2703
2553
سلام خانومای گل! من تو بچه اولم چون سینه هام نوک نداشتن ، کلی هم تقلا کردم اما نتونستم بچه مو شیر بدم و شیرخشکی شد. حالا که برای بار دوم باردارم میخوام اینو خودم شیر بدم اما اون مشکلم هنوز سرِ جاشه! :( شنیدم این رابط سینه ها واسه همین کار طراحی شدن ، خواستم بدونم آیا واقعا کاربردیه و فایده ای هم داشته واسه کسایی که ازش استفاده کردن یا نه؟ ممنون میشم راهنماییم کنین! اینم لینکیه که ازش دیدم تو نی نی لازم: http://ninilazem.com/index.cfm?carttoken=0&action=ViewDetails&ItemID=15147&category=100483&viewby=ordervalue&sortorder=ASC
برای زندگی کردن ، به دنیا اومدن بس نیست!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مامی امیرعلی میشه بگی مال شما چه مارکی بود؟ آیا مشکلت همین بدون نوک بودن سینه هاتو.ن بود یا واسه کاهش درد گرفتی و تاثیری نداشت؟
2720
منم برام جالب بود که چطور بعضی ها با رابط به بچه شیر میدن اما من نمیتونم. تا اینکه خواهرم بچه دارشد و رابط مارک خوب خرید. خیلی مهمه چه مارکی باشه. همه شون مث هم نیستند. مارکهای خارجی مث ماستلا و ... خوبن. هم خوب میچسبن و هم نوکشون خوبه و بچه باهاشون راحته.
عصاره همه خوبی ها را جمع کردند و با آن مادر را آفریدند
ممنونم مامان رهام! من میخواستم چیکو بگیرم ( ایتالیاست). پس یعنی ماستلا بهتره ؟ قیمتش چقدره؟ البته برام زیاد مهم نیست چون همین که بتونم به نی نیم شیر خودمو بدم یه دنیا ارزش داره! فقط چون ممکنه بهکس دیگه ای بسپارم برام بگیره (چون تو استراحت مطلقم) میخوام حدودی بدونم چند بدم بهش! بازم ممنون!
2714
والله شیر دوش تو بچه اولم استفاده کردم کلا سینه ام نوکش زخم شد و اصلا یک منظره ای بود که بیا و ببین! هرکی میدید با اون وضع دارم سعی میکنم که بازم بچه سینه مو بگیره میگفت خیلی دل و جرأت داریا!
ولی مشکل اول من نوک سینه بود با رابط حل شد ولی بعد من ابسه سینه گرفتم رفتم عمل دیگه نتونستم شیر بدم ولی با یه دکتر خوب مادر و رشد کودک آشنا شدم که طرز خوب دادن شیر رو یاد میداد
زندگی بدون دخترم ویونا معنی نداشت
ممنون بابت راهنمایین نازی نازی جون! منم تو یه سایت خارجی ویژه همین بارداری و شیردهی عضوم ، دیروز نشستم و فیلمهای مربوط به شیردهی اصولی رو که اونجا کارشناس توضیح میده دیدم و واقعا خیلی چیزا یاد گرفتم! اتفاقا منم سینه هام چون بچه ام شیرمو نخورد موند و عفونت کرد و تا 2-3 ماه از چند مدل پماد استفاده کردم تا برطرف شه! سینه هام با اینکه با دست یا شیردوش میدوشیدم شده بودن عین سنگ و قرمز شده بودند و دردناک! الان وا3 همین نمیخوام اون بلاها سرم بیاد!
ممنون بابت راهنمایین نازی نازی جون! منم تو یه سایت خارجی ویژه همین بارداری و شیردهی عضوم ، دیروز نشس ...

چه سایتی؟ میشه بگین...منم مشکل شیردهی دارم. الان چون نوک سینه هام کوچیکه با رابط به نوزادم شیر میدم...ولی عادت کرده و بدون اون سینمو نمیگیره...

2706