده توجه کمی میشه بهشون ... یکی از پیامای خوابشون اینه ! ممکنه بخواد یه مشاجرات خانوادگی براشون اتفاق بیفته سوره ی تکاثر بخونه رفع میشه ... برای رفع تعبیر خوابش هم سوره ی حشر موثره عزیزم ... pic 98 رستا: سلام سوکل جون،باردارم و توی سونو بهم کفتند که نینیم ناراحتی کلیه دارم اول اینکه عاجزانه ازت التماس دعا دارم دوم اینکه کدوم دعا و ذکر رو بخونم که بیماری ازش دور بشه ممنونتم عزیزم سوگل: عزیزدلم امیدوارم که خدا فرزند سالم و صالحی بهت بده و همه ی بیماری ها ازش دور باشه ... برای رفع بیماریش 40 روز سوره ی یس بخون تقدیم به 5 تن آل عبا کن(ع) ... برای این که کلا بیماری سراغش نیاد دعای سلامتی امام زمان و روزی 59 بار بخون عزیزم ((اللهم کن لولیک الحجه بن الحسن و...)) ان شالله که سلامت میاد بغلت ... pic 98 مریم مامان کیانا: راستش من چند وقته خیلی زود از کوره در میرم و با شوهرم بحث میکنم و بچه دو سالمو دعوا میکنم. از این وضعیت خییییییییلی ناراحتم البته دلیلشو میدونم. من توی شهر غریب زندگی میکنم که فقط فامیل شوهرم اینجا هستن و هر کدوم به نحوی ( خواسته یا ناخواسته) اذیتم میکنن و از همه مهمتر تنهایی بزرگ کردن بچه اس که تو این دو سال واقعا پیر و افسرده م کرده. یه دختر دارم که شدیدا به من وابسته س و شدیییییییییییییییدا بد غذاس. باورت نمیشه به خاطر غذا نخوردن بچه م بارها وبارها نشستم گریه کردم و آخرشم با شوهرم دعوام میشه. یه راهکاری داری که هم خودم آرومتر بشم هم بچه م یه کم سر عقل بیاد؟ خدا خیرت بده عزیزم ببخشید که طولانی شد......... سوگل: عزیزدلم سوره ی والعصر و زیاد بخون .. صلوات با وعجل فرجهم زیاد بفرست عزیزم ... برای فرزندت هم ان شالله همچی رفع بشه .. اما آیه ی 33 الرحمن و به آب بخون توی غذاهاش بریز ان شالله که مشکل غذاش رفع میشه.. اما خیلی خودت و ناراحت نکن عزیزم بچه ها تو هر سنی یه درگیری دارن دیگه! اگر بخوای خودت و برای هرچیزی ناراحت کنی که دیگه زندگی برات نمیمونه ... خدا بزرگه عزیزم .. به ذکر (توکلت علی الله) مداومت کن ... pic 98 گلی 23: یه مشکلی دارم که که دیگه به جنون رسیدم از دست شوهرم اگه بتونی کمکم کنی راهنماییم کنی تا اخر عمرم دعات میکنم،، بیست و چهار سالمه شوهرم بیست و هفت، اخلاق های خیلییی خوبی داره بعضی وقتها اینقدر خوبه اینقدر خوبه که سجده شکر میرم و صدقه میدم بعضی وقتها هم انگار جن میگیره یه دفعه الکی رو یه موضوع کوچیک عصبی میشه و یکی دوروز داد و بیداد میکنه بعد هم اروم میشه و انگار نه انگار که این همون آدمه،، پنج سالی مه ازدواج کردیم هر سال هر سال موقع سال تحویل یه دفعه یه اتفاقه ععجیبی می افته که باعث میشه عصبی بشه هر سال هم یه اتفاق خیلییی مسخره که انگار واقعا دیت خودمون نیست یه نیروی ماورایی باعثش میشه،، هر چقدر هم تو خونه کندر و اسفند