2733
2734
چی بعنوان میان وعده بهشون غیر از شیر خودتون میدید؟
گاهـــی ... نمیشـــــــه دســت از... دوســـــت داشتن یکــی برداشــت... حــــــــــــــــــــــتی وقتــــی ازش... دلخــــــوری...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من میوه سیب یا موز میدادم سحر نون و پنیر و چای به بچه هفت ماهه؟ چند وقت پیش توی سایت تابناک نوشته بود خوردن زیاد موز قبل از دو سالگی احتمال لکنت زبان رو بالا می بره چه می دونم من گه خیلی به بچه هام دادم
سلام دختر من نز دیک 8ماهشه من اینا رو میدم فرنی حریره بادام سیب یا موز زرده تخم مرغ پوره سیب زمینی و هویج سرلاک برنج و گندم بیسکوییت مادر سوپ که حاوی برنج هویج گوشت (گوسفند،گوساله و مرغ )هر سری یک نوع میریزم سیب زمینی و کدو هست
صبح خیلی دوست دارم بخاطر بوسه همسرم صدای مادرم و خنده دخترم خدایا شکرت
من صبح ها فرنی میدم که بادوم هم توش میریزم ظهر ها سوپ ماهیچه و شب ها هم سوپ اما مقدار سوپ شب کمتر از ظهره میان وعده صبح موز یا ابسیب یا اب هویج میان وعده عصر هم یه روز زرده تخم مرغ با ماست و نعنا و یه روز سرلاک گندم و موز دخترم هفت ماه و 25 روزشه
Lilypie Pregnancy tickers
2738
مامان دریا جون روزت مبارک... عزیزم مگه نی نی خوشگلت پزشک مخصوص تغذیه نداره؟؟ همه ی بچه ها که نیازهاشون دقیقا مثل هم نیست..دکتر با توجه به اسکلت بندی منظورم ریز و درشتی نی نی و میزان فعالیتش بهت میگه میان وعده های درست رو.. اگه دریا ی خوشگلت با تغذیه سالم رشد کنه دیگه این مشکلات ما رو در آینده نداره...کم خونی، نرمی استخوان و....
کلینیک کودکان دکتر فرشید باقری مشاوره تغذیه می ده کارشون خوبه خیلی مهربونن برا نینیت وقت می ذارن باهات تماس می گیرن پی گیر رشدش هم هستن، دوستای من که خیلی راضی ان... خواستی یه سر برو کلینیک ...تو شریعتی قلهک هستش اینم شماره مطب 22008038
کلینیک کودکان دکتر فرشید باقری مشاوره تغذیه می ده کارشون خوبه خیلی مهربونن برا نینیت وقت می ذارن باه ...

واقعن دکتر عالی هستن علاوه بر اینکه روانشناس کودک هم هستند 

قیمت ویزیتشون هم عالی

داروهای عالی میدن

کلینیک کودکان دکتر فرشید باقری مشاوره تغذیه می ده کارشون خوبه خیلی مهربونن برا نینیت وقت می ذارن باه ...

بیا تو تایپیک من نظر بده راجع به دکتر

اسم تایپیک، کلینیک دکتر فرشید باقری