2726
کسی اطلاعی داره؟
قبول سفارش تزیینات اتاق خواب واتاق کودک با بهترین قیمت وکیفیت نمونه کارم داخل پیج ای نی ستا گرام fareba.d

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
علائمتون چه طور بود من فقط درد دارم یه سوراخ اندازه یه نقطه سیا که البته سوراخ هم نیست فقط یه نقطه کوچیک سیاه انازه سر سوزن چند سال پیش درد اومد با انتی بیوتیک خوب شدم الان خیلی بیشتر درد میکنه
قبول سفارش تزیینات اتاق خواب واتاق کودک با بهترین قیمت وکیفیت نمونه کارم داخل پیج ای نی ستا گرام fareba.d
من داشتم خدا رو شکر بدون عمل خوب شد 1 هفته پنی سیلین زدم تا چرکاش بره بی نهایت درد داشتم تو زندگیم همچین دردی نداشتم حتی وقتی عمل لاپاروسکوپی کردم
به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم. همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو! هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ، جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش. از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه. کار اشتباه اشتباهه   حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه.   
عزیزم هر چه زودتر عمل کن هر چی بمونه فقط بیشتر ریشه میزنه. من بعد از 4 سال عمل کردم خیلی بزرگ شده بود. دو نوع عمل می کنن باز و بسته. 1-عمل باز که زخم و باز میزارن و بخیه نداره و به اندازه ای که برداشتن گوده.باید هر روز پانسمان عوض کنی که خیلی دردناکه.اما جای زخمت نمیمونه و شکل ظاهری باسن تغییر نمی کنه. 2- عمل بسته که بخیه میزنن و یه لوله وصله تا خونابه ها به بیرون بیاد.پانسمان دردناک دیگه نداری باید تا دوهفته طاق باز بخوابی.ممکنه شکل ظاهری یه خورده تغییر کنه.مخصوصا اگر بزرگ باشه.
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش