2726
برای ازاد کردن تخمک خوب و برای کیفیت و حرک اسپرمها، چه تغذیه ای چه کاری خوبه انجام بدم چندماهه اقدام کردم کم و ببش ولی یکبار خیلی جدی و رو اصول اقدام کردم نشد بنا به دلایلی خیییلی عجله دارم به زور ازدکتر اجازه خوردن کلومفین گرفتم
تموم زندگیم شدی ازبس که با ارزشی***ممنون که تو هوای من داری نفس میکشی
امروز روز3 پریمه گفته دوتا شبی بخورم کیت تخمک گزاری هم میخرم ولی درمورد تغذیه خودمو همسرم اطلاعی ندارم میشه کمک کنید؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
برای تقویت اسپرم : پیاز خام همراه با غذا مغزیجات مثل گردو پسته و بادام و .. ارده .. خرما .. کنجد عرق کاسنی ویتامین ای شیر موز ب همراه عسسسل
۲۸ ام مرداد ۹۵ مثل یه نور کوچولو اومدی رونیا شدی جانم 😘
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=570766 اینم ادرسشششششششششششششش همه جواب گرفتم دعام میکنی بعدا
یا حضرت زهرا ممنونم خانم ( به لطف خدا ، امیرعباسم 29 ابان زمینی شد ) به امید زمینی شدن نی نی های منتظراااااااااااا یه صلوات لطفا
اون وقت ،پسرزایی نمیاره؟؟ خیلی گرمیه اخه هههه شنیدم مرد شیرموزو مویز وکلا اجیل هم خوبه ولی من چون یه پسر دارم،نمیگم خوشم نمیاد ولی نمیخوام تاثیر بذاریم رو جنسیت
گلم اگه میخوای دختر باشه تاریخ تخمک گذاری رو پیدا کن اخراش نزدیکی داشته باش دخمل میشه
یا حضرت زهرا ممنونم خانم ( به لطف خدا ، امیرعباسم 29 ابان زمینی شد ) به امید زمینی شدن نی نی های منتظراااااااااااا یه صلوات لطفا
نه بخدا برام فرق نداره چی بشه فقط نمیخوام من کار خاصی بکنم یعنی نمیخوام تاثیر بذارم عرق رازیانه برای زن هم خوبه اره؟
2706