دود میکنم فایده نداره نذر ایتام و ... میکنم فایده نداره،،الانم من حامله ام ولی از اول حاملگیم این شوهر ما یه روز مهربووووون یه روز هم الکی جنی میشه ،، دیگه منم داغون شدمه به قرآن... اینم بگم خیلی خیلی دوسم داره دنیارو بخوام نه نمیگه. ولی واقعا من اینو حس میکنم یا کسی دعامون کرده یا یه نیرویی ماورایی بینمونه ،،،، نمیدونم......... سوگل: اکثر این دعواهای بین زن و شوهر ها (اگر ریشه ی تفاهمی نداشته باشه) بر اثر چشم زخم یا فتنه های اجنه اس ... همونطور که خودت گفتی سر یه چیز بیخود یه دعوای بزرگی راه میفته که طرفین فقط دوست دارن هم دیگه رو خفه کنن و نابود کنن!! خودشونم نمیدونن چرا! این جور دعواها کار اجنه اس ... حتما حتما روزی 1 مرتبه سوره ی جن و توی خونه بخون... روی ایه الکرسی مداومت کن روی 4 قل خصوصا ناس و فلق .. آیه ی 33 الرحمن و به آب بخونو 4 گوشه ی خونه بریز توی غذاهاتون بریز.. 1001 مرتبه یاودود بگو روزانه.. آیات 30 و 31 سوره ی نمل و 10 قصص و به غذایی که درست میکنی بخون... با اینا میتونی شرشون و رفع کنی... به هیچ عنوان به فالگیر و دعا نویس مراجعه نکن! اگر کسی دعایی بهت داده و تو خونه داریش برو بنداز توی آب روون بره! خودش عامل نکبته! ان شالله که مشکلاتتون رفع میشه عزیزم.. فقط روی چیزایی که گفتم مداومت کن به دو سه بار اکتفا نکن... pic 98 فرفره:سوگل جان چرا تاکید میکنی صلوات ها با وعجل فرجهم باشه؟ سوگل: مامان صدف السادات جواب قشنگی دادن بهت خانومی... تاکیدم برای اینه که ما توی عصری زندگی میکنیم که دعا برای فرج امام زمان(عج) به عهده ی ماست ! توی تمام دوران گذشته همه از وجود امامشون در حالت حاضر و مشهود بهره میبردن اما ما امام غایب داریم ... عقیده ی شخصیه من اینه که صلوات بدون وعجل فرجهم ناقصه و از ما که اماممون غایبه پذیرفته نیست چون ما عصرمون با بقیه ی مردم ها فرق میکنه ... یه مردی از تبار محمد(ص) هزار ساله که باید باشه و نیست !! پس خدایا ! عجل لولیک الفرج ... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ! pic 98 گلی 23: مرسیییی سوگل جان ..الان ماه هفتم بارداریم تا پنج ماهگی دیار شدییییییید داشتم یه دعای سلامتی بابا بزرگم از کتابه گنج های معنوی واسم نوشته اونو بندازم؟؟؟ مثلا یکی از اتفاق های ععجیب دیروز شوهرم از سر مار داره بر میگرده خونه به یه خانم میزنه خانمه هم فرداش سفر حاج داشته،،خدارو شمر اتفاق خاصی نیفتاد ولی نمیدونم قسمته ما بود یا قسمت اون بود که بیچاره با این کوفتگی و حال بد باید بره خونه ی خدا،، حالا هم که سند ماشینمون گم شده هرچی میگردم پیدا نمیشه در صورتی که تو خونه بود.... میگم سوگل جان شما کسی رو نمیشناسی که چشم برزخی داشته باشه که این اتفاق ای این جوری و تفسیر کنه؟؟ آخه هر ماه یه اتفاقه ععجیب به خدا کم اوردیم دیگه،، بعضی وقتها به خدا میگم خو چرا گیر دادی به ما نمیزاری یه ماه راحت باشیم ولی بعد پشیمون میشم سوگل: گلی جان چشم برزخی و کسی جز اهل بیت ندارن ... و به صورت استثنا یاران درجه ی 1 اهل بیت که الان موجود نیستن ... عزیزم شما به سوره ی جن مداومت کن این مشکلا حل میشه ... اینا همه از فتنه های اجنه اس ....... pic 98 نیاز: سوگل جان من فردا آزمون مهمی دارم....چی بخونم به نظرت؟ سوگل: قبل از امتحان وضو بگیر حتما .. 10 بار آیه ی اخر سوره ی فتح و بخون .. 3 مرتبه مزمل بخون 5 مرتبه آیه الکرسی بخون 4 قل هم بخون همه اش روی هم 10 دقیقه هم وقت نمیگیره ... اینارو بخون و توکلت به خدا باشه ان شالله همچی خوووووووووب پیش میره عزیزم ... pic 98 کارو89: سوگل جان قبلا برات نوشتم که 1 سال درگیر مریضی خودم و شوهرم و بیکاری شوهرم هستیم الان که جوابت به گلی رو خوندم یکم درگیر شدم اخه شوهرم مشکل کارش حل نمیشه هرکی میاد یه قولی میده و میره همیشه مشکلمون همینه دیگه خسته شدم مادرشوهرم میگه 1 بار فال قهوه گرفتن واسش گفته امورات زندگی اش به سختی میگذره و واقعا هم همینه بخدا دیگه بریدم انگار جادو شده 1 بار هم واسش سرکتاب گرفتم طرف گفت پاهاش واسه کار سنگینه باید دعای رزق بنویسی که من نه بلد بودم نه کسی رو میشناختم دیگه حوصله اش رو ندارم احساس میکنم چشم کسی دنبال زندگی امه بخدا بریدم الانم دارم 60 یس میخونم ته دلم روشنه نمیدونم دارم خودمو گول میزنم یا نه یه راهی نشونم بده مرسی سوگل: به هیچ عنوان پیش قهوه و سرکتاب و دعا نویس و... نرو! همچی دست خداست .. کسی نمیتونه آینده ی زندگی تورو بگه مطمئن باش! به ذکر (یافتاح) خیلی مداومت کن .. اگر میتونی روزی هزار مرتبه بگو .. ذکر آسونیه زود گفته میشه... به خوندن سوره ی جن و آیه الکرسی و 4 قل هم مداومت کن .. همینطور آیه ی 33 سوره ی الرحمن... یس ها حتماااااااااااا برات کار گشاست .. شک نکن! امید بخودی نیست نور کلام خداست که به دلت داره میتابه ... مطمئن باش گره از کارتون باز میشه .. فقط به غیر خدا و اهل بیت رجوع نکن به هیچ عنوان! pic 98 فهیمه: سوگل عزیز. مدتیه که بدجوری سر دوراهی موندم. خیلی بلاتکلیفم. یعنی واقعا تو برزخم. چون حقیقت برام کاملا آشکار نیست. همش تو شک و تردیدم. خیلی حال بدیه که ندونی چیکار کنی. سوگل: فهیمه جان روی ذکر (اهدنا الصراط المستقیم) مداومت کن... 40 شب قبل از خواب سوره ی ملک بخون ... روزی هزار مرتبه هم ذکر (یا دلیل المتحیرین) بگو .. نادعلی هم خیلی خوبه ..... pic 98 شادی: ﺳﻮﮔﻞ ﺟﻮﻥ ﻣﻦ ﯾﻪ ﻫﻔﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﻧﻤﺎﺯ ﺧﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺍﻭﻧﻢ ﺑﺮ ﺍﺳﺎﺱ ﺧﻮﺍﺑﯽ ﮐﻪ ﺩﯾﺪﻡ...ﻭﻟﯽ ﺑﺎﺯﻡ ﻃﻨﺒﻠﯿﻢ ﻣﯿﺸﻪ ﺯﻧﺪﮔﯿﻢ ﺧﯿﻠﯽ ﺑﯽ ﻧﻈﻤﻪ...ﺷﻠﺨﺘﻪ ﺷﺪﻡ...ﺑﯽ ﺣﺲ ﻭ ﺣﺎﻝ ﻭ ﺑﯽ ﺣﻮﺻﻠﻪ ﯾﻪ ﺩﺧﺘﺮ ۲ ﺳﺎﻟﻪ ﺩﺍﺭﻡ ﻭ ﺍﺯ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺟﺪﺍ ﺷﺪﻡ.ﺣﺲ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ ﺧﺪﺍ ﺧﯿﻠﯽ ﺩﻭﺳﺘﻢ ﺩﺍﺭﻩ ﻭ ﻫﻤﺶ ﻧﺸﺎﻧﻪ ﻫﺎﯾﯽ ﻣﯿﻔﺮﺳﺘﻪ ﮐﻪ ﺑﻬﺶ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﺷﻢ ﻭﻟﯽ ﻣﻦ ﺑﺎﺯ ﻧﺎﺯ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ ﻭ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﻧﻤﯽ ﮔﯿﺮﻡ ﭼﮑﺎﺭ ﮐﻨﻢ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﯾﺬﺭﻩ ﺁﺭﻭﻡ ﺗﺮ ﺷﻢ ؟ ﺗﻮ ﺯﻣﺎﻥ ﺑﺎﺭﺩﺍﺭﯾﻢ ﺧﺘﻢ ﻫﺎﯼ ﻗﺮﺁﻥ ﺷﺮﮐﺖ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﻡ ﻭﻟﯽ ﺍﻻﻥ ﺍﺻﻼ ﺣﻮﺻﻠﻪ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﻭ ﺧﺘﻢ ﻫﺎﺭﻭ ﻭﻝ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ ﯾﺎ ﮐﻼ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ ﺑﺨﻮﻧﻢ سوگل: شبها قبل از خواب ذکر (یا رقیب) زیاد بگو تا نمازات مرتب بشه ... خیلی کمکت میکنه عزیزم ... برای سحر خیز شدن شبها آیه ی آخر سوره ی کهف و بخون بعد بخواب .. برای نظم زندگی فقط و فقط نماز ... نماز به زندگی خودت و دخترت نظم میده ... عزیزم به دیگران چی کار داری ؟ بذار انقدر مسخره کنن تا خسته شن ... مگه نه این که خداوند در قرآن فرموده : اللَّهُ یسْتَهْزِئُ بِهِمْ وَیمُدُّهُمْ فِی طُغْیانِهِمْ یعْمَهُونَ(البقرة/15) خداوند آنان را استهزا می‌کند؛ و آنها را در طغیانشان نگه می‌دارد، تا سرگردان شوند... ولشون کن عزیزم .. مهم زندگی خودت و دخترته... تو باید از الان جلوش نماز بخونی تا اونم از تو الگو بگیره ...یه مدت که چلوش بخونی عادت میکنه و یواش یواش بهت میگه مامان برای منم چادر بدوز و جلوش مهر میذاره ادای نماز خوندن در میاره !! مقاومت کن و به نمازت ادامه بده عزیزم pic 98 مامان ایلیا: دلم ارامش می خواست تاپیک شمارو نشونم دادن اززندگی سیر شدم پسرم مریضه همسرم نزدیک به 1ساله بیکاره زندگی کلی فشار اورده به رویمان دعا کنید برامون لطفا سوگل: الا بذکر الله تطمون القلوب ... عزیزم هرمشکلی که هست راه حل های زیادی هم خدا براش قرار داده اصلا نگران نباش .. برای پیدا کردن کار همسرت سوره ی یوسف و بنویس دست نویس خودت یا همسرت باشه .. 3 روز توی خونه نگه دار بعد 3 روز پشت در خونتون نگهش دار جوری که زیر پا نمونه هاااا قرآنه... بعد برو توی یه مسجدی یا امامزاده ای بین دو تا کاشی یا اجر ایستاده قرارش بده .. بعد بیا و دیگه نرو سراغش حتی بعضی جاها ذکر کردن وقتی گذاشتیش برنگرد پشت سرت و نگاه کن بذارش و بیا خونه... ان شالله خیلی زودد جواب میگیری عزیزم .. pic 98 نغمه (عروس آراد کوچولو): سلام سوگل جون خوبی دوست مهربونم؟ من میخوام امضام ب واقعیت تبدیل شه بخونش ابجی.. بعدشم چه ایه ای. ویا ذکری بخونم عشقمون ابدی باشه و هروز بیشتر دوستم داشته باشه سوگل: سلام نغمه جونم ان شالله به جق قمر بنی هاشم(ع) اگر به صلاحت هست این عشق ابدی بشه و برید سر زندگی خودتون ... سوره ی مزمل - 4 قل - آیه الکرسی عالیه pic 98 رز: سلام خانواده من چند نفر از اقواممون هستن که به خانواده من حسادت میکنن و بد خانواده منو میخوان و هر وقت خانواده ام بیرون جایی میرن اونا رو میبینن چه ذکر و دعایی خوبه که این دشمنا خانواده منو نبینن و شرشون دفع بشه دیگه خسته شدیم از چشم بد و حسادتشون و اصلا اونا نمیتونن پیشرفت خانواده منو ببینن و یه دعایی یا ذکری بگین که چشاشون بسته و زبونشون لال شه برا بقبل چه دار شدن و فرزند سالم و صالح بگین ذکر یا دعایی برا زیبا شدن پوست صورت و از بین رفتن جوش بگین ممنون سوگل: عزیزم وقتی جایی قرار میگیرید که این آدمهای حسود قرار دارن وان یکاد 4قل خصوصا ناس و فلق آیه الکرسی و آیه ی 9 سوره ی یس و خیلییییییییی بخونید ... برای بچه دار شدن سوره ی انشقاق و 40 روز یس تقدیم به حضرت علی اصغر(ع) و این دعا : ربِّ لا تَذرْنی فَرْداً و انتَ خیرُ الوارِثینَ واجْعَلْ لی مِن لدُنک وَلیّاً یرثُنی فی حیوتی و یستغفِرلی بعدَ وفاتی و اجعلهُ سویّاً و لا تجعَل للشیطانِ فیه نصیباً اللهم اِنّی استغفرُکَ و اتوبُ الیکَ انّک انتَ التّوابُ الرّحیم برای زیبا شدن پوست سعی کنید هر یک ساعت دو ساعت یکبار وضو بگیرید .. حتی اگر وضوی قبلی و دارین .. خیلی موثره .. روی خیلی ها امتحان کردیم و جواب داده ......... pic 98
کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
تا صحفه 55 به روز رسانی شـــــــــده ......اینارو بخونین کلی از سوالاتتو.ن پاسخ داده میشه .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سوگلی اون ذکرایی که واسه اراده گفتی دوباره میگی اینجا داشته باشمش؟؟؟؟؟؟ الان دوستتامم خبر میکنم
2728
ناناز جووونم به من لطف داری خانومم! من در خدمتم عزیزم اما (الا بذکر الله تطمئن القلوب).. خاک زیر پای همتوووونم ..

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118 

سلام سارا جونم خوبی خانومم؟! هیچی خداشاهده .. ناناز دلش مهربوونه

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118 

سلام سوگلی منم اومدم
برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
سوگل جان دوستان راست میگن؟ بگو ما سر و پا بگوشیم
فروش پارچه نمدی متــــــری (ارزان و با بهترین کیفیت) و قبول سفارش تزیینات نمدی
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=27399

آدرس وبلاگ http://www.bazarnamadi.blogfa.com
بچها من از هیچی خبرندارم از بیخ عربم جریام چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟سوگول خانوم زیاد اسمشون و شندیم مشاوره میدن یا خیلی خوش قلبن واسه همه دعا میکنن یکی به من جواب بدههههههههههههههههههه
بازار نمدی .. نه عزیزم دوستام لطف داااارن

2706