2703
2553
امروز رفتم سونو بهم گفت طول سرویکس 28 کمه باید دهانه رحمو بدوزن خیلی نگرانم عملش درد داره؟اگه این عملو بکنم یعنی احتمال زایمان زودرس صفر میشه؟ خواهش میکنم اگه تجربه ای دارین دریغ نکنین
دلبندم بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم خدایا خودت مواظب طاها باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
عزیزم من سه روز پیش عمل سرکلاژ انجام دادم
خدایا به حق علی اصغر امام حسین ( ع )نی نیمو برام سالم نگهدار ....برای سلامتی همه نی نی ها ومامانا صلوات............االهم صل علی محمد وال محمد
نترس اصلا هیچی احساس نمیکنی فقط بعد عمل یک کم درد مثل پریودی داشتم وتا فرداش یه کم خونریزی
خدایا به حق علی اصغر امام حسین ( ع )نی نیمو برام سالم نگهدار ....برای سلامتی همه نی نی ها ومامانا صلوات............االهم صل علی محمد وال محمد
تازه من اصلا طول سروکسم کم نبود38بود ولی به خاطر سقط قبلی که 8ماه پیش توی 15 هفتگی به علت باز شدن دهانه رحم داشتم خودم از دکترم خواستم برام عمل سرکلاژ انجام بده تا این دفعه خیالم راحت بشه
حتما انجام بده تا خیالت راحت بشه
خانمها بعد از سرکلاژ باز توی سونوها طول سرویکستون رو دکتر اندازه میگرفت یا نه؟درضمن بعد از یک ماه که از عمل بگذره آدم میتونه راحت به همه کارهاش برسه؟یا اینکه باید تا آخر بارداری استراحت کنه؟
2706