2726
عنوان

تجهیزات پزشکی طب گستر در اصفهان

3104 بازدید | 47 پست
دوستان عزیز اصفهانی فروش انواع وسایل پزشکی مصرفی در خانه انواع فشار سنج گوشی پزشکی دستگاه قند خون کپسول اکسیژن دستگاه اکسیژن ساز گوش سوراخ کن کیسه آب گرم کفی طبی بالش آرتروز تشک برقی پشتی صندلی بخور سرد و گرم بخور زیبایی وسایل حجامت انواع توالت فرنگی قابل جابه جایی کفش طبی کفش پرفکت استپس انواع واکر ویلچر عصا ترازو فنری ترازو دیجیتال ماساژور آرامش بخش روپوش آزمایشگاهی انواع دستکش انواع جوراب واریس کمربند زانوبند شکم بند تشک مواج وسایل ورزشی ساده قابل استفاده در منزل (توتال کور-چرخونک-حلقه لاغری-فنر شکم و...) و غیره با قیمت مناسب آدرس:چهار راه فلسطین جنب ساختمان حافظ واحد 4 طب گستر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ستاره جان مبارک باشه ... می تونی برام از توالت فرنگی های قابل حمل عکس بذاری و مشخصاتشون و قیمتشون رو هم بگی ... ممنون
مهم نیست آخرین زلزله زندگیت چند ریشتر بود...مهم نیست که در آن زلزله چه چیزهایی رو از دست دادی!! مهم این است که دوباره از نو بسازی...جهانت را؛ زندگیت را؛ باورت را ....مهم شروع دوباره است ...
دورشیت و سر ساکشن هم دارین؟؟؟؟ اگه لطفا قیمت هم بهم بدی ممنون میشم .چون عمده میخوام خرید کنم ازت
مهم نیست آخرین زلزله زندگیت چند ریشتر بود...مهم نیست که در آن زلزله چه چیزهایی رو از دست دادی!! مهم این است که دوباره از نو بسازی...جهانت را؛ زندگیت را؛ باورت را ....مهم شروع دوباره است ...
سلام عزیزم فشارسنج دیجیتالی که به مچ بسته میشه هم دارین ? اگه قیمتشم لطف کنین ممنون
خدایا مواظب همه نی نی ها باش.خاله ها میشه برای سلامتی همه نی نی ها یه صلوات بفرستین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم خداجونم شکرت ...
شکلات عزیز از توالت فرنگی ها عکس گرفتم 4 نمونش رو داریم الان تلاش کردم نشد عکس هاش رو بذارم ظاهر جدید سایت اصلااااا دلچسب نیست هنوز قدرتمنمند هم نیست نهایتا تا فردا شب سعی می کنم جزییاتی که خواستی رو بذارم گلم
2706