2726
سلام خانم ها . میشه بگید سکسکه نی نی تو دل چطوریه ؟؟ کجای دل احساس میشه ؟؟ صدا داره؟؟ مثل نبضه ؟؟؟ من گاهی زیر دلم حالا یا راست یا چپ مثل نبض میزنه مرتب ولی زیر دلم هست اونجایی نیست که نی نی تکون میخوره هفته 30 هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام صبا قربانت تو خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
پس وقتی مثل نبض میمونه سکسکه هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
آره این نبضو که حس میکنم روزی یک یا دو یار- چند تا مثل نبض
نی نی منم سکسکه میکرد آره یه ضربه هایی مثل نبضه ولی محکم تر ربطی به جایی که نی نی تکون میخوره فکر کنم نداره، خب نی نی الان بزرگ شده و تقریبا همه جای شکم هست:)
برای همکاری در فروش در واتسپ به این شماره پیغام بدهید:09353525425                          
2706