2726
عنوان

# ﻧﻴﻨﻲ ﻫﺎﻱ 11 ﻣﺎﻫﻪ....#

309 بازدید | 14 پست
ﺳﻼﻡ ﻣﺎﻣﺎﻧﻬﺎ ی ﻣﻬﺮﺑﻮﻥ ﺑﻪ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﺗﻮﻥ ﭼﻴﻪ ﻣﻴﺎﺩﻳﻦ ﺑﺨﻮﺭﻥ. ﻭﻳﺘﺎﻣﻴﻦ ﭼﻲ ﻣﻴﺪﻳﻦ. ﻣﻦ ﺩﺧﺘﺮﻡ. ﻣﻮﻟﺘﻲ ﻭﻳﺘﺎﻣﻴﻦ. ﻧﻤﻴﺨﻮﺭﻩ ﻭﻳﺘﺎﻣﻴﻦ. A.d.c اﺯ اﻣﺮﻭﺯ ﺑﻬﺶ ﺩاﺩﻡ ﻣﻴﺨﻮﺭﻩ. ﻏﺬا ﻫﻢ. ﺟﺪﻳﺪا ﺯﻳﺎﺩ ﻧﻤﻴﺨﻮﺭﻩ ﺭاﺳﺘﻲ ﺷﻤﺎ ﺑﻬﺶ ﺷﻴﺮ ﭘﺎﺳﺘﻮﺭﻳﺰﻩ ﻣﻴﺩﻳﻦ ﻳﺎ ﻧﻬﻬﻬﻬﻬﻪ
راه که می روم مدام بر می گردم پشت سرم را نگاه می کنم دیوانه نیستم خنجر از پشت خورده ام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به نی نی هام جدیدا شیر میدم ولی کم مولتی ویتامین همراه با آهن میدم
آرام باش، توکل کن، تفکر کن، سپس آستین ها را بالا بزن، آنگاه دستان خدا را خواهی دید که زودتر دست به کار شده است. امام علی (ع)
height="80" border="0" alt="Daisypath Anniversary tickers" />
Lilypie First Birthday tickers
2728
سلام به نی نی هام جدیدا شیر میدم ولی کم مولتی ویتامین همراه با آهن میدم
آرام باش، توکل کن، تفکر کن، سپس آستین ها را بالا بزن، آنگاه دستان خدا را خواهی دید که زودتر دست به کار شده است. امام علی (ع)
height="80" border="0" alt="Daisypath Anniversary tickers" />
Lilypie First Birthday tickers
من به دخترم ده ماهشه سوپ میدم و فرنی و پوره اب میوه خودم تنبلیم میشه بدم ابم خودش دوست نداره نمیخوره شیر خودمم میخوره قطره هاشم اهن و مولتی ویتامین به زور میدم شماها تو سوپ هاشون چی میریزین؟ هر روز سوپ درست میکنین؟ روزی چند وعده غذا میدین؟
ﺘﺎً اللهم عجل لولیک الفرج
من بچم ده و نیم ماهست . همه چی بهش میدم حتی غذای سفره ی خودمون . سوپ خامه و حلیم و فرنی و ماست 4 مغز و دنت و تخم مرغ آب پز و خلاصه همه چی میدم شکر خدا وزنش عالییییییییییییی روز هم 4 وعده غذا میخوره همراه با میان وعده
مگرمیشود زندگیت را بهم ریخته آفریده باشد...او خدای دانه های انار است...
ﻣﻤﻨﻮﻥ. ﻣﻦ ﺗﻮ ﺳﻮﭖ. ﺩﺧﺘﺮﻡ : ﻫﻮﻳﭻ ﺑﺮﻧﺞ. ﻣﺮﻍ. ﻳﺎ ﮔﻮﺷﺖ. ﺳﻴﺐ ﺯﻣﻴﻨﻲ. ﻋﺪﺱ. ﻣﻴﺮﻳﺰﻡ. ﺗﻘﺮﻳﺒﺎ. ﺩاﺭﻡ. ﺑﺎ ﻏﺬاﻱ. ﺳﻔﺮﻩ. اﺷﻨﺎﺵ. ﻣﻴﻜﻨﻢ
راه که می روم مدام بر می گردم پشت سرم را نگاه می کنم دیوانه نیستم خنجر از پشت خورده ام
صبحها فرنی درست می کنم با شیرپاستوریزه و آرد برنج و دو تا بیسکویت مادر یا خرما با نصف زده تخم مرغ شیر خودم رو می خوره سیب هم داخل پستونک میوه خوری بهش میدم ناهار هم سوپ: ماهیچه- مرغ- عدس دو روز خیس خورده- بلغور جو یا گندم- هویج- سیب زمینی- ماکارونی- جعفری یا گشنیز جوجه کباب هم دوست داره ماست الان که فصل طالبی هست آبش رو می گیرم بهش میدم شب هم دوباره سوپ می خوره آب سرد دوست داره وزنش: 12200 قد80
اگر خداوند فقط و فقط تکه‌ای زندگی در دستان من میگذارد،به هر کودکی دو بال هدیه می دادم،رهایشان می کردم تا خود بال گشودن و پرواز را بیاموزند.
2706