2703
2553
دو هفته دیگه نی نی دخملیم 2 سالش می شه....از شیر گرفتن چند روز طول می کشه؟بهترین و کم دد سر ترین روش؟چی کار کنم زیاد طول نکشه و نی نی ی تابی نکنه؟
بیدلی در همه احوال خدا با او بود*
او نمی دیدش و از دور خدایا می کرد*
سایتی روعضوم که سوالای پزشکیمواونجامیپرسم پزشکاش همه متخصص وفوق تخصص کودکان ونوزاداننوزنان وزایمان و... توهرزمینه ای مشاوره وراهنمایی میدن خواستیددرخواست دوستی بدیدواستون بفرستم
*پرنیاجان*نگاهت راقاب میگیرم درپس آن لبخندکه به من شورونشاط وزندگی مییبخشد.*22اردیبهشت*روز توست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام عزیزم من ی تجربه ی خیلی بد دارم برای از شیر گرفتن بچه توی عید دخترمه یه دفعه از شیر گرفتن یعنی نمی دونی چیکارررررررررر کرد بیچاره دخترم تب کرد از غصه و معذرت می خوام اسهال شد به توصیه ی پزشکان و تجربه یمن هرگز یبارگی شیر رو از بچت نگیر شیر روز رو قطع کن شیر شب تا دو هفته بده بعد کم کم شیر شبشم قطع کن
2714
الهام درست میگه. اولش شیر شب رو قطع نکن. روز شیر نده اما حواست باشه مایعات و کمپوت سیب درست کنی بهش بدی. (کمپوت سیب بدون شکر البته) هر وقت دیدی می خواد بی تابی کنه یکم بهش کمپوت سیب بده. برای سینه ت هم نمک رو من دیدم جواب داده. بد نیست یه امتحانی بکنی.
2706