2733
2734
عنوان

اگر دوباره برگردم به 18 سالگی ام.......

1754 بازدید | 26 پست
بییایید وبگید اگه دوباره 18-19 ساله بودی چه می کردی..
با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مامی امیرعلی شوخیه یا جدی گلم؟؟
با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود
2738
دوست داشتم دوباره 19 ساله شوم...دراون هوا نفس بکشم ...همون فکرها رابکنم ...همون اهنکها را بشنوم وهمون حس ها را بکنم ..دوست داشتم دنیایم در 19 سالگی می ماند
با اون شرایطی که اون دوره داشتم همین دیپلم رو هم موندم چطور گرفتم .چطور دختر فراری نشدم ...چطور معتاد نشدم ..چطور دوست پسر نداشتم ...........واقعا چطور ؟؟........ االن حرصم میگیره این همه عاقل بودم ........... جوونای الان اصلا روزگار رو به خودشون سخت نمیگیرند .و...............دهن خودمو سرویس کردم
***ادم های ساده و مهربان خیلی خطرناکند !! کلاه که سرشان بزاری خدا کلکتان را میکند !!!***
تو شب های بهار رو پشت بوم با دوستام می نشستیم وحرف می زدیم حرف می زدیم وهمه دنیا جلوی چشمام بود...عشق یک ابدیت بود ...وخلاصه میشد تو 2 تا چشم
2